• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ZDUNEK WYBRZEZE Gdańsk
(TYP 1) 92%[400]
Remis
(TYP X) 1%[5]
Wygrywa
Euro Finannce Polonia Piła
(TYP 2) 7%[29]
 
22.07 sob
godz. 14:45
49
:
41
Euro Finannce Polonia Piła
Żużlowcy Wybrzeża pokonali Polonię Żużlowcy Wybrzeża pokonali Polonię LIVE! 22 lipca 2017 (32 opinie)

Żużlowcy Zdunek Wybrzeża Gdańsk pokonali na własnym torze Euro Finannce...

Trener

Mirosław Kowalik
ocena
3.37 (41 ocen)

Zawodnicy

Anders Thomsen
ocena
4.98 (48 ocen)
Renat Gafurow
ocena
4.85 (46 ocen)
Kacper Gomólski
ocena
4.81 (47 ocen)
Marcin Turowski
ocena
4.80 (49 ocen)
Troy Batchelor
ocena
3.91 (45 ocen)
Oskar Fajfer
ocena
3.43 (47 ocen)
Aureliusz Bieliński
ocena
2.98 (47 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Dominik Kossakowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Hubert Łęgowik
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

14.04 (nd) godz.14:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Cellfast Wilki Krosno LIVE!
21.04 (nd) godz.14:00 Arged Malesa Ostrów Wlkp. typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
27.04 (sob) godz.16:30 InvestHouse Plus PSŻ Poznań typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
05.05 (nd) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Abramczyk Polonia Bydgoszcz
18.05 (sob) Texcom Stal Rzeszów typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
26.08.2023 (sob) godz.16:30 Enea Falubaz Zielona Góra 59:31 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
20.08.2023 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 30:60 Enea Falubaz Zielona Góra LIVE!
13.08.2023 (nd) godz.14:00 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 51:39 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
09.07.2023 (nd) godz.14:00 Enea Falubaz Zielona Góra 49:41 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
02.07.2023 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:39 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź LIVE!

Tabela

METALKAS 2. Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 0 0 0 0 0:0 0
2 Innpro ROW Rybnik 0 0 0 0 0:0 0
3 Cellfast Wilki Krosno 0 0 0 0 0:0 0
4 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 0 0 0 0 0:0 0
5 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 0 0 0 0 0:0 0
6 Texom Stal Rzeszów 0 0 0 0 0:0 0
7 Energa Wybrzeże Gdańsk 0 0 0 0 0:0 0
8 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań 0 0 0 0 0:0 0

Wyniki 1 kolejki:

  • ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK - Cellfast Wilki Krosno (niedziela, godz. 14)
  • sobota
  • #OrzechowaOsada PSŻ Poznań - Innpro ROW Rybnik
  • Texom Stal Rzeszów - H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
  • niedziela
  • Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Arged Malesa Ostrów Wlkp.

Aktualna kadra Wybrzeża