• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Stal Gorzów
(TYP 1) 95%[396]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
LOTOS WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 2) 5%[22]
 
17.06 nd
godz. 16:00
Stal Gorzów
59
:
31
Pedersen znów bez niezbędnego wsparcia Pedersen znów bez niezbędnego wsparcia LIVE! 17 czerwca 2012 (97 opinii)

Mimo znajomości toru przez gdańskiego trenera i trójki startujących obecnie w...

Trener

Zawodnicy

Nicki Pedersen
ocena
5.03 (33 oceny)
Thomas Jonasson
ocena
3.86 (28 ocen)
Krystian Pieszczek
ocena
3.07 (29 ocen)
Maksims Bogdanovs
ocena
2.37 (27 ocen)
Kamil Brzozowski
ocena
1.82 (28 ocen)
Marcel Szymko
ocena
1.81 (26 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Patryk Beśko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Renat Gafurow
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Wittstock
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Piotr Świderski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

01.06 (sob) godz.16:30 Innpro ROW Rybnik typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
15.06 (sob) godz.16:30 Cellfast Wilki Krosno typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
23.06 (nd) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Arged Malesa Ostrów Wlkp.
29.06 (sob) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj InvestHouse Plus PSŻ Poznań
06.07 (sob) Abramczyk Polonia Bydgoszcz typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
26.05 (nd) godz.15:05 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 41:49 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź LIVE!
18.05 (sob) godz.16:30 Texom Stal Rzeszów 52:38 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
05.05 (nd) godz.14:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 21:27 zakończony po 8 wyścigach Abramczyk Polonia Bydgoszcz LIVE!
27.04 (sob) godz.16:30 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań 45:45 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
21.04 (nd) godz.14:00 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 57:32 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!

Tabela

METALKAS 2. Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Innpro ROW Rybnik 5 5 0 0 +60 10
2 Cellfast Wilki Krosno 6 4 0 2 +12 8
3 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 4 3 0 1 +37 6
4 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 5 3 0 2 +12 6
5 Texom Stal Rzeszów 5 2 0 3 +7 4
6 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań 4 1 1 2 -19 3
7 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 5 1 0 4 -52 2
8 Energa Wybrzeże Gdańsk 6 0 1 5 -57 1

W sezonie zasadniczym każdy pojedzie z każdym mecz i rewanż. Do play-off awansuje 6 drużyn. Następnie rozegrają ćwierćfinały (1 drużyna z 6., 2 z 5 i 3 z 4). Do półfinałów wejdą ich zwycięzcy oraz tzw. "lucky loser" - drużyna, która przegra swój ćwierćfinał najmniejszą różnicą (w przypadku równości, zdecyduje dorobek z rundy zasadniczej). Z finału awans do PGE Ekstraligi wywalczy zwycięstwa. Awansu nie otrzyma jednak drużyna zagraniczna.
Natomiast ostatni zespół sezonu zasadniczego zostanie zdegradowany do Krajowej Ligi Żużlowej.

Wyniki 6 kolejki:

  • ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK - H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 41:49
  • Cellfast Wilki Krosno - Arged Malesa Ostrów Wlkp. 41:49
  • #OrzechowaOsada PSŻ Poznań - Texom Stal Rzeszów (09.06)
  • Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Innpro ROW Rybnik (09.06)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża