• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
LOTOS WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 1) 92%[301]
Remis
(TYP X) 1%[3]
Wygrywa
Start Gniezno
(TYP 2) 7%[23]
 
21.08 nd
godz. 17:00
50
:
40
Start Gniezno
Ward znów z rekordem i "płatnym" kompletem Ward znów z rekordem i "płatnym" kompletem LIVE! 21 sierpnia 2011 (144 opinie)

Zgodnie z oczekiwaniami drugi mecz w drugiej fazie rozgrywek I ligi nie był...

Trener

Zawodnicy

Darcy Ward
ocena
5.52 (77 ocen)
Kamil Brzozowski
ocena
5.33 (6 ocen)
Thomas Jonasson
ocena
5.25 (61 ocen)
Dawid Stachyra
ocena
5.18 (62 oceny)
Magnus Zetterstroem
ocena
5.04 (54 oceny)
Mikael Max
ocena
3.76 (55 ocen)
Damian Sperz
ocena
1.36 (56 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Renat Gafurow
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Hlib
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Andriej Kobrin
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krystian Pieszczek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Cyprian Szymko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcel Szymko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

01.06 (sob) godz.16:30 Innpro ROW Rybnik typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
15.06 (sob) godz.16:30 Cellfast Wilki Krosno typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
23.06 (nd) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Arged Malesa Ostrów Wlkp.
29.06 (sob) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj InvestHouse Plus PSŻ Poznań
06.07 (sob) Abramczyk Polonia Bydgoszcz typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
26.05 (nd) godz.15:05 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 41:49 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź LIVE!
18.05 (sob) godz.16:30 Texom Stal Rzeszów 52:38 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
05.05 (nd) godz.14:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 21:27 zakończony po 8 wyścigach Abramczyk Polonia Bydgoszcz LIVE!
27.04 (sob) godz.16:30 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań 45:45 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
21.04 (nd) godz.14:00 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 57:32 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!

Tabela

METALKAS 2. Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Innpro ROW Rybnik 5 5 0 0 +60 10
2 Cellfast Wilki Krosno 6 4 0 2 +12 8
3 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 4 3 0 1 +37 6
4 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 5 3 0 2 +12 6
5 Texom Stal Rzeszów 5 2 0 3 +7 4
6 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań 4 1 1 2 -19 3
7 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 5 1 0 4 -52 2
8 Energa Wybrzeże Gdańsk 6 0 1 5 -57 1

W sezonie zasadniczym każdy pojedzie z każdym mecz i rewanż. Do play-off awansuje 6 drużyn. Następnie rozegrają ćwierćfinały (1 drużyna z 6., 2 z 5 i 3 z 4). Do półfinałów wejdą ich zwycięzcy oraz tzw. "lucky loser" - drużyna, która przegra swój ćwierćfinał najmniejszą różnicą (w przypadku równości, zdecyduje dorobek z rundy zasadniczej). Z finału awans do PGE Ekstraligi wywalczy zwycięstwa. Awansu nie otrzyma jednak drużyna zagraniczna.
Natomiast ostatni zespół sezonu zasadniczego zostanie zdegradowany do Krajowej Ligi Żużlowej.

Wyniki 6 kolejki:

  • ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK - H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 41:49
  • Cellfast Wilki Krosno - Arged Malesa Ostrów Wlkp. 41:49
  • #OrzechowaOsada PSŻ Poznań - Texom Stal Rzeszów (09.06)
  • Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Innpro ROW Rybnik (09.06)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża