• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
LOTOS WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 1) 64%[250]
Remis
(TYP X) 1%[5]
Wygrywa
Stelmet Falubaz Zielona Góra
(TYP 2) 35%[138]
 
03.06 nd
godz. 18:00
43
:
46
Stelmet Falubaz Zielona Góra
Kosztowna drzemka w trzech wyścigach Kosztowna drzemka w trzech wyścigach LIVE! 3 czerwca 2012 (246 opinii)

Żużlowcy Lotosu Wybrzeża przegrali na własnym torze ze Stelmetem Zielona Góra...

Trener

Zawodnicy

Thomas Jonasson
ocena
5.38 (66 ocen)
Krystian Pieszczek
ocena
5.13 (61 ocen)
Nicki Pedersen
ocena
4.39 (59 ocen)
Maksims Bogdanovs
ocena
4.04 (56 ocen)
Kamil Brzozowski
ocena
2.13 (53 oceny)
Marcel Szymko
ocena
1.69 (54 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Patryk Beśko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Renat Gafurow
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Wittstock
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Piotr Świderski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

14.04 (nd) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Cellfast Wilki Krosno
21.04 (nd) Arged Malesa Ostrów Wlkp. typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
27.04 (sob) InvestHouse Plus PSŻ Poznań typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
05.05 (nd) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Abramczyk Polonia Bydgoszcz
18.05 (sob) Texcom Stal Rzeszów typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
26.08.2023 (sob) godz.16:30 Enea Falubaz Zielona Góra 59:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
20.08.2023 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 30:60 Enea Falubaz Zielona Góra LIVE!
13.08.2023 (nd) godz.14:00 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 51:39 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
09.07.2023 (nd) godz.14:00 Enea Falubaz Zielona Góra 49:41 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
02.07.2023 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:39 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź LIVE!

Tabela

METALKAS 2. Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 0 0 0 0 0:0 0
2 Inpro ROW Rybnik 0 0 0 0 0:0 0
3 Cellfast Wilki Krosno 0 0 0 0 0:0 0
4 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 0 0 0 0 0:0 0
5 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 0 0 0 0 0:0 0
6 Texom Stal Rzeszów 0 0 0 0 0:0 0
7 Energa Wybrzeże Gdańsk 0 0 0 0 0:0 0
8 InvestHousePlus PSŻ Poznań 0 0 0 0 0:0 0

Aktualna kadra Wybrzeża