• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 1) 94%[357]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Unia Tarnów
(TYP 2) 6%[24]
 
07.04 nd
godz. 14:30
40
:
50
Unia Tarnów
Zdunek Wybrzeże  - Unia Tarnów 40:50. Nagrodziliśmy Ligowca Roku Zdunek Wybrzeże - Unia Tarnów 40:50. Nagrodziliśmy Ligowca Roku LIVE! 7 kwietnia 2019 (220 opinii)

Żużlowcy Zdunek Wybrzeża Gdańsk przegrali u siebie z Unią Tarnów 40:50. Przed...

Trener

Mirosław Berliński
ocena
2.78 (82 oceny)

Zawodnicy

Karol Żupiński
ocena
4.53 (102 oceny)
Krystian Pieszczek
ocena
4.20 (103 oceny)
Adrian Cyfer
ocena
4.01 (95 ocen)
Kacper Gomólski
ocena
2.74 (95 ocen)
Denis Zieliński
ocena
2.09 (87 ocen)
Mikkel Bech
ocena
1.53 (94 oceny)
Joel Kling
ocena
1.39 (93 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Dominik Majchrzak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jonas Seifert-Salk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jacob Thorssell
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bradley Wilson-Dean
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

21.04 (nd) godz.14:00 Arged Malesa Ostrów Wlkp. typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
27.04 (sob) godz.16:30 InvestHouse Plus PSŻ Poznań typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
05.05 (nd) godz.14:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Abramczyk Polonia Bydgoszcz
18.05 (sob) Texcom Stal Rzeszów typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
26.05 (nd) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
14.04 (nd) godz.14:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 43:47 Cellfast Wilki Krosno LIVE!
26.08.2023 (sob) godz.16:30 Enea Falubaz Zielona Góra 59:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
20.08.2023 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 30:60 Enea Falubaz Zielona Góra LIVE!
13.08.2023 (nd) godz.14:00 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 51:39 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
09.07.2023 (nd) godz.14:00 Enea Falubaz Zielona Góra 49:41 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!

Tabela

METALKAS 2. Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Texom Stal Rzeszów 1 1 0 0 54:36 2
2 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 1 1 0 0 51:38 2
3 Innpro ROW Rybnik 1 1 0 0 48:42 2
4 Cellfast Wilki Krosno 1 1 0 0 47:43 2
5 Energa Wybrzeże Gdańsk 1 0 0 1 43:47 0
6 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań 1 0 0 1 42:48 0
7 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 1 0 0 1 38:51 0
8 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 1 0 0 1 36:54 0

W sezonie zasadniczym każdy pojedzie z każdym mecz i rewanż. Do play-off awansuje 6 drużyn. Następnie rozegrają ćwierćfinały (1 drużyna z 6., 2 z 5 i 3 z 4). Do półfinałów wejdą ich zwycięzcy oraz tzw. "lucky loser" - drużyna, która przegra swój ćwierćfinał najmniejszą różnicą (w przypadku równości, zdecyduje dorobek z rundy zasadniczej). Z finału awans do PGE Ekstraligi wywalczy zwycięstwa. Awansu nie otrzyma jednak drużyna zagraniczna.
Natomiast ostatni zespół sezonu zasadniczego zostanie zdegradowany do Krajowej Ligi Żużlowej.

Wyniki 2 kolejki:

  • Arged Malesa Ostrów Wlkp. - ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK (niedziela, godz. 14)
  • niedziela
  • Cellfast Wilki Krosno - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
  • Przełożone z uwagi na warunki atmosferyczne
  • H.Skrzydlewska Orzeł Łódź - #OrzechowaOsada PSŻ Poznań
  • Innpro ROW Rybnik - Texom Stal Rzeszów

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża