• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Caelum Stal Gorzów
(TYP 1) 56%[81]
Remis
(TYP X) 1%[1]
Wygrywa
LOTOS WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 2) 43%[62]
 
19.07 nd
godz. 20:00
Caelum Stal Gorzów
55
:
35
Czwarta przegrana z rzędu w ekstralidze Czwarta przegrana z rzędu w ekstralidze 19 lipca 2009 (143 opinie)

To już szósta wyjazdowa i czwarta z rzędu przegrana w ekstralidze żużlowców...

Trener

Robert Sawina
ocena
2.40 (20 ocen)

Zawodnicy

Renat Gafurow
ocena
3.72 (25 ocen)
Adam Skórnicki
ocena
3.26 (23 oceny)
Damian Sperz
ocena
2.30 (20 ocen)
Magnus Zetterstroem
ocena
2.08 (25 ocen)
Tobias Kroner
ocena
2.05 (20 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Hans Andersen
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Josh Auty
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Billy Forsberg
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Andriej Kobrin
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Joonas Kylmakorpi
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kamil Popławski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

27.04 (sob) godz.16:30 InvestHouse Plus PSŻ Poznań typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
05.05 (nd) godz.14:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Abramczyk Polonia Bydgoszcz
18.05 (sob) Texcom Stal Rzeszów typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
26.05 (nd) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
01.06 (sob) Innpro ROW Rybnik typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
21.04 (nd) godz.14:00 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 57:32 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
14.04 (nd) godz.14:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 43:47 Cellfast Wilki Krosno LIVE!
26.08.2023 (sob) godz.16:30 Enea Falubaz Zielona Góra 59:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
20.08.2023 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 30:60 Enea Falubaz Zielona Góra LIVE!
13.08.2023 (nd) godz.14:00 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 51:39 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!

Tabela

METALKAS 2. Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Cellfast Wilki Krosno 2 2 0 0 +10 4
2 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 2 1 0 1 +7 2
3 Texom Stal Rzeszów 1 1 0 0 +18 2
4 Innpro ROW Rybnik 1 1 0 0 +6 2
5 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 2 1 0 1 +12 2
6 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań 1 0 0 1 -6 0
7 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 1 0 0 1 -18 0
8 Energa Wybrzeże Gdańsk 2 0 0 2 -29 0

W sezonie zasadniczym każdy pojedzie z każdym mecz i rewanż. Do play-off awansuje 6 drużyn. Następnie rozegrają ćwierćfinały (1 drużyna z 6., 2 z 5 i 3 z 4). Do półfinałów wejdą ich zwycięzcy oraz tzw. "lucky loser" - drużyna, która przegra swój ćwierćfinał najmniejszą różnicą (w przypadku równości, zdecyduje dorobek z rundy zasadniczej). Z finału awans do PGE Ekstraligi wywalczy zwycięstwa. Awansu nie otrzyma jednak drużyna zagraniczna.
Natomiast ostatni zespół sezonu zasadniczego zostanie zdegradowany do Krajowej Ligi Żużlowej.

Wyniki 2 kolejki:

  • Arged Malesa Ostrów Wlkp. - ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK 57:32
  • Cellfast Wilki Krosno - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 48:42
  • Przełożone z uwagi na warunki atmosferyczne
  • H.Skrzydlewska Orzeł Łódź - #OrzechowaOsada PSŻ Poznań
  • Innpro ROW Rybnik - Texom Stal Rzeszów

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża