stat

Mistrzostwa Polski w koszykówce do lat 20

Od środy do niedzieli hala Gdyńskiego Centrum Sportu będzie areną zmagań o medale mistrzostw Polski mężczyzn do lat 20. W finałowej rozgrywce udział wezmą trzy ekipy z Pomorza - Trefl Sopot, Asseco Gdynia i Poundout Politechnika Gdańska.

Od środy do piątku zespoły będą rywalizowały w grupach. W grupie A zagrają Trefl Sopot, Asseco Gdynia, Rosa Radom i MKS Dąbrowa Górnicza, natomiast w grupie B: TKM Włocławek, Biofarm Basket Poznań, Poundout Politechnika Gdańska i WKK Wrocław.

Terminarz turnieju:

11.03.2015 (środa)
10:00 - Biofarm Basket Poznań - Poundout Politechnika
12:15 - TKM Włocławek - WKK Wrocław
14:30 - Asseco Gdynia - Rosa Radom
16:45 - Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza

12.03.2015 (czwartek)
10:00 - Poundout Politechnika - WKK Wrocław
12:15 - TKM Włocławek - Biofarm Basket Poznań
14:30 - Rosa Radom - MKS Dąbrowa Górnicza
16:45 - Trefl Sopot - Asseco Gdynia

13.03.2015 (piątek)
10:00 - WKK Wrocław - Biofarm Basket Poznań
12:15 - Poundout Politechnika - TKM Włocławek
14:30 - Rosa Radom - Trefl Sopot
16:45 - MKS Dąbrowa Górnicza - Asseco Gdynia

14.03.2015 (sobota)
10:00 - Mecz o 7 miejsce (A4 - B4)
12:15 - Mecz o 5 miejsce (B3 - A3)
14:30 - Półfinał 1 (A2 - B1)
16:45 - Półfinał 2 (B2 - A1)

15.03.2015 (niedziela)
11:30 - Mecz o 3 miejsce
13:45 - Mecz finałowy

Wstęp na wszystkie spotkania jest wolny, zapraszamy do kibicowania pomorskim zespołom.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Plebiscyt na Ligowca Roku 2021
22.01 g.17.00
BC Polkowice
22.01 g.19.30
Beretta Famila Schio
23.01 g.17.30
GTK Gliwice
24.01 g.20.30
Cerrad Enea Czarni Radom
26.01 g.17.00
Fenerbahce Stambuł
20.01 g.17.30
Budnex Stal Gorzów
19.01 g.18.30
Cuprum Lubin
19.01 g.18.00
Basket Landes
16.01 g.17.00
Enea AZS Politechnika Poznań
mecz odwołany
15.01 g.17.30
Śląsk Wrocław