• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 1) 99%[434]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
Kolejarz Rawag Rawicz
(TYP 2) 1%[3]
 
28.04 nd
godz. 16:00
52
:
38
Kolejarz Rawag Rawicz
Wybrzeże rozjechało Kolejarza Wybrzeże rozjechało Kolejarza LIVE! 28 kwietnia 2013 (89 opinii)

Renault Zdunek Wybrzeże pokonało Kolejarz Rawag Rawicz 52:38. Udane debiuty w...

Trener

Zawodnicy

Robert Miśkowiak
ocena
5.62 (98 ocen)
Patryk Beśko
ocena
4.88 (100 ocen)
Renat Gafurow
ocena
4.77 (94 oceny)
Krystian Pieszczek
ocena
4.72 (98 ocen)
Dawid Stachyra
ocena
4.08 (92 oceny)
Artur Mroczka
ocena
3.60 (93 oceny)
Marcel Szymko
ocena
2.44 (96 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Oliver Berntzon
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Thomas Jonasson
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dominik Kossakowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kamil Matyjas
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
David Ruud
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mathias Thoernblom
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Wittstock
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

23.06 (nd) godz.14:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Arged Malesa Ostrów Wlkp.
29.06 (sob) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj InvestHouse Plus PSŻ Poznań
06.07 (sob) Abramczyk Polonia Bydgoszcz typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
14.07 (nd) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Texcom Stal Rzeszów
28.07 (nd) H.Skrzydlewska Orzeł Łódź typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
15.06 (sob) godz.16:30 Cellfast Wilki Krosno 57:33 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
01.06 (sob) godz.16:30 Innpro ROW Rybnik mecz odwołany ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
26.05 (nd) godz.15:05 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 41:49 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź LIVE!
18.05 (sob) godz.16:30 Texom Stal Rzeszów 52:38 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
05.05 (nd) godz.14:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 21:27 zakończony po 8 wyścigach Abramczyk Polonia Bydgoszcz LIVE!

Tabela

METALKAS 2. Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Innpro ROW Rybnik 7 6 0 1 +42 13
2 Cellfast Wilki Krosno 8 5 0 3 +26 11
3 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 7 5 0 2 +75 10
4 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 6 4 0 2 +16 8
5 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań 7 3 1 3 -26 7
6 Texom Stal Rzeszów 7 2 0 5 -6 4
7 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 7 2 0 5 -46 4
8 Energa Wybrzeże Gdańsk 7 0 1 6 -81 1

W sezonie zasadniczym każdy pojedzie z każdym mecz i rewanż. Do play-off awansuje 6 drużyn. Następnie rozegrają ćwierćfinały (1 drużyna z 6., 2 z 5 i 3 z 4). Do półfinałów wejdą ich zwycięzcy oraz tzw. "lucky loser" - drużyna, która przegra swój ćwierćfinał najmniejszą różnicą (w przypadku równości, zdecyduje dorobek z rundy zasadniczej). Z finału awans do PGE Ekstraligi wywalczy zwycięstwa. Awansu nie otrzyma jednak drużyna zagraniczna.
Natomiast ostatni zespół sezonu zasadniczego zostanie zdegradowany do Krajowej Ligi Żużlowej.

Wyniki 8 kolejki:

  • Cellfast Wilki Krosno - ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK 57:33 (pierwszy mecz 47:43, bonus dla Wilków)
  • Innpro ROW Rybnik - #OrzechowaOsada PSŻ Poznań 52:38 (pierwszy mecz 48:42, bonus dla ROW)
  • niedziela
  • Arged Malesa Ostrów Wlkp. - Abramczyk Polonia Bydgoszcz (pierwszy mecz 38:51)
  • H.Skrzydlewska Orzeł Łódź - Texom Stal Rzeszów (pierwszy mecz 36:54)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża