Terminarz

30.10 (sob) godz.17:30 TREFL Gdańsk typuj Stal Nysa
06.11 (sob) godz.17:30 Jastrzębski Węgiel typuj TREFL Gdańsk
13.11 (sob) godz.17:30 TREFL Gdańsk typuj Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
23.10 (sob) godz.17:30 Cerrad Enea Czarni Radom 3:1 TREFL Gdańsk
17.10 (nd) godz.17:30 TREFL Gdańsk 3:0 Cuprum Lubin LIVE!
10.10 (nd) godz.14:45 TREFL Gdańsk 1:3 Aluron CMC Warta Zawiercie LIVE!

Statystyki

Rozegrane spotkania: 4

ligowe: 4

pucharowe: 0

Sezon: 2021/22

Zwycięstwa: 1

Remisy: 0

Porażki: 3

Najwyższe zwycięstwo:

TREFL Gdańsk
Cuprum Lubin
(17.10.2021)

Najwyższa porażka:

Cerrad Enea Czarni Radom
TREFL Gdańsk
(23.10.2021)

Wiadomości Klubowe

archiwum wiadomości »

Sport w obiektywie

zobacz więcej »

Tabela

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 4 4 0 12:2 11
2 Jastrzębski Węgiel 4 3 1 11:5 10
3 Asseco Resovia Rzeszów 4 3 1 9:4 9
4 Projekt Warszawa 4 3 1 11:6 9
5 Aluron CMC Warta Zawiercie 4 3 1 9:6 9
6 PGE Skra Bełchatów 4 3 1 10:8 7
7 Indykpol AZS Olsztyn 4 2 2 8:6 7
8 GKS Katowice 4 2 2 7:8 5
9 TREFL GDAŃSK 4 1 3 7:9 4
10 Cuprum Lubin 4 1 3 5:9 3
11 Ślepsk Malow Suwałki 4 1 3 4:9 3
12 LUK Lublin 4 1 3 4:9 3
13 Cerrad Enea Czarni Radom 4 1 3 3:10 3
14 Stal Nysa 4 0 4 3:12 1

Wyniki 4 kolejki:

  • Cerrad Enea Czarni Radom - TREFL GDAŃSK 3:1 (25:19, 20:25, 31:29, 26:24)
  • LUK Lubln - GKS Katowice 3:0 (25:19, 26:24, 25:14)
  • Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Projekt Warszawa 3:2 (25:27, 25:18, 14:25, 25:18, 15:9)
  • Stal Nysa - Asseco Resovia 1:3 (21:25, 25:17, 21:25, 18:25)
  • Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3:1 (25:18, 25:20, 17:25, 25:18)
  • Indykpol AZS Olsztyn - Aluron CMC Warta Zawiercie 3:0 (25:18, 25:20, 25:23)
  • Cuprum Lubin - Ślepsk Malow Suwałki 3:0 (25:18, 25:22, 25:22)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 30.10.2021 godz. 17:30

mecz ligowy

Jak typują inni

1

99%

150 typowań

2

1%

1 typowanie

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Trefla

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Mariusz Karbowski 3 10 100%
2. Wojciech Hajdamowicz 4 9 75%
3. Emil P. 4 9 75%
4. Marek Figura 4 9 75%
5. Piotr Mat. 4 9 75%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »