Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Budowlani SA Łódź
(TYP 1) 83%[257]
Remis
(TYP X) 1%[2]
Wygrywa
OGNIWO Sopot
(TYP 2) 16%[49]
 
13.10 sob
godz. 15:00
Budowlani SA Łódź
41
:
11
Rugbiści Lechii Gdańsk awansowali do półfinału, Ogniwo Sopot zostaje na trzecim miejscu Rugbiści Lechii Gdańsk awansowali do półfinału, Ogniwo Sopot zostaje na trzecim miejscu 13 października 2018 (44 opinie)

Rugbiści Lechii Gdańsk wzięli we własne ręce sprawę awansu do play-off. Choć...

Trener

Karol Czyż
ocena
3.24 (45 ocen)

Zawodnicy

Marcin Wilczuk
ocena
3.85 (52 oceny)
Adam Piotrowski
ocena
3.83 (47 ocen)
Władysław Grabowski
ocena
3.78 (49 ocen)
Kacper Drewczyński
ocena
3.54 (46 ocen)
Piotr Zeszutek
ocena
3.50 (2 oceny)
Łukasz Anuszkiewicz
ocena
3.45 (49 ocen)
Grzegorz Szczepański
ocena
3.33 (48 ocen)
Marek Przychocki
ocena
3.30 (44 oceny)
Maciej Wojtkuński
ocena
3.22 (41 ocen)
Radosław Bysewski
ocena
3.21 (39 ocen)
Marek Zając
ocena
3.21 (39 ocen)
Filip Rau
ocena
3.19 (37 ocen)
Robert Graban
ocena
3.17 (41 ocen)
Mateusz Mrowca
ocena
3.13 (38 ocen)
Mariusz Wilczuk
ocena
3.02 (51 ocen)
Dmytro Mokrecow
ocena
3.00 (40 ocen)
Konstiantyn Bezwierhyi
ocena
2.95 (39 ocen)
Wojciech Piotrowicz
ocena
2.89 (47 ocen)
Oleksandr Czasowski
ocena
2.87 (47 ocen)
Mateusz Piotrowski
ocena
2.82 (39 ocen)
Mateusz Plichta
ocena
2.49 (43 oceny)
Roman Żuk
ocena
2.32 (44 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Harry Agnew
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Craig Bachurzewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Burek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dwayne Burrows
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Artur Ciechanowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Nikka Gobejishvilli
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wojciech Gołomb
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Piotr Gruza
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartłomiej Gwozdecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sławosz Hodura
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wojciech Karol
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Malochwy
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Mucha
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Nurzyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Pawlak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Remigiusz Perdian
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Andrew Peverelle
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Stanisław Powała-Niedźwiecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Rutkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Schulte-Noelle
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Szulta
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kamil Węgierski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

23.10 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot typuj Edach Budowlani Lublin
30.10 (sob) ARKA Gdynia OGNIWO Sopot
16.10 (sob) godz.14:00 Juvenia Kraków 25:40 OGNIWO Sopot
02.10 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot mecz odwołany LECHIA Gdańsk
25.09 (sob) godz.16:00 Awenta Pogoń Siedlce 14:57 OGNIWO Sopot
18.09 (sob) godz.17:00 OGNIWO Sopot 32:17 UpFitness Skra Warszawa
05.09 (nd) godz.13:50 Orkan Sochaczew 9:31 OGNIWO Sopot
29.08 (nd) godz.14:00 OGNIWO Sopot mecz odwołany Master Pharm Rugby SA Łódź
21.08 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 54:15 Posnania
04.07 (nd) godz.15:00 OGNIWO Sopot 19:15 Master Pharm Łódź

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 OGNIWO SOPOT 5 5 0 0 214:80 25
2 LECHIA GDAŃSK 6 5 0 1 169:106 25
3 Up Fitness Skra Warszawa 6 4 1 1 199:122 22
4 Edach Budowlani Lublin 5 3 0 2 138:86 17
5 Orkan Sochaczew 5 3 0 2 136:115 15
6 Master Pharm Łódź 4 2 0 2 86:100 10
7 Juvenia Kraków 6 2 0 4 109:181 9
8 ARKA GDYNIA 5 1 1 3 131:125 8
9 Awenta Pogoń Siedlce  5 0 0 5 66:190 2
10 Posnania Poznań 5 0 0 5 83:226 0

Wyniki 6 kolejki:

  • Edach Budowlani Lublin - ARKA GDYNIA (niedziela, godz. 12.30)
  • LECHIA GDAŃSK - Master Pharm Rugby Łódź SA 34:7 (15:0)
  • Juvenia Kraków - OGNIWO SOPOT 25:40 (6:14)
  • Skra Warszawa - Posnania 53:12 (26:12)
  • niedziela
  • Awenta Pogoń Siedlce - RC Orkan Sochaczew

Najwyżej ocenieni zawodnicy Ogniwa

Aktualna kadra Ogniwa