• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
LOTOS WYBREŻE Gdańsk
(TYP 1) 86%[82]
Remis
(TYP X) 3%[3]
Wygrywa
Falubaz Zielona Góra
(TYP 2) 11%[10]
 
05.07 nd
godz. 18:00
39
:
51
Falubaz Zielona Góra
Sam Bjerre meczu nie wygra Sam Bjerre meczu nie wygra 5 lipca 2009 (232 opinie)

Gdańscy żużlowcy przegrali na własnym torze z Falubazem 39:51. Tak mało...

Trener

Robert Sawina
ocena
2.60 (20 ocen)

Zawodnicy

Magnus Zetterstroem
ocena
2.96 (27 ocen)
Hans Andersen
ocena
2.67 (27 ocen)
Damian Sperz
ocena
2.50 (24 oceny)
Joonas Kylmakorpi
ocena
2.21 (24 oceny)
Adam Skórnicki
ocena
1.89 (27 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Josh Auty
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Billy Forsberg
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Renat Gafurow
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Andriej Kobrin
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tobias Kroner
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kamil Popławski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

14.04 (nd) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Cellfast Wilki Krosno
21.04 (nd) Arged Malesa Ostrów Wlkp. typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
27.04 (sob) InvestHouse Plus PSŻ Poznań typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
05.05 (nd) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Abramczyk Polonia Bydgoszcz
18.05 (sob) Texcom Stal Rzeszów typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
26.08.2023 (sob) godz.16:30 Enea Falubaz Zielona Góra 59:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
20.08.2023 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 30:60 Enea Falubaz Zielona Góra LIVE!
13.08.2023 (nd) godz.14:00 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 51:39 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
09.07.2023 (nd) godz.14:00 Enea Falubaz Zielona Góra 49:41 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
02.07.2023 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:39 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź LIVE!

Tabela

METALKAS 2. Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 0 0 0 0 0:0 0
2 Inpro ROW Rybnik 0 0 0 0 0:0 0
3 Cellfast Wilki Krosno 0 0 0 0 0:0 0
4 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 0 0 0 0 0:0 0
5 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 0 0 0 0 0:0 0
6 Texom Stal Rzeszów 0 0 0 0 0:0 0
7 Energa Wybrzeże Gdańsk 0 0 0 0 0:0 0
8 InvestHousePlus PSŻ Poznań 0 0 0 0 0:0 0

Aktualna kadra Wybrzeża