• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Terminarz

Sezon:
03.06 (sob) g.16:00
ARKA Gdynia 30:27 LECHIA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.05 (sob) g.15:00
LECHIA Gdańsk 33:50 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.05 (nd) g.14:00
Edach Budowlani Lublin 24:15 LECHIA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.05 (sob) g.14:00
Posnania 5:35 LECHIA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.04 (sob) g.16:00
LECHIA Gdańsk 25:0
walkower
Up Fitness Skra Warszawa przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.04 (sob) g.17:00
OGNIWO Sopot 41:20 LECHIA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.04 (sob) g.13:00
LECHIA Gdańsk 0:49 Orkan Sochaczew przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.04 (nd) g.12:00
Awenta Pogoń Siedlce 17:30 LECHIA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.03 (nd) g.14:00
LECHIA Gdańsk 33:14 Juvenia Kraków przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.11 (sob) g.12:00
Master Pharm Łódź 29:24 LECHIA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.10 (sob) g.13:00
LECHIA Gdańsk 28:32 Edach Budowlani Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.10 (sob) g.13:00
LECHIA Gdańsk 69:29 Posnania Poznań przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.10 (sob) g.14:00
UP Fitness Skra Warszawa 80:0 LECHIA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.10 (sob) g.20:00
LECHIA Gdańsk 34:43 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.09 (nd) g.16:00
Orkan Sochaczew 27:25 LECHIA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.09 (sob) g.13:00
LECHIA Gdańsk 57:14 Awenta Pogoń Siedlce przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.08 (nd) g.15:00
Juvenia Kraków 16:17 LECHIA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.08 (nd) g.14:00
LECHIA Gdańsk 45:10 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela końcowa

Rugby - Ekstraliga
M Z R P Bilans Pkt.
1 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki
2 Ogniwo Sopot
3 Orkan Sochaczew
4 Edach Budowlani Lublin
5 Lechia Gdańsk
6 Juvenia Kraków
7 Arka Gdynia
8 Awenta Pogoń Siedlce
9 Posnania
10 Up Fitness Skra Warszawa
  • Finał:
  • Budo 2011 Aleksandrów Łódzki - OGNIWO SOPOT 12:8 (6:8)
  • Mecz o 3. miejsce:
  • Orkan Sochaczew - Edach Budowlani Lublin 30:13 (13:13)
  • Kolejność na miejscach 5-9 została ustalona na podstawie wyników sezonu zasadniczego.
  • Up Fitness Skra Warszawa w 10. kolejce otrzymała trzeciego walkowera. W związku z tym drużyna została wykluczona z dalszych rozgrywek, przesunięta na ostatnie miejsce w tabeli bez prawa gry w meczu barażowym o utrzymanie, co automatycznie oznaczało degradację z ekstraligi.
  • Awans do ekstraligi
  • Budowlani Commercecon Łódź po wygranej w finale I ligi ze Spartą Jarocin 53:15 (24:7)

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 20.04.2024 godz. 19:30

mecz ligowy

Jak typują inni

1

10%

13 typowań

x

1%

1 typowanie

2

89%

114 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Lechii

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Justyna Gapys 11 33 90.9%
2. RYSZARD KIWATROWSKI 11 32 90.9%
3. Karol Zubel 10 31 90%
4. Maciek Kaszak 11 29 90.9%
5. Witold Krużyński 12 29 83.3%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »