Wiadomości

Janusz Kupcewicz o rozstaniu z Arką Gdynia oraz byłym i obecnym właścicielu klubu

Arka Gdynia

Janusz Kupcewicz z nagrodami dla najlepszego piłkarza 90-lecia Arki Gdynia. Od lipca już nie współpracuje z klubem.
Janusz Kupcewicz z nagrodami dla najlepszego piłkarza 90-lecia Arki Gdynia. Od lipca już nie współpracuje z klubem. fot. Mateusz Słodkowski/Trojmiasto.pl

- Nie mam żalu, że nie przedłużyłem kontraktu. Arka Gdynia była, jest i będzie. Chciałbym, aby już za rok wróciła do ekstraklasy, ale za bardzo w to nie wierzę. Degradacja to efekt tego, że od lat nie było odpowiednich wzmocnień, a wśród zagranicznych transferów zbyt dużo było niewypałów. A naprawdę niewiele więcej pieniędzy potrzeba było, aby grali u nas tacy piłkarze jak: Arkadiusz Reca, Jakub Czerwiński czy Sasa Żiviec - mówi nam Janusz Kupcewicz, piłkarz 90-lecia, który od 1 lipca nie pracuje w klubie.Aż 16 piłkarzy debiutowało w Arce Gdynia w ostatnim sezonie - bilansJacek Główczyński Gdy rozmawialiśmy na początku lipca, gdy skończy pan pracę w Arce, poprosił pan o zwłokę z wywiadem do końca sezonu. Nie chciał pan byś posądzony o psucie atmosfery wokół klubu?

Janusz Kupcewicz: Do końca chciałem wierzyć, że Arka się utrzyma. Jak nie na boisku, to po... powiększeniu ekstraklasy do 18 zespołów.

Liga zakończona, czyli degradacja stała się faktem?

Wszystko zależy od Zbigniewa Bońka, bo on ma głos decydujący w zarządzie. Z PZPN słyszeliśmy już wiele rzeczy. Na przykład, że Sandecja Nowy Sącz była ostatnim zespołem, który zagrał w ekstraklasie bez własnego stadionu. A teraz zanosi się, że już drugi sezon na takich samych zasadach grać będzie Raków Częstochowa, a może i jeszcze jakiś z obecnych beniaminków, który wygra baraże. Zresztą ja uważam, że akurat w formacie ekstraklasy, powinniśmy brać przykład z najlepszych, a nie co jakiś czas wymyślać jakieś reformy. Niemcy mają 18 drużyn, dwie najsłabsze spadają, trzecia gra w barażach. Dlaczego u nas tak to nie może funkcjonować?

Wisła Kraków - Arka Gdynia 0:1 - relacja, możliwość wystawienia ocen piłkarzom i trenerowiDlaczego w sportowej rywalizacji Arka nie dała rady?

Degradacja to efekt tego, że od lat nie było odpowiednich wzmocnień, a wśród zagranicznych transferów zbyt dużo było niewypałów. Za te z ostatniego sezonu odpowiedzialność ponosi dyrektor sportowy - Antoni Łukasiewicz. Nawet Marko Vejinović, który poprzedniej wiosny pomógł utrzymać się Arce, w ostatnim sezonie grał poniżej oczekiwań. Wcześniej też można było sięgnąć po innych zawodników. A naprawdę niewiele więcej pieniędzy potrzeba było, aby grali u nas tacy piłkarze jak: Arkadiusz Reca, Jakub Czerwiński czy Sasa Żiviec i to w okresie, kiedy nie byli tak znani jak teraz, a dopiero pracowali na swoje nazwiska.

Polecał pan tych piłkarzy do Arki?

Ja nigdy w Arce nie byłem osobą, która podejmowała wiążące decyzje. Mogłem tylko proponować. Ostatnio miałem monitorować piłkarzy Arki, którzy grali na wypożyczeniach. Ale podczas tych obserwacji zwracało się oczywiście uwagę także na zawodników innych klubów. Mam zapisany pokaźny zeszyt. O większości nazwisk nie mogę mówić, bo tak nakazuje zawodowa etyka. Natomiast mogę zdradzić choćby to, że jeszcze za kadencji Aleksandara Rogicia proponowałem, aby do pierwszej drużyny, do sprawdzenia włączyć Daniela ChmielnickiegoDawida Markiewicza, który zadebiutowali w ekstraklasie w końcówce sezonu. Polecałem też piłkarzy roczników 2003-04.

Pavels Steinbors odchodzi z Arki Gdynia - pożegnalny wywiadLucjan Brychczy, lat 86, legenda Legii Warszawa, odbiera złoty medal razem z obecną stołeczną ekipą, zawsze jest dla niego miejsce przy ławce rezerwowych na meczach domowych. Czy Arka Gdynia podobnie może honorować swoje ikony?

To sympatyczne, prawda? I nie robi tego tylko Legia, ale też Lech Poznań, czy Wisła Kraków. Ale żeby była jasność. Nie mam żalu, że nie przedłużyłem kontraktu. Arka Gdynia była, jest i będzie bez względu na to, czy z Kupcewiczem, Koryntem, Boguszewiczem, czy bez.

Dlaczego nie pracuje zatem pan już w klubie?

Bo Jarosława Kołakowskiego znam ponad 20 lat i nie wierzę mu, a to on, a nie Michał Kołakowski ma głos decydujący w klubie. Można powiedzieć, że nie po drodze mi z "Warszawką".

Aż 38 transferów większościowego akcjonariusza Arki Gdynia. Niewiele trafionychNie podziela pan niemal powszechnej opinii, że każdy lepszy byle nie poprzedni większościowy akcjonariusz Arki?

Nie. Może wielu się zdziwi, ale mam inne zdanie w tej kwestii. Szczególnie pozytywnie oceniam Włodzimierza Midaka, choć widziałem się z nim raz. Było widać, że chciał jak najlepiej wprowadzić syna w biznes piłkarski. Nie wyszło, bo dobrali złych doradców.

Trener Arki Gdynia wskazał piłkarzy, z którymi chciałby pracować dalejWiększościowy akcjonariusz Arki jest znów spoza Trójmiasta. Nie ma lokalnego biznesu zainteresowanego klubem?

Byli tacy ludzie. Nie wiem, czy dobrze, czy źle zarządzaliby klubem, ale na razie tego się nie dowiemy. Nie mi wnikać, dlaczego nie przejęli Arki, choć sytuacja z koronawirusem też miała duże znaczenie. Każdy w pierwszej kolejności najpierw miał na względzie swoją główną firmę, chciał ją zabezpieczyć, a nie myślał o nowych wydatkach.

Jak długo Arka przebywać będzie poza ekstraklasą?

Chciałbym, aby już za rok wróciła do ekstraklasy, ale za bardzo w to nie wierzę. Już teraz mieliśmy jeden z najsłabszych budżetów w lidze. A po degradacji zmieni się finansowanie, pieniędzy będzie jeszcze mniej, trzeba wymienić zawodników... Tutaj potrzebny byłby właściciel, który z własnej kieszeni wyłożyłby ze 3 miliony złotych. Ale ten Arki tak nie zrobi. Będzie czekał na miasto i innych sponsorów. Dopiero, gdyby to zrobił, uszanowałby taką decyzję.

19 czerwca zaprezentowaliśmy symulację końcowej tabeli dla grupy spadkowej. Bezbłędnie wskazaliśmy drużyny na sześciu miejscach, w tym na czterech ostatnich

Opinie (118) 10 zablokowanych

Wszystkie opinie

 • Pan Kupcewicz kupę lat pracował w Arce (17)

  I nie przyczynił się do ściągnięcia nawet jednego piłkarza który zaistniałby w pierwszym zespole. Kołakowscy uznali że etat "legendy klubu" jest niepotrzebny i trudno z tym polemizować. Czas płacić za pracę a nie za bycie legendą. Może w końcu w klubie zaczną pracować fachowcy.
  Swoją drogą taka legenda z Pana Kupcewicza że na koniec kariery wolał pograć w Lechii bo Arka dla niego wtedy za słaba była.

  • 77 53

  • przeciez podał ci nazwiska (1)

   tylko prezio musi wyłożyć na nie kasę

   • 18 4

   • Raz, że podał nazwiska,

    a po drugie, jest sporo piłkarzy, którzy grali u nas w Arce, w Lechii a potem na przykład w Bałtyku. Piłkarze to normalni ludzi, kibice też są normalni, tylko jest garstka oszołomów, którzy tu w opiniach i na meczach się wyzywają.

    • 12 2

  • Nie on był od sciągania zawodników (7)

   Był od oceny i rekomendowania. Ktoś pisał, że sporo miał rekomendacji na nie, co jest bardzo ważne. rekomendował tez pewnie zawodników, na których Arki nie było stać albo trener czy inni w dziale sportu mieli inne zdanie. Ale sam tez mówi, że nie czuje się źle potraktowany, bo i tak z Kołakowskim mu nie po drodze za coś tam w przeszłości i za to jakim jest człowiekiem Kołakowski. Kupcewicz nie pierwszy zreszta o tym mówi, że nie jest to człowiek godzien zaufania. Nie rozumiem tylko po co broni Midaka, który był kamieniem u szyi Arki

   • 20 3

   • Rekomendować piłkarzy znanych z Ektraklasy to każdy kibic może. (5)

    On był przede wszystkim od rekomendowania piłkarzy z niższych lig , piłkarzy na dorobku. I zarekomendował m.in Żebrakowskiego za którego klub zapłacił za transfer(300 tys zł jak krew w piach), rekomendował Antonika. Jaki dobry młody piłkarz trafił do Arki w ostatnich latach? Dajcie spokój, facet był dobrym piłkarzem, ale to było 40 lat temu, teraz nie zna się na piłce lepiej niż przeciętny kibic. Skoro taki z niego fachowiec to dlaczego mając takie CV piłkarskie "skończył" jako nauczyciel WF. Gdyby nie Arka nikt by mu w zawodowej piłce pracować nie dał. Kołakowscy chcą zbudować profesjonalny klub z fachowcami. Bycie "legendą" klubu to może być dodatkowy atut-ale nie jedyny.

    • 18 19

    • Jakie 300 tys za Zebrakowskiego? (2)

     Nic za niego nie płacili. A to że niewypał to inna sprawa

     • 12 1

     • To był transfer definitywny z Siarki Tarnobrzeg. (1)

      Arka za niego zapłaciła. Czy to było 300 tys zł nie wiem na 100% bo faktury nie widziałem, o takiej kwocie mówiono na mieście.

      • 3 7

      • Nic za niego nie płacili jako transfer

       Mieli zapłacić jakąś kwotę i o ile wiem to 100 tysięcy jeśli rozegrałby ileś meczów w Arce. Ale nie rozegrał. Na mieście różne rzeczy mówią, a w klubie nieco inne.

       • 10 1

    • ale jak Rece rekomendował to reca kopał w 1 lidze to samo z czerwińskim

     • 7 1

    • ćwoku sprawdź dokładnie najpierw jak się sprawy mają faktycznie,a później zacznij dopiero pisać swoje dyrdymały i akurat Antonika negował.Odezwał się fachowiec,a tak na marginesie może pochwalisz się swoimi osiągnięciami na niwie trenerskiej,piłkarskiej,bo widać że fachowiec z ciebie co nie miara.

     • 10 0

   • Przytocz chociaż jeden wers w jego wypowiedzi gdzie broni pindlaka

    • 5 0

  • (2)

   Arka ma już nowe legendy.Marcus, Siemaszko etc. Kilka Pucharów, mnóstwo ważnych bramek i minut na boisku.

   • 5 9

   • Legendy :) (1)

    Rozumiem, że Marcus ma medal z Brazylią z mistrzostw świata?

    A co ma Siemaszko? Oglądał w TV mecze z olimpiady w Barcelonie w 92?

    No proszę... legendy...

    • 14 0

    • Tak? To w takim razie Monsieur Krychowiak to też legenda Arki bo miał jakiś epizod a w reprezentacji gwiazdor ...i też z nad morza he he
     Jeden Puchar pan Kupcewicz, jeden...dla Arki, i tyle

     • 0 0

  • (2)

   Puszkarz tez gral w Baltyku.

   • 12 1

   • Przecież oszołomom (1)

    ,tego nie przetłumaczysz.Korynt grał w Arce i Lechii kolejność przypadkowa.Kaczmarek i wielu innych.

    • 10 1

    • Tomasz Korynt grał także w Bałtyku!

     • 6 1

  • Ty tak na poważnie czy lekko żartem,chłopcze tu się nie płaci w tym klubie za bycie legendą klubu tylko za pracę,a co do reszty twojej wypowiedzi to już poziom g*wna i tyle.

   • 2 4

 • Zbyt dużo Warszawy w Arce (4)

  Już od czasów Karwana i spółki ,przez Włodara,Midaków,nawet teraz ten nowy udziałowiec menadzer.
  Zapewnwe wytransferuje co trzeba do Legii i dotransferuje Bóg wie co.
  Widać,że Warszawa ma tu spore wpływy .

  • 60 4

  • Wydaje mi się, że rezerwy legii nie potrzebują "wzmocnień" z arki

   • 15 1

  • Przecież Wojtas kocha Trzaskę.
   Wszystko się zgadza...

   • 2 1

  • Do Legii ....he he he....kogo? (1)

   Masażystę?

   • 11 1

   • Zobaczymy

    Wyczysci 75% skłdau, zeby móc sciagnąć tych z ktrych bedzie najlepsza prowizja.
    To jest proste.
    Na pewno lepsi nie beda,mozesz byc spokojny

    • 7 0

 • Żenujący jest ten Kupcewicz. (7)

  Pracował słabo, nieefektywnie, przytulał pensyjkę za nic a jak nie dostał nowej umowy to krytykuje właścicieli, stawa ich w złym świetle.Gdyby nie oni klub by zbankrutował.
  Ten facet zawsze był fałszywy, nawet kariere kończył w Lechii bo grała wtedy klase wyżej niż Arka i dawała pare groszy więcej.A idź pan z taką legendą :-)
  Jestem kibicem Arki,szanuje to co JK robil na boisku w latach 70 ale od lat facet mnie drażni. Dobrze że się go pozbyli.

  Swoją drogą dramatycznie wygląda to szukanie na siłę sukcesów swojej pracy.No nic temu klubowi nie dał jako skaut, taka prawda.

  • 66 65

  • JK

   mam nadzieje ze Arka awansuje a wy wszyscy szczegolie z gorki na ktora nie zasluguice macie prawo mowic poczekamy 2 lata

   • 7 3

  • Pan Włodek Midak złoty chłop rzecze Janusz (1)

   3 lata przytulał pensyjkę od typa który zniszczył klub i jeszcze go chwali. A ludzi którzy uratowali klub przed bankructwem po 3 latach rządów Midaka oczernia zanim cokolwiek jeszcze zrobili. Co za obłudnik-dla kasy zrobi wszystko. Ale czego oczekiwać od człowieka który na koniec kariery zamiast zagrać w Arce poszedł do Lechii.

   • 7 18

   • no ci udzie już spuścili arkę z ekstraklasy

    mieli przecież 2 miesiące na wykazanie się na boisku 11 meczów
    i jaki efekt?

    spadek

    • 3 1

  • (3)

   Nie pozbyli tylko skończyła się umowa i w jednym punkcie będę zgodny drażni mnie tęż temat gry w klubie z gorszej strony trójmiasta,a cała reszta o której piszesz to stek bzdur,bo teraz wytłumacz mi jedno skoro antonio i żebro byli odpowiedzialni za transfery,które de facto narazili klub na mega straty pracują dale w klubie(żebro odpadł) nie ponieśli z tego powodu żadnych konsekwencji i to niby ma być to porządkowanie klubu. życzę powodzenia .ps dał kilku tylko w klubie mieli w d*pie i powiem więcej pan jk stwierdził,że w Arce nie ma szkolenia i tu pytanko ilu wychowanków wystąpił w ostatnim spotkaniu.Pozdrawiam TAG

   • 3 4

   • a gdzie stwierdził że nie ma szkolenia? (2)

    bo ja czytam że powiedzial dokładnie odworotnie
    ze Rogicowi proponowal do skladu Markiewicza i Chmielnickiego

    • 1 1

    • spytaj się pana jarka co raczył powiedzieć na spotkaniu i czemu od razu pojawił się temat akademik Juventusu w Gdyni

     • 0 0

    • chodziło o kołaka

     • 0 0

 • Bosy antek
  Czas opuscic poklad Arki

  • 68 8

 • A za Midaków było mu dobrze? (2)

  • 36 7

  • j k

   nie bo mialem inne zdanie ich blad byl Wlodarczyk i Zurowski + Lukaszewicz

   • 8 1

  • jk

   Ciesze ze piszecie takie teksty ja nigdy nie bylem decydentm w Arcce gdybm byl klub inaczej funkkcjonowal blizej mi mi jest do Perkiewicz niz do Obecnyczch a Gorka wie co to jest

   • 4 6

 • Gdynia (2)

  Jeszcze tylko Antkowi zapomnieli podziękować

  • 48 1

  • jk Jeazelisz czytasz bylem przecwko Antonika i kilku innych (1)

   • 5 3

   • opinia

    Nie chodzi o Antonika tylko dyrektora sportowego Arki

    • 3 0

 • (5)

  A Antonika to kto rekomendował?Przepraszam?

  • 29 5

  • Gdynia

   Antek to piłkarz kołakowskiego

   • 8 1

  • jk Mam go w serc a nie na szaliku czy czpce a Gdynianin niech zadzwoni do Antka

   Mam go w sercu

   • 0 2

  • Antonik nie jest taki zły

   Zniszczyły go 2 pierwsze mecze i się spalił psychicznie do końca ale wierzę że odpali.

   • 1 6

  • Jk

   Antek

   • 0 0

  • Jki Hiszpanow

   • 1 0

 • (2)

  Legendą klubu jest i będzie ale pracownikiem nie musi być, szkoda że jako legenda nie skusił się na promocji klubu i miasta przecież pan Kupcewicz kocha klub

  • 29 1

  • jk

   Ja jestem normalny czllowiekiem i za mnie luba rodzice dzieci ktore ucze na Chyloni i nie bedzie mna drygowal byle jaki czlowieczek z Warszawki niech powie dlaczego musial odejsc z PZPN

   • 3 0

  • Jknie Ja

   • 0 0

 • Mówię jak jest (5)

  Pan Kupcewicz chyba ma trochę żal ale takie prawo pracodawcy, że zatrudnia kogo chce. Szacunek za kariere sie należy ale teraz 1 liga i trzeba szukać oszczędności. Nie mogę ocenić jakości pracy pana Kupcewicza ale od dzis Arka skautów nie potrzebuje, bo ma jednego. Jarosława Kołakowskiego. On wie najlepiej kto ma w Arce grać. Wie na kim może zrobić biznes więc tacy będą grali. Czy z korzyścią dla Arki to nie wiadomo ale może i tak będzie. Kupcewicz podkreśla to co wiele osób, że Kołakowski nie jest człowiekiem godnym zaufania. Przekupował kiedyś jego jak i wiele innych osób. Sam Kołakowski mówi, że Arka jest dla zrobienia biznesu przez niego. Klub to narzędzie a nie cel. Arka nie miała spraw w sądzie od 6 albo 7 lat. Kołakowski już odmówił zapłaty kilku osobom. Od dwóch słyszałem, że składają pozwy do PZPN. Nie zapłacił też Si Arka, która ma kłopoty by zapłacić pensje. Jak oszuka jeszcze kogoś, to nikt nie pójdzie na ugody tylko wszystko skończy sie w sądach i zaczną sie kłopoty.

  • 37 2

  • jk (1)

   blemuPensje swoja podam nie widze prooblemu a Pana syn tez poda kilka ja nie mam zal takie jest zycie tyko pewna roznica miedzy Nami ja Arke kocham a Wy zycze zebys wprowadzil Arke do Ex ale mysle ze nawet goru moze ci nie pomoc pamietaj i czekam na rozprawe wiele osob juz sie zgloslo takze gleboko pomysl Pozdrowienia j K

   • 3 1

   • a tak na Polski,bo nie bardzo rozumiem panie jakrku i specjalnie z małej litery.Jaki bełkot taka odpowiedź

    • 3 1

  • Jk

   • 0 1

  • 100 % RACJI i nich spłaca długi

   • 1 1

  • jk Chetnie spotkam sie znim spottkam w sadzieale zaznaczam z Jaroslawem a jezeli chodzi o SI daj boze zeby nie prrzejol

   to daj boze zeby to dalej funkcjonowalo jak teraz za K Rybickiego

   • 0 0

 • Jak wygląda klub rządzony przez handlarzy piłkarskim towarem (4)

  najlepiej wiedzą w Lechii- co pół roku przyjeżdża autobus z nowymi grajkami za darmo i gramy. Jak któryś załapie i coś pokaże to się go sprzedaje. I tak karuzela się kręci.

  • 21 21

  • czyli coś w rodzaju rosyjskiej ruletki

   • 4 1

  • Do was

   Trolejbus

   • 9 1

  • tylko tam większa kasa jest obracana

   to i zawodnicy znacznie lepsi
   a tutaj będą głownie 2 i 1 ligowcy i jakieś spady z ekstraklasy

   • 8 1

  • no i 4 miejsce w lidze mają i finał PP, nie to co my.. spadek

   jeśli jakaś metoda działa, to znaczy że jest dobra. Można by krytykować gdyby co roku "bili się o spadek" jak Arka.

   • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Plebiscyt na Ligowca Roku 2020

Najbliższe spotkanie Arki

data meczu: 17.02.2021

ARKA Gdynia
:
Górnik Łęczna
mecz pucharowy

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Miś Brązuś 19 41 68.4%
2. Wojciech rohde Rohde 19 41 68.4%
3. Żaneta Kwiatkowska 19 39 63.2%
4. Kasia Lamczyk 19 38 63.2%
5. Ryszard Kiwatrowski 13 37 84.6%

Aktualna tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 17 13 3 1 30:8 42
2 ŁKS Łódź 16 10 2 4 36:17 32
3 Górnik Łęczna 17 9 5 3 26:12 32
4 Radomiak Radom 17 8 6 3 22:13 30
5 ARKA GDYNIA 17 8 5 4 26:14 29
6 Miedź Legnica 17 7 6 4 31:23 27
7 GKS Tychy 16 7 6 3 22:14 27
8 Odra Opole 16 7 4 5 16:19 25
9 Puszcza Niepołomice 17 6 5 6 17:20 23
10 Chrobry Głogów 17 6 4 7 22:26 22
11 Korona Kielce 16 6 3 7 13:20 21
12 Stomil Olsztyn 17 5 5 7 17:22 20
13 Widzew Łódź 15 5 4 6 13:18 19
14 GKS 1962 Jastrzębie 17 5 1 11 16:30 16
15 GKS Bełchatów 17 4 4 9 12:21 14
16 Sandecja Nowy Sącz 17 3 4 10 14:29 13
17 Zagłębie Sosnowiec 17 3 2 12 14:24 11
18 Resovia 17 2 3 12 10:27 9

Obowiązuje system każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny wywalczą bezpośredni awans do ekstraklasy. Zespoły z miejsc 3-6 o jedno miejsce premiowane grą w elicie zagrają w barażach. Do II ligi zdegradowana zostanie tylko jedna ekipa, która zajmie 18., ostatnie miejsce.
GKS Bełchatów rozpoczął sezon z minus 2 punktami.

Wyniki 17 kolejki:

 • ARKA GDYNIA - Chrobry Głogów 1:1 (0:0)
 • Apklan Resovia - GKS 1962 Jastrzębie 1:2 (0:0)
 • Stomil Olsztyn - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:4 (0:3)
 • GKS Bełchatów - Puszcza Niepołomice 0:2 (0:1)
 • Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 0:2 (0:0)
 • Korona Kielce - Radomiak Radom 0:2 (0:1)
 • Sandecja Nowy Sącz - Górnik Łęczna 1:1 (0:1)
 • ŁKS Łódź - GKS Tychy (przełożony na 20.02.2021)
 • Odra Opole - Widzew Łódź (przełożony na 10.03.2021)
 • Mecz zaległy z 16. kolejki
 • Widzew - Korona (20.02.2021)

Terminarz

17.02 (śr) ARKA Gdynia Górnik Łęczna
26.02 (pt) ARKA Gdynia GKS 1962 Jastrzębie
12.12.2020 (sob) godz.14:00 ARKA Gdynia 1:1 bez publiczności Chrobry Głogów LIVE!
06.12.2020 (nd) godz.12:40 Radomiak Radom 0:0 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
03.12.2020 (czw) godz.12:00 ARKA Gdynia 1:0 bez publiczności Korona Kielce LIVE!

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »