• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Orzeł Łódź
(TYP 1) 53%[168]
Remis
(TYP X) 0%[2]
Wygrywa
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 2) 47%[149]
 
26.05 nd
godz. 17:00
Orzeł Łódź
47
:
43
Zdunek Wybrzeże Gdańsk przegrało z Orłem Łódź Zdunek Wybrzeże Gdańsk przegrało z Orłem Łódź 26 maja 2019 (198 opinii)

Żużlowcy Zdunek Wybrzeża Gdańsk przegrali na wyjeździe z Orłem Łódź 43:47....

Trener

Mirosław Berliński
ocena
2.74 (50 ocen)

Zawodnicy

Jacob Thorssell
ocena
5.20 (54 oceny)
Mikkel Bech
ocena
5.00 (53 oceny)
Denis Zieliński
ocena
3.66 (50 ocen)
Karol Żupiński
ocena
2.90 (51 ocen)
Krystian Pieszczek
ocena
1.87 (52 oceny)
Kacper Gomólski
ocena
1.70 (53 oceny)
Adrian Cyfer
ocena
1.63 (52 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Joel Kling
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dominik Majchrzak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Rowecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jonas Seifert-Salk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bradley Wilson-Dean
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

26.05 (nd) godz.14:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj H.Skrzydlewska Orzeł Łódź LIVE!
01.06 (sob) godz.16:30 Innpro ROW Rybnik typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
15.06 (sob) godz.16:30 Cellfast Wilki Krosno typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
23.06 (nd) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Arged Malesa Ostrów Wlkp.
29.06 (sob) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj InvestHouse Plus PSŻ Poznań
18.05 (sob) godz.16:30 Texom Stal Rzeszów 52:38 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
05.05 (nd) godz.14:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 21:27 zakończony po 8 wyścigach Abramczyk Polonia Bydgoszcz LIVE!
27.04 (sob) godz.16:30 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań 45:45 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
21.04 (nd) godz.14:00 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 57:32 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
14.04 (nd) godz.14:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 43:47 Cellfast Wilki Krosno LIVE!

Tabela

METALKAS 2. Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Innpro ROW Rybnik 5 5 0 0 +60 10
2 Cellfast Wilki Krosno 5 4 0 1 +20 8
3 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 4 3 0 1 +37 6
4 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 4 2 0 2 +4 4
5 Texom Stal Rzeszów 5 2 0 3 +7 4
6 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań 4 1 1 2 -19 3
7 Energa Wybrzeże Gdańsk 5 0 1 4 -49 1
8 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 4 0 0 4 -60 0

W sezonie zasadniczym każdy pojedzie z każdym mecz i rewanż. Do play-off awansuje 6 drużyn. Następnie rozegrają ćwierćfinały (1 drużyna z 6., 2 z 5 i 3 z 4). Do półfinałów wejdą ich zwycięzcy oraz tzw. "lucky loser" - drużyna, która przegra swój ćwierćfinał najmniejszą różnicą (w przypadku równości, zdecyduje dorobek z rundy zasadniczej). Z finału awans do PGE Ekstraligi wywalczy zwycięstwa. Awansu nie otrzyma jednak drużyna zagraniczna.
Natomiast ostatni zespół sezonu zasadniczego zostanie zdegradowany do Krajowej Ligi Żużlowej.

Wyniki 5 kolejki:

  • Texom Stal Rzeszów - ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK 52:38
  • Innpro ROW Rybnik - Cellfast Wilki Krosno 56:34
  • Arged Malesa Ostrów Wlkp. - H.Skrzydlewska Orzeł Łódź (mecz przerwany po 6.biegu - nowy termin do ustalenia)
  • #OrzechowaOsada PSŻ Poznań - Abramczyk Polonia Bydgoszcz (przełożony z uwagi na warunki atmosferyczne)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża