IV liga Pomorze

25 kwietnia 2005 (artykuł sprzed 19 lat)
Drugie zwycięstwo w tym sezonie IV ligi, a pierwsze na własnym boisku odnieśli piłkarze Gedanii. Gdańszczanie pokonali przy ul. Kościuszki Jantara Ustka 2:0 po golach Adama Szelki w 21. i Marka Sałanowskiego w 83. minucie. Poprzedni sukces gedanistów był ich udziałem 6 listopada ubiegłego roku. Wówczas wygrali w Chojnicach 1:0.

Nadal nie wiedzie się wiosną rezerwom Arki Gdynia, które u siebie tylko zremisowały z Orletami Reda 1:1. Honorową bramkę dla gospodarzy strzelił... Krzysztof Piskuła. Niedawny kapitan pierwszej drużyny żółto-niebieskich trafił na cztery minuty przed końcem z... rzutu karnego.
KP Sopot nie zdobył ani gola, ani punktu w Chojnicach. O zwycięskim meczu Bałtyku Gdynia, dzięki bramkom Artura Rosińskiego piszemy w innym miejscu.

Pozostałe wyniki: Orkan Rumia - Olimpia Sztum 3:3, Rodło Kwidzyn -Cartusia Kartuzy 2:4, Gryf Wejherowo - Wierzyca Starogard Gdański 0:2, Pomezania Malbork - Kaszuby Połchowo 1:2, Wisła Tczew - Gryf 95 Słupsk 2:2.

1. Cartusia Kartuzy 23 64 78-22
2. Kaszuby Połchowo 23 45 42-27
3. Powiśle Dzierzgoń 23 42 39-30
4. Bałtyk Gdynia 23 41 37-28
5. Arka II Gdynia 23 37 35-26
6. Olimpia Sztum 23 36 31-23
7. Wisła Tczew 23 35 39-33
8. Orlęta Reda 23 35 37-25