• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Kadra bez Bagińskiego...

8 lutego 2005 (artykuł sprzed 18 lat) 
Nadal nie ma rozwiązania sprawa Mariusza Justki. Hokeista jest zawieszony, ale prawdopodobnie wkrótce decyzja zostanie zmieniona.

- Na zebraniu zarządu nie zajmowaliśmy się sprawą Mariusza Justki - powiedział "Głosowi" Zenon Hajduga, prezes PZHL. - Nie oznacza to, że zostawiliśmy tę sprawę. GKS Tychy zwrócił się o reasumpcję decyzji do Wydziału Gier i Dyscypliny. Wydział jeszcze raz przeanalizuje sprawę i myślę, że uchyli zawieszenie. Trudno mi mówić co będzie dalej. Widziałem, że podczas spotkania zarządu prezesi Tych i Gdańska rozmawiali. Może nawet doszli do porozumienia. Jeśli kluby nie zgodzą się, to rozstrzygnięcie zapadnie w sądzie polubownym - dodał prezes Hajduga.

- Tychy chcą, żeby zarząd związku wystąpił o polubowne załatwienie sprawy - mówi Marek Kostecki. - Jeśli otrzymamy pismo ze związku, to je rozważymy. Widać, że związkowi i Tychom bardzo zależy na polubownym załatwieniu sprawy. Na razie czekamy na protokół z posiedzenia. Myślę, że wszystko wyjaśni się w ciągu kilku dni - dodał prezes Stoczniowca.

Trener Andrej Sidorenko ogłosił skład kadry na turniej eliminacji olimpijskich w Rydze. Z byłych graczy Stoczniowca powołani zostali: Tomasz Wawrzkiewicz (TKH Toruń), Łukasz Sokół (TKH Toruń), Tomasz Proszkiewicz (TKH Toruń), Damian Słaboń (Cracovia Kraków). Zaskoczeniem może być nieobecność w kadrze Adama Bagińskiego i Mariusza Justki.
Głos Wybrzeża

Kluby sportowe

Opinie

Relacje LIVE

Najczęściej czytane