stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Gdyński Nocny Przejazd Rowerowy (15 opinii)

Gdyński Nocny Przejazd Rowerowy to propozycja dla osób, które chcą spędzić noc na podziwianiu śpiącego miasta z perspektywy podróży rowerem, na rozmowach z osobami o podobnych zainteresowaniach, pozytywnym "zakręceniu" oraz przyjrzeniu się niepowtarzalnemu klimatowi okrytych nocą widoków na panoramę miasta.

Tym razem jedziemy dla Bursztynowej Przystani - hospicjum dla dzieci w Gdyni. Przed startem będą obecni wolontariusze i każdy będzie mógł wrzucić do puszki grosik od siebie.

Będziemy podróżować ulicami, ścieżkami rowerowymi gdzie jedynym źródłem światła będą światełka naszych rowerów - oto główne powody, dla których warto 28 czerwca (sobota) od godziny 20:30 być razem z nami na Skwerze Kościuszki. Wyjazd planowany jest na godzinę 21:30.

Tym razem przejazd będzie miał start i metę w tym samym miejscu - wyprawa zostanie zakończona w sposób spektakularny... pokazem sztucznych ogni!!! Dodatkowo będziemy mogli zjeść m.in. grochówkę i napić się gorącej herbaty. To nie jedyne atrakcje na zakończenie. Za to na początku, każdy uczestnik będzie mógł wyczyścić swój rower w mobilnej myjni parowej, a także poddać go sprawdzeniu w serwisie rowerowym.

Trasa przejazdu będzie podawana podobnie jak za pierwszym razem etapami. Tym razem odwiedzimy dzielnice, w których jeszcze nie byliśmy. Będą to Pogórze i Obłuże.

Jeździmy dla przyjemności i bez pośpiechu, a przede wszystkim bezpiecznie. Godzina zakończenia przejazdu zależy od wielu czynników, w tym pogody, ilości uczestników, a także ich kondycji i chęci. 

Każdy bierze udział w przejeździe na własną odpowiedzialność i sam dba o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Apelujemy o rozwagę i zwrócenie szczególnej uwagi na bezpieczeństwo zarówno swoje i jak pozostałych (konieczne jest posiadanie działających świateł - zarówno z przodu jak i z tyłu). Jako organizatorzy będziemy otwierali i zamykali kolumnę podróżujących - prosimy o stosowanie się do próśb i zaleceń organizatorów.

Jeśli chcesz popatrzeć nocą na Gdynię z pustych ulic, wśród migających światełek rowerzystów, jeśli chcesz poznać klimat nocnego przemierzania miasta na rowerze - zapraszamy, przyjedź.

Więcej informacji: www.ingremio.edu.pl oraz na stronach facebook'owych: In gremio, Mobilna Gdynia oraz dedykowanej wydarzeniu.

Wydarzenie jest objęte Patronatem Prezydenta Miasta Gdyni.

Przeczytaj także

Opinie (15)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

13.11 g.20.30
Asseco Resovia
13.11 g.20.45
Unicaja Malaga
15.11 g.18.30
GKS Katowice
16.11 g.17.00
Kotwica Kołobrzeg
12.11 g.18.30
Comarch Cracovia
10.11 g.17.30
Pogoń Szczecin
10.11 g.13.00
POLSKA
Węgry
09.11 g.20.00
Wisła Kraków