• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Finał Coca-Cola Cup (3 opinie)

Krajowy finał 17. edycji Coca-Cola Cup odbędzie się 20 czerwca na Targu Węglowym w Gdańsku. Wydarzenie, inspirujące młodych ludzi do uprawiania sportu, zostanie zorganizowane we współpracy z Miastem Gdańsk. Jak co roku Coca-Cola Cup aktywizuje około 40 000 gimnazjalistów z całego kraju.

Organizacja finału Coca-Cola Cup 2015 na Targu Węglowym w Gdańsku to efekt współpracy firmy Coca-Cola z Miastem Gdańsk. Projekt wpisuje się w ideę partnerstwa publiczno-prywatnego, która ma na celu promowanie aktywności fizycznej, zwłaszcza wśród młodych ludzi, co jest jednym z priorytetów zarówno firmy Coca-Cola, jak i Miasta.

9:00 Otwarcie Wielkiego Finału Coca-Cola Cup 2015
Wśród gości będzie Robert Lewandowski, Robert Korzeniowski oraz Ania Jakubowski
Otwarcie Stref: Aktywnego Życia, Pop-up Store, strefy grillowej
Targ Węglowy w Gdańsku
10:00 Rozpoczęcie relacji z meczów finałowych Coca-Cola Cup 2015
13:00 Koncert Margaret
13:30 Relacje z meczów finałowych Coca-Cola Cup 2015
20:00 Ceremonia dekoracji zwycięzców Wielkie wręczanie trofeów


Sport pozytywnie wpływa na zdrowie oraz pozwala prawidłowo się rozwijać. Jest także dla młodych ludzi doskonałą platformą społeczną - pomagającą nawiązać relacje z rówieśnikami, kształtującą charakter. W społeczeństwie, które w coraz mniejszym stopniu angażuje się w zajęcia ruchowe, konieczne jest podejmowanie działań inspirujących do aktywności fizycznej ludzi w każdym wieku.

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, Coca-Cola inicjuje dialog z samorządami, budując partnerstwo publiczno-prywatne, mające na celu promowanie aktywnego trybu życia. Te działania dotykają wielu obszarów: infrastrukturalnego, programowego w zakresie wychowania fizycznego i zajęć dodatkowych, a także wsparcia dla osób i organizacji propagujących aktywność fizyczną.

Podczas finału 20 czerwca na Targu Węglowym w Gdańsku stanie boisko z naturalną trawą - tam odbędą się decydujące mecze tegorocznej edycji Coca-Cola Cup. Do dyspozycji kibiców będzie oddana trybuna, z której będzie można oglądać rozgrywki i dopingować młodych zawodników. Wśród kibiców będzie między innymi ambasador projektu - Robert Lewandowski. Ponadto każdy odwiedzający będzie mógł skorzystać z licznych atrakcji w sąsiadującej z boiskiem Strefie Aktywnego Życia - porozmawiać z ekspertami i dowiedzieć się, jak żyć zdrowo i aktywnie na co dzień, a także spróbować swoich sił w różnych zabawach i dyscyplinach sportowych. Wydarzenie uświetni również koncert młodej gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

Oficjalnym Partnerem finału Coca Cola Cup jest Volkswagen Plichta

Przeczytaj także

Opinie (3)

 • Masakrrrrrrra

  Byłam na festynie coca cola cupi nadal nie mogę uwierzyć w to co widziałam ochrona to jakaś kpina stare śmierdzące cepy!!!!!! Małe niskie żule, przepite gęby.!!! . Więc pytam się gdzie z takimi zboczeńcami do dzieci?!!! Fuj dawno takich zuli nie widziałam wstyd pewnie z ulicy za zeta ich wzięli.!!! Więcej dzieci tam nie wezmę!!!!!!!.

  • 4 4

 • O jezu jezu

  też byłam chodziło mi tylko o darmową cole ale to prawda te ochroniarze jak i cała impreza to żenada zero organizacji!!!!!!

  • 3 3

 • Gimnazjum nr 12 z Gdańska Mistrzem województwa pomorskiego Coca Cola Cup 2015

  Tak do wiadomości: Województwo pomorskie będzie reprezentowała szkoła z Gdańska - Gimnazjum nr 12

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

12.08 g.18.00
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
12.08 g.18.00
Błękitni Stargard
13.08 g.12.00
Stolem Gniewino
14.08 g.15.00
Górnik Łęczna
14.08 g.15.00
Radomiak Radom
10.08 g.18.00
Apklan Resovia Rzeszów
07.08 g.14.00
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
06.08 g.15.00
Korona Kielce
06.08 g.13.00
Unia Swarzędz
06.08 g.12.00
Błękitni Stargard