• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Lotos Trefl zagra ze Skrą na inaugurację

mad
30 czerwca 2017 (artykuł sprzed 6 lat) 

Trefl Gdańsk

Kibice Lotosu Trefla, w sezonie 2017/2018 obejrzą po raz pierwszy w Ergo Arenie swoich ulubieńców na początku października. Kibice Lotosu Trefla, w sezonie 2017/2018 obejrzą po raz pierwszy w Ergo Arenie swoich ulubieńców na początku października.

Władze PlusLigi przesłały do klubów wstępny terminarz sezonu 2017/2018. Inauguracja przewidziana jest na 30 września. W pierwszym meczu rozgrywek Lotos Trefl zmierzy się na wyjeździe z PGE Skrą Bełchatów. W Ergo Arenie ma pojawić się 4 października, gdy podejmie Onico Warszawa. Terminy i gospodarze mogą się jednak jeszcze zmienić, gdyż zależy to m.in. od zajętości hal, w których mają się odbywać.



Pięć miesięcy przerwy jest pomiędzy jednym a drugim sezonem PlusLigi. Władze rozgrywek zaprezentowały właśnie klubom wstępny terminarz. Jest to pierwsza wersja, ponieważ zapewne dojdzie w niej do zmian. Głównie chodzi o gospodarzy meczów i terminy ich rozgrywania. W PlusLidze liczą się z tym, że hale, w których mają odbyć się spotkania mogą być zajęte i w takim wypadku trzeba być elastycznym. Na inaugurację żółto-czarni mają wystąpić w hali wicemistrza Polski, PGE Skry Bełchatów, 30 września.

SIATKARZ LOTOSU TREFLA GRA O MEDAL MISTRZOSTW ŚWIATA U-21

Pierwsza część rundy zasadniczej trwać będzie do końca grudnia, a runda rewanżowa zakończy się w połowie kwietnia. Wówczas żółto-czarni mają rozegrać ostatni mecz u siebie, z Łuczniczką Bydgoszcz. Na mistrza Polski, Zaksę Kędzierzyn-Koźle gdańszczanie trafią po raz pierwszy w 14. kolejce, zaplanowanej tuż przed Bożym Narodzeniem. Wtedy ugoszczą złotych medalistów w Ergo Arenie.

W NOWYM SEZONIE PLUSLIGI PLAY-OFF DLA NAJLEPSZEJ SZÓSTKI

Przypomnijmy, że w nowym sezonie ponownie w PlusLidze wystąpi 16 zespołów. Sześć najlepszych drużyn po rundzie zasadniczej zagra o medale, z czego dwie pierwsze będą miały zapewnione miejsce w półfinale, a cztery kolejne zaczną play-off od ćwierćfinałów. Natomiast dwa najgorsze zespoły spadną do I ligi, a drużyna z 14. pozycji wystąpi w barażach o utrzymanie ze zwycięzcą I ligi. Nie jest to łatwe, o czym przekonali się w tym roku siatkarze AS Częstochowa, którzy ulegli w barażach Aluronowi Virtu Warta Zawiercie, który w sezonie 2017/2018 wystąpi w roli beniaminka.

Wstępny terminarz PlusLigi
1. kolejka (30 września):
PGE Skra Bełchatów - Lotos Trefl Gdańsk
Aluron Virtu Warta Zawiercie - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko-Biała
Asseco Resovia Rzeszów - Świętokrzyska Siatkówka (dawniej Effector) Kielce
Indykpol AZS Olsztyn - Espadon Szczecin
Cuprum Lubin - MKS Będzin
Cerrad Czarni Radom - GKS Katowice
Łuczniczka Bydgoszcz - Onico Warszawa

2. kolejka (4 października, środa):
Lotos Trefl Gdańsk - Onico Warszawa
GKS Katowice - Łuczniczka Bydgoszcz
MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom
Espadon Szczecin - Cuprum Lubin
Świętokrzyska Siatkówka Kielce - Indykpol AZS Olsztyn
BBTS Bielsko-Biała - Asseco Resovia Rzeszów
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel
PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu Warta Zawiercie

3. kolejka (7 października):
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Lotos Trefl Gdańsk
Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów
Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Indykpol AZS Olsztyn - BBTS Bielsko-Biała
Cuprum Lubin - Świętokrzyska Siatkówka Kielce
Cerrad Czarni Radom - Espadon Szczecin
Łuczniczka Bydgoszcz - MKS Będzin
Onico Warszawa - GKS Katowice

4. kolejka (14 października):
Lotos Trefl Gdańsk - GKS Katowice
MKS Będzin - Onico Warszawa
Espadon Szczecin - Łuczniczka Bydgoszcz
Świętokrzyska Siatkówka Kielce - Cerrad Czarni Radom
BBTS Bielsko-Biała - Cuprum Lubin
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel

5. kolejka (18 października, środa):
Jastrzębski Węgiel - Lotos Trefl Gdańsk
Asseco Resovia Rzeszów - Aluron Virtu Warta Zawiercie
Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów
Cuprum Lubin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Cerrad Czarni Radom - BBTS Bielsko-Biała
Łuczniczka Bydgoszcz - Świętokrzyska Siatkówka Kielce
Onico Warszawa - Espadon Szczecin
GKS Katowice - MKS Będzin

6. kolejka (21 października):
Lotos Trefl Gdańsk - MKS Będzin
Espadon Szczecin - GKS Katowice
Świętokrzyska Siatkówka Kielce - Onico Warszawa
BBTS Bielsko-Biała - Łuczniczka Bydgoszcz
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Czarni Radom
PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn
Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów

7. kolejka (28 października):
Asseco Resovia Rzeszów - Lotos Trefl Gdańsk
Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel
Cuprum Lubin - Aluron Virtu Warta Zawiercie
Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów
Łuczniczka Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Onico Warszawa - BBTS Bielsko-Biała
GKS Katowice - Świętokrzyska Siatkówka Kielce
MKS Będzin - Espadon Szczecin

8. kolejka (4 listopada):
Lotos Trefl Gdańsk - Espadon Szczecin
Świętokrzyska Siatkówka Kielce - MKS Będzin
BBTS Bielsko-Biała - GKS Katowice
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Onico Warszawa
PGE Skra Bełchatów - Łuczniczka Bydgoszcz
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom
Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin
Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn

9. kolejka (11 listopada):
Indykpol AZS Olsztyn - Lotos Trefl Gdańsk
Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów
Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel
Łuczniczka Bydgoszcz - Aluron Virtu Warta Zawiercie
Onico Warszawa - PGE Skra Bełchatów
GKS Katowice - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
MKS Będzin - BBTS Bielsko-Biała
Espadon Szczecin - Świętokrzyska Siatkówka Kielce

10. kolejka (18 listopada):
Lotos Trefl Gdańsk - Świętokrzyska Siatkówka Kielce
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin
BBTS Bielsko-Biała - Espadon Szczecin
PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Onico Warszawa
Jastrzębski Węgiel - Łuczniczka Bydgoszcz
Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Czarni Radom
Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin

11. kolejka (25 listopada):
Cuprum Lubin - Lotos Trefl Gdańsk
Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn
Łuczniczka Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów
Onico Warszawa - Jastrzębski Węgiel
GKS Katowice - Aluron Virtu Warta Zawiercie
MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów
Espadon Szczecin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Świętokrzyska Siatkówka Kielce - BBTS Bielsko-Biała

12. kolejka (2 grudnia):
Lotos Trefl Gdańsk - BBTS Bielsko-Biała
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Świętokrzyska Siatkówka Kielce
PGE Skra Bełchatów - Espadon Szczecin
Aluron Virtu Warta Zawiercie - MKS Będzin
Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice
Asseco Resovia Rzeszów - Onico Warszawa
Indykpol AZS Olsztyn - Łuczniczka Bydgoszcz
Cuprum Lubin - Cerrad Czarni Radom

13. kolejka (9 grudnia):
Cerrad Czarni Radom - Lotos Trefl Gdańsk
Łuczniczka Bydgoszcz - Cuprum Lubin
Onico Warszawa - Indykpol AZS Olsztyn
GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów
MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel
Espadon Szczecin - Aluron Virtu Warta Zawiercie
Świętokrzyska Siatkówka Kielce - PGE Skra Bełchatów
BBTS Bielsko-Biała - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

14. kolejka (23 grudnia):
Lotos Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
PGE Skra Bełchatów - BBTS Bielsko-Biała
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Świętokrzyska Siatkówka Kielce
Jastrzębski Węgiel - Espadon Szczecin
Asseco Resovia Rzeszów - MKS Będzin
Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice
Cuprum Lubin - Onico Warszawa
Cerrad Czarni Radom - Łuczniczka Bydgoszcz

15. kolejka (30 grudnia):
Łuczniczka Bydgoszcz - Lotos Trefl Gdańsk
Onico Warszawa - Cerrad Czarni Radom
GKS Katowice - Cuprum Lubin
MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn
Espadon Szczecin - Asseco Resovia Rzeszów
Świętokrzyska Siatkówka Kielce - Jastrzębski Węgiel
BBTS Bielsko-Biała - Aluron Virtu Warta Zawiercie
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów

16. kolejka (6 stycznia):
Lotos Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Virtu Warta Zawiercie
BBTS Bielsko-Biała - Jastrzębski Węgiel
Świętokrzyska Siatkówka Kielce - Asseco Resovia Rzeszów
Espadon Szczecin - Indykpol AZS Olsztyn
MKS Będzin - Cuprum Lubin
GKS Katowice - Cerrad Czarni Radom
Onico Warszawa - Łuczniczka Bydgoszcz

17. kolejka (13 stycznia):
Onico Warszawa - Lotos Trefl Gdańsk
Łuczniczka Bydgoszcz - GKS Katowice
Cerrad Czarni Radom - MKS Będzin
Cuprum Lubin - Espadon Szczecin
Indykpol AZS Olsztyn - Świętokrzyska Siatkówka Kielce
Asseco Resovia Rzeszów - BBTS Bielsko-Biała
Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Aluron Virtu Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów

18. kolejka (20 stycznia):
Lotos Trefl Gdańsk - Aluron Virtu Warta Zawiercie
PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel
ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - Asseco Resovia Rzeszów
BBTS Bielsko-Biała - Indykpol AZS Olsztyn
Świętokrzyska Siatkówka Kielce - Cuprum Lubin
Espadon Szczecin - Cerrad Czarni Radom
MKS Będzin - Łuczniczka Bydgoszcz
GKS Katowice - Onico Warszawa

19. kolejka (2 lutego):
GKS Katowice - Lotos Trefl Gdańsk
Onico Warszawa - MKS Będzin
Łuczniczka Bydgoszcz - Espadon Szczecin
Cerrad Czarni Radom - Świętokrzyska Siatkówka Kielce
Cuprum Lubin - BBTS Bielsko-Biała
Indykpol AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów
Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu Warta Zawiercie

20. kolejka (10 lutego):
Lotos Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin
BBTS Bielsko-Biała - Cerrad Czarni Radom
Świętokrzyska Siatkówka Kielce - Łuczniczka Bydgoszcz
Espadon Szczecin - Onico Warszawa
MKS Będzin - GKS Katowice

21. kolejka (17 lutego):
MKS Będzin- Lotos Trefl Gdańsk
GKS Katowice - Espadon Szczecin
Onico Warszawa - Świętokrzyska Siatkówka Kielce
Łuczniczka Bydgoszcz - BBTS Bielsko-Biała
Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn - Koźle
Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów
Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu Warta Zawiercie
Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel

22. kolejka (24 lutego):
Lotos Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów
Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cuprum Lubin
PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Łuczniczka Bydgoszcz
BBTS Bielsko-Biała - Onico Warszawa
Świętokrzyska Siatkówka Kielce - GKS Katowice
Espadon Szczecin - MKS Będzin

23. kolejka (3 marca)
Espadon Szczecin - Lotos Trefl Gdańsk
MKS Będzin - Świętokrzyska Siatkówka Kielce
GKS Katowice - BBTS Bielsko-Biała
Onico Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn - Koźle
Łuczniczka Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów
Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu Warta Zawiercie
Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel
Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów

24. kolejka (7 marca, środa):
Lotos Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn
Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin
Jastrzębski Węgiel - Cerrad Czarni Radom
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Łuczniczka Bydgoszcz
PGE Skra Bełchatów - Onico Warszawa
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice
BBTS Bielsko-Biała - MKS Będzin
Świętokrzyska Siatkówka Kielce - Espadon Szczecin

25. kolejka (10 marca):
Świętokrzyska Siatkówka Kielce - Lotos Trefl Gdańsk
MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Espadon Szczecin - BBTS Bielsko-Biała
GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów
Onico Warszawa - Aluron Virtu Warta Zawiercie
Łuczniczka Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel
Cerrad Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów
Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn

26. kolejka (17 marca):
Lotos Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin
Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom
Asseco Resovia Rzeszów - Łuczniczka Bydgoszcz
Jastrzębski Węgiel - Onico Warszawa
Aluron Virtu Warta Zawiercie - GKS Katowice
PGE Skra Bełchatów - MKS Będzin
ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - Espadon Szczecin
BBTS Bielsko-Biała - Świętokrzyska Siatkówka Kielce

27. kolejka (24 marca):
BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk
Świętokrzyska Siatkówka Kielce - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Espadon Szczecin - PGE Skra Bełchatów
MKS Będzin - Aluron Virtu Warta Zawiercie
GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel
Onico Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów
Łuczniczka Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn
Cerrad Czarni Radom - Cuprum Lubin

28. kolejka (30 marca):
Lotos Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom
Cuprum Lubin - Łuczniczka Bydgoszcz
Indykpol AZS Olsztyn - Onico Warszawa
Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice
Jastrzębski Węgiel - MKS Będzin
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Espadon Szczecin
PGE Skra Bełchatów - Świętokrzyska Siatkówka Kielce
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała

29. kolejka (7 kwietnia):
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Lotos Trefl Gdańsk
BBTS Bielsko-Biała - PGE Skra Bełchatów
Świętokrzyska Siatkówka Kielce - Aluron Virtu Warta Zawiercie
Espadon Szczecin - Jastrzębski Węgiel
MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn
Onico Warszawa - Cuprum Lubin
Łuczniczka Bydgoszcz - Cerrad Czarni Radom

30. kolejka (14 kwietnia):
Lotos Trefl Gdańsk - Łuczniczka Bydgoszcz
Cerrad Czarni Radom - Onico Warszawa
Cuprum Lubin - GKS Katowice
Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin
Asseco Resovia Rzeszów - Espadon Szczecin
Jastrzębski Węgiel - Świętokrzyska Siatkówka Kielce
Aluron Virtu Warta Zawiercie - BBTS Bielsko-Biała
PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
mad

Kluby sportowe

Opinie (2)

  • no i dobrze

    że pierwszy mecz w Ergo Arenie będzie w październiku - zdążę wrócić do Gdańska

    • 2 2

  • Treflu, ja proszę, wygrajcie pierwszy mecz

    bo kibice wam uciekają do skórokopów, sam wolę te mecze niz ostatnio wasze walki o piertruszke, wygrajcie by przetrwać!

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najbliższy mecz Trefla

Aluron CMC Warta Zawiercie
39% TREFL Gdańsk
61% Aluron CMC Warta Zawiercie

Najlepiej oceniani

Najlepiej typujący wyniki Trefla

Imię i nazwisko Typ. Pkt. Skuteczność
1 Miś Beżuś 24 49 79.2%
2 Piotr Fritza 24 49 70.8%
3 Wojteks 23 24 46 70.8%
4 Filippo Xyz 24 45 75%
5 Radosław Dymkowski 24 45 75%

Tabela

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Drużyny M Z P Sety Pkt.
1 Jastrzębski Węgiel 23 20 3 62:18 60
2 Aluron CMC Warta Zawiercie 23 19 4 62:22 57
3 Projekt Warszawa 22 18 4 57:19 53
4 Asseco Resovia Rzeszów 23 16 7 55:35 44
5 Trefl Gdańsk 23 13 10 49:36 42
6 Bogdanka LUK Lublin 23 14 9 52:41 41
7 Indykpol AZS Olsztyn 23 10 13 45:44 35
8 PGE GiEK Skra Bełchatów 22 12 10 42:43 32
9 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 22 11 11 40:40 32
10 PSG Stal Nysa 23 10 13 43:48 32
11 Barkom Każany Lwów 22 9 13 35:49 25
12 Exact Systems Hemarpol Częstochowa 22 6 16 29:54 21
13 GKS Katowice 23 7 16 31:55 20
14 Ślepsk Malow Suwałki 23 7 16 27:53 20
15 KGHM Cuprum Lubin 22 5 17 27:54 17
16 Enea Czarni Radom 23 4 19 17:62 12

Wyniki 23 kolejki

  • TREFL GDAŃSK - Ślepsk Malow Suwałki 3:1 (25:20, 22:25, 25:16, 25:18)
  • Bogdanka LUK Lublin - Aluron CMC Warta Zawiercie 0:3 (21:25, 19:25, 21:25)
  • KGHM Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel 1:3 (25:21, 11:25, 16:25, 20:25)
  • Barkom Każany Lwów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (25:20, 22:25, 23:25, 23:25)
  • Asseco Resovia Rzeszów - Exact Systems Hemarpol Częstochowa 1:3 (25:17, 19:25, 20:25, 25:27)
  • GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn 3:2 (18:25, 25:23, 23:25, 25:20, 15:10)
  • Enea Czarni Radom - PSG Stal Nysa 3:1 (25:23, 21:25, 25:16, 30:28)
  • Projekt Warszawa - PGE GiEK Skra Bełchatów (przełożony na 19 marca)

Ostatnie wyniki Trefla

Ślepsk Malow Suwałki
96% TREFL Gdańsk
4% Ślepsk Malow Suwałki
Projekt Warszawa
18 lutego 2024, godz. 14:45
HIT
89% Projekt Warszawa
11% TREFL Gdańsk

Relacje LIVE

Najczęściej czytane