• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 1) 96%[303]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Orzeł Łódź
(TYP 2) 4%[14]
 
01.06 sob
godz. 16:15
31
:
17
Orzeł Łódź
Zdunek Wybrzeże - Orzeł 31:17. Przerwany mecz i bonus dla gdańszczan Zdunek Wybrzeże - Orzeł 31:17. Przerwany mecz i bonus dla gdańszczan LIVE! 1 czerwca 2019 (77 opinii)

Żużlowcy Zdunek Wybrzeża Gdańsk pokonali na swoim torze Orła Łódź 31:17. Mecz...

Trener

Mirosław Berliński
ocena
4.52 (60 ocen)

Zawodnicy

Kacper Gomólski
ocena
5.36 (67 ocen)
Kim Nilsson
ocena
5.15 (61 ocen)
Jacob Thorssell
ocena
4.91 (64 oceny)
Denis Zieliński
ocena
4.52 (65 ocen)
Karol Żupiński
ocena
4.48 (64 oceny)
Mikkel Bech
ocena
4.03 (63 oceny)
Krystian Pieszczek
ocena
3.94 (65 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Adrian Cyfer
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Joel Kling
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dominik Majchrzak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Rowecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jonas Seifert-Salk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bradley Wilson-Dean
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

21.04 (nd) godz.14:00 Arged Malesa Ostrów Wlkp. typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
27.04 (sob) godz.16:30 InvestHouse Plus PSŻ Poznań typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
05.05 (nd) godz.14:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Abramczyk Polonia Bydgoszcz
18.05 (sob) Texcom Stal Rzeszów typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
26.05 (nd) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
14.04 (nd) godz.14:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 43:47 Cellfast Wilki Krosno LIVE!
26.08.2023 (sob) godz.16:30 Enea Falubaz Zielona Góra 59:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
20.08.2023 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 30:60 Enea Falubaz Zielona Góra LIVE!
13.08.2023 (nd) godz.14:00 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 51:39 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
09.07.2023 (nd) godz.14:00 Enea Falubaz Zielona Góra 49:41 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!

Tabela

METALKAS 2. Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Texom Stal Rzeszów 1 1 0 0 54:36 2
2 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 1 1 0 0 51:38 2
3 Innpro ROW Rybnik 1 1 0 0 48:42 2
4 Cellfast Wilki Krosno 1 1 0 0 47:43 2
5 Energa Wybrzeże Gdańsk 1 0 0 1 43:47 0
6 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań 1 0 0 1 42:48 0
7 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 1 0 0 1 38:51 0
8 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 1 0 0 1 36:54 0

W sezonie zasadniczym każdy pojedzie z każdym mecz i rewanż. Do play-off awansuje 6 drużyn. Następnie rozegrają ćwierćfinały (1 drużyna z 6., 2 z 5 i 3 z 4). Do półfinałów wejdą ich zwycięzcy oraz tzw. "lucky loser" - drużyna, która przegra swój ćwierćfinał najmniejszą różnicą (w przypadku równości, zdecyduje dorobek z rundy zasadniczej). Z finału awans do PGE Ekstraligi wywalczy zwycięstwa. Awansu nie otrzyma jednak drużyna zagraniczna.
Natomiast ostatni zespół sezonu zasadniczego zostanie zdegradowany do Krajowej Ligi Żużlowej.

Wyniki 2 kolejki:

  • Arged Malesa Ostrów Wlkp. - ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK (niedziela, godz. 14)
  • niedziela
  • Cellfast Wilki Krosno - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
  • Przełożone z uwagi na warunki atmosferyczne
  • H.Skrzydlewska Orzeł Łódź - #OrzechowaOsada PSŻ Poznań
  • Innpro ROW Rybnik - Texom Stal Rzeszów

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża