Na plazy w Gdyni

Kryst.
12 sierpnia 2003 (artykuł sprzed 20 lat)
Gdyńska plaża tętni życiem nie tylko dzięki plażowiczom, ale także piłkarzom zmagającym się w rozgrywkach GT Sport Cup, organizoanych przez Gdyński Ośrodek Soprtu i Rekreacji. Do walki przystąpiło aż 40 drużyn, w tym 6 reprezentujących najmłodsze pokolenie (7-10 lat).

Najwięcej emocji przyniósł mecz ostatniej kolejki eliminacyjnej, pomiędzy parami Kuba Pałucki/Leszek Murawski i Paweł Szwoch/Przemek Kostuch. W regulaminowym czasie nie poznaliśmy zwycięzcy. Zarządzono dogrywkę (obowiązywała zasada złotego gola), jednak i ona nie przyniosła rozstrzygnięcia. Sędzia musiał zarządzić rzuty karne. Dopiero w 6 kolejce okazało się, że lepsi są Kuba i Leszek. Turniej zakończył się jednak zwycięstwem pary Krzysztof Wicki/Kamil Lasnau z Wejherowa.

1. Krzysiek Wicki/Kamil Lasnau (Wejherowo),
2. Sebastian Matysiak/Wojtek Kowalski (Gdynia),
3. Arkadiusz Tokarski/Maciej Szymański (Wejherowo).

Równie wiele emocji było w kolejnej edycji zawodów. W meczu pierwszej kolejki eliminacji, pomiędzy parą Damian Winiecki/Krzysztof Klukowski a duetem Adam Pawłowski/Jędrzej Drywa także zarządzono dogrywkę, a potem rzuty karne (w drugiej serii lepsza była pierwsza para). Duże rozczarowanie kibicom sprawiła faworyzowana para Dominik Depta/Krzysztof Wiśniewski, która odpadła już w pierwszej kolejce eliminacji. Rozczarowanie było tym większe, że wcześniej zawsze grali w finałach.