Mistrz lepszy po dogrywce

man
21 listopada 2007 (artykuł sprzed 16 lat)
W zaległym meczu Polskiej Ligi Hokeja drużyna Energa Stoczniowiec przegrała u siebie z Wojasem Podhale Nowy Targ po dogrywce 1:2 (0:0, 0:1, 1:0, 0:1). Okazja na lepszy wynik nadarzy się już w piątek, gdy w Gdańsku o godzinie 18.00 stawi się Polonia Bytom.

Z dzisiejszego meczu Portal trojmiasto.pl przeprowadził z relację live. Poniżej jej zapis.

Energa Stoczniowiec: Odrobny - Wróbel, Bigos, SKutchan, Jurasek, Vitek - Skrzypkowski, Rompkowski, Kostecki, Prokop, Łopuski - Smeja, Leśniak, Furo, Urbanowicz, Jankowski - Benasiewicz, Młynarczyk, Sowiński, Poziomkowski.

Wojas: Rajski - Wilczek, Sroka, Kacir, Zapała, Różański - Łabuz, Galant, Podlipni, Sulka, Łyszczarczyk - Pospisil, Dutka, Bakrlik, Voznik, Baranyk - Piotrowski, Kret, Malasiński, Biela, Fryżlewicz.

Sędziowie: Marczuk, Moszczyński, Szachniewicz. Widzów: 1900
Najlepszy zawodnik Stoczniowca - Przemysław Odrobny Najlepszy zawodnik Stoczniowca - Przemysław Odrobny

I tercja
1' Rozpoczynamy spotkanie.
7' Przewaga gości. Stoczniowiec ma problemy z wyjechaniem z własnej tercji.
8' Kara - dwie minuty Sulka za zahaczanie.
10' Pomimo kilku okazji nie wykorzystujemy przewagi.
13' Kara - 2+2 dla Voznika za niebezpieczną grę wysoko uniesionym kijem.
18' Kara dwie minuty dla Rompkowskiego za spowodowanie upadku przeciwnika.
20' Pod koniec tercji zmasowany atak na bramkę Stoczniowca.
20' Koniec pierwszej tercji.

II tercja
1' Początek drugiej tercji i nadal ogromne problemy Stoczni w ataku.
4' Nieustanne ataki Podhala. Stoczniowiec dobrze się broni.
4' Dwie minuty kary dla Wilczka za spowodowanie upadku przeciwnika.
5' Przed znakomitą okazją znalazł się Zdenek Jurasek. Jednak Rajski na posterunku.
7' Mało brakowało, a Tomasz Malasiński wyprowadziłby drużynę Podhala na prowadzenie. Zmylony Odrobny zdąrzył położyć kij na lodzie. To uchroniło drużynę Stoczniowca przed stratą bramki.
10' GOL dla Podhala. Bramkę zdobył Maciej Sulka, asystowali Barkilk, Dutka.
11' Dwie minuty kary dla Rompkowskiego za spowodowanie upadku przeciwnika.
15' Dwie minuty kary dla Łopuskiego za zahaczanie.
16' Podhale od początku meczu ma zdecydowaną przewagę. Stoczniowcowi zaledwie kilka razy udało się przeprowadzić atak zakończony strzałem.
20' Koniec drugiej tercji.

III tercja
3' Skutchan stanął przed najlepsza sytuacją na strzelenie gola. Niestety, nawet w sytuacji sam na sam nie udało się pokonać Rajskiego.
7' Dopiero teraz obudził się zespół gospodarzy. Dwa groźne strzały Wojciecha Jankowskiego nie odnalazły drogi do bramki.
11' Dwie minuty kary dla Sroki za niebezpieczną grę wysoko uniesionym kijem.
12' Dwie minuty kary dla Łabuza za trzymanie.
13' Podwójna przewaga nie została wykorzystana. Pozostała niespełna minuta z jednym zawodnikiem więcej.
14' Dwie minuty kary dla Jankowskiego za zahaczanie.
18' GOL dla STOCZNIOWCA! Maciej Urbanowicz chciał podawać krążek do lepiej ustawionego kolegi, krążek odbił się od łyżwy obrońcy i wpadł do siatki. Asysta Wojciech Jankowski.
20' Koniec regulaminowego czasu gry. Za chwilę dogrywka.

Dogrywka
1' GOL dla Podhala. Strzelcem Jarosław Różański.

• Trzymam Kciki za Stoczniowca!

Mimo odleglosci(Szwajcaria)trzymam mocno kciuki za Stoczniowca!Chlopacy strzelcie zwycieskiego gola dla Gdanska!

• 0 0

• Dogrywka

• 0 0

• jak to dziadowsko widac 1min dogrywki i juz w plecy:(

• 0 0

• Prokop, pfiii

cholera mecz przegrany a moglismy prowadzic przed sosonowcami!chyba jakies roszady by sie przydaly:/ Prokop-wywalcie tego kolesia,nie warty kasy ile za niego dajecie..moim zdaniem

• 0 0

• Po fajnych ostatnich meczach dziś ogólny chaos brak koncepcji w rozegraniu i człowieka który wziąłby grę "na siebie" strach przed strzelaniem i widoczne gołymi okiem zmęczenie

z innej beczki:ci z rozdwojeniem jaźni od transparentów my z północy wy z południa i flag podhala jak się czujecie gdy przegrywa - jak sądze - Wasz zespół z tym z którego kibicami macie zgodę?a juz flagi lechii o k.... trochę tego badziewia za dużo jak dla mnie