• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Polonia Bydgoszcz
(TYP 1) 57%[65]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
LOTOS WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 2) 43%[49]
 
21.06 nd
godz. 16:00
Polonia Bydgoszcz
57
:
33
Nie ma Vaculika, nie ma bonusa Nie ma Vaculika, nie ma bonusa 21 czerwca 2009 (237 opinii)

Lotos Wybrzeże przegrał wyjazdowy mecz ekstraligi z Polonią Bydgoszcz 37:53....

Trener

Robert Sawina
ocena
3.69 (32 oceny)

Zawodnicy

Damian Sperz
ocena
5.47 (53 oceny)
Renat Gafurow
ocena
4.20 (41 ocen)
Hans Andersen
ocena
4.17 (41 ocen)
Andriej Kobrin
ocena
2.52 (33 oceny)
Magnus Zetterstroem
ocena
2.33 (42 oceny)
Adam Skórnicki
ocena
1.63 (40 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Josh Auty
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Billy Forsberg
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tobias Kroner
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Joonas Kylmakorpi
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kamil Popławski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

01.06 (sob) godz.16:30 Innpro ROW Rybnik typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
15.06 (sob) godz.16:30 Cellfast Wilki Krosno typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
23.06 (nd) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Arged Malesa Ostrów Wlkp.
29.06 (sob) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj InvestHouse Plus PSŻ Poznań
06.07 (sob) Abramczyk Polonia Bydgoszcz typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
26.05 (nd) godz.15:05 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 41:49 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź LIVE!
18.05 (sob) godz.16:30 Texom Stal Rzeszów 52:38 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
05.05 (nd) godz.14:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 21:27 zakończony po 8 wyścigach Abramczyk Polonia Bydgoszcz LIVE!
27.04 (sob) godz.16:30 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań 45:45 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
21.04 (nd) godz.14:00 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 57:32 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!

Tabela

METALKAS 2. Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Innpro ROW Rybnik 5 5 0 0 +60 10
2 Cellfast Wilki Krosno 6 4 0 2 +12 8
3 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 4 3 0 1 +37 6
4 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 5 3 0 2 +12 6
5 Texom Stal Rzeszów 5 2 0 3 +7 4
6 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań 4 1 1 2 -19 3
7 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 5 1 0 4 -52 2
8 Energa Wybrzeże Gdańsk 6 0 1 5 -57 1

W sezonie zasadniczym każdy pojedzie z każdym mecz i rewanż. Do play-off awansuje 6 drużyn. Następnie rozegrają ćwierćfinały (1 drużyna z 6., 2 z 5 i 3 z 4). Do półfinałów wejdą ich zwycięzcy oraz tzw. "lucky loser" - drużyna, która przegra swój ćwierćfinał najmniejszą różnicą (w przypadku równości, zdecyduje dorobek z rundy zasadniczej). Z finału awans do PGE Ekstraligi wywalczy zwycięstwa. Awansu nie otrzyma jednak drużyna zagraniczna.
Natomiast ostatni zespół sezonu zasadniczego zostanie zdegradowany do Krajowej Ligi Żużlowej.

Wyniki 6 kolejki:

  • ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK - H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 41:49
  • Cellfast Wilki Krosno - Arged Malesa Ostrów Wlkp. 41:49
  • #OrzechowaOsada PSŻ Poznań - Texom Stal Rzeszów (09.06)
  • Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Innpro ROW Rybnik (09.06)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża