stat
Impreza już się odbyła

Gala Levrone Pro Classic (26 opinii)

Wydarzenie w ramach

Gala Levrone Pro Classic to pierwsze zawody kulturystyczne profesjonalistów federacji IFBB Pro organizowane w Polsce. To sportowe widowisko, sygnowane nazwiskiem światowej legendy kulturystyki - Kevina Levrone, zostanie zorganizowane 27 lutego 2016r., w trakcie jednej z największych imprez branży fitness w naszym kraju - Fit Festival. Podczas zawodów równolegle na scenie staną gwiazdy światowej kulturystyki znane z udziału w Mr. Olympia czy Arnold Classic. Pula nagród w wysokości $60000 gwarantuje niesamowitą rywalizację!

Z przyjemnością informujemy również, że galę poprowadzi Shawn Ray - legenda zawodowej kulturystyki! Takiego show nie można przegapić!

Kevin Levrone - wielokrotny uczestnik i zwycięzca najbardziej prestiżowych zawodów kulturystycznych, jeden z najlepszych zawodników w historii kulturystyki, członek IFBB Hall Of Fame! Do 2004 roku był rekordzistą w ilości wygranych konkursów Pro Show - na podium stanął aż 23 razy! Oficjalnie Levrone nigdy nie ogłosił emerytury. Jak twierdzi, nigdy tego nie planował. Zmienił treningi, zaczął uprawiać inne sporty jak golf czy tenis, założył bloga oraz wypuścił na rynek linię suplementów sygnowanych swoim nazwiskiem. W lutym przyszłego roku zawita na Fit Festival, a my już niebawem ogłosimy nazwiska uczestników Gali Levrone Pro Classic. Gwarantujemy udział światowych sław kulturystyki! Musicie tam być!

Cedric Mcmillan kolejną potwierdzoną gwiazdą LEVRONE PRO CLASSIC! Ten amerykański zawodnik IFBB Pro ma na swoim koncie zdobyte podium wielu najważniejszych konkursów kulturystycznych na świecie! 27 lutego przyjedzie do Polski na zawody Levrone Pro Classic, aby upomnieć się o zwycięstwo!

Przypomnijmy, wśród zawodników znajdą się jeszcze:
Toney Freeman
Michael Kefalianos
Johnnie Jackson
Branch Warren
Josh Lenartowicz


Galę poprowadzi Shawn Ray
W roli gościa specjalnego wystąpi Chris Cormier


Wkrótce więcej informacji o atrakcjach jakie czekają uczestników Gali - treningach z gwiazdami, seminariach i innych niespodziankach! Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej: www.fit-festival.pl oraz oficjalnego fanpage: www.facebook.com/fit.festival.sport.zdrowie.uroda


Gala Levrone Pro Classic
IFBB Professional League
27.02.2016
Godz. 18:00
Centrum Wystawienniczo - Kongresowe AMBEREXPO
Hala A
Ul. Żaglowa 11
80-560 Gdańsk

Informacje o sprzedaży biletów już wkrótce.

Przeczytaj także

Opinie (26) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

08.04
King Szczecin
0:0 mecz odwołany
11.04
0:0 mecz odwołany
Anwil Włocławek
11.04
HydroTruck Radom
0:0 mecz odwołany
15.04
0:0 mecz odwołany
Stelmet Enea BC Zielona Góra
19.04
0:0 mecz odwołany
MKS Dąbrowa Górnicza
05.04
MKS Dąbrowa Górnicza
0:0 mecz odwołany
04.04
Enea Astoria Bydgoszcz
0:0 mecz odwołany
30.03 g.17.30
HydroTruck Radom
29.03 g.15.00
Legia Warszawa
24.03 g.20.30
Polski Cukier Toruń