Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
OGNIWO Sopot
(TYP 1) 94%[249]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
Master Pharm Rugby Łódź
(TYP 2) 6%[15]
 
08.09 nd
godz. 16:00
11
:
13
Master Pharm Rugby Łódź
Nieudana kolejka w rugby. Ogniwo, Arka i Lechia przegrały u siebie Nieudana kolejka w rugby. Ogniwo, Arka i Lechia przegrały u siebie 8 września 2019 (33 opinie)

Rugbiści Ogniwa Sopot przegrali u siebie z Master Pharm Rugby Łódź 11:13...

Trener

Karol Czyż
ocena
3.72 (36 ocen)

Zawodnicy

Jakub Burek
ocena
3.70 (40 ocen)
Dwayne Burrows
ocena
3.67 (42 oceny)
Mateusz Plichta
ocena
3.60 (40 ocen)
Wojciech Karol
ocena
3.59 (39 ocen)
Marek Przychocki
ocena
3.53 (40 ocen)
Vian Riekert
ocena
3.50 (38 ocen)
Robert Graban
ocena
3.49 (43 oceny)
Mateusz Mrowca
ocena
3.49 (39 ocen)
Łukasz Anuszkiewicz
ocena
3.49 (39 ocen)
Łukasz Szablewski
ocena
3.49 (39 ocen)
Kacper Drewczyński
ocena
3.49 (37 ocen)
Radosław Bysewski
ocena
3.47 (45 ocen)
Marcin Wilczuk
ocena
3.29 (41 ocen)
Robert Olszewski
ocena
3.24 (38 ocen)
Władysław Grabowski
ocena
3.15 (41 ocen)
Kakha Kavtaradze
ocena
3.13 (38 ocen)
Oleksandr Czasowski
ocena
2.97 (37 ocen)
Dmytro Mokrecow
ocena
2.95 (38 ocen)
Mariusz Wilczuk
ocena
2.86 (29 ocen)
Wojciech Piotrowicz
ocena
2.58 (38 ocen)
Piotr Zeszutek
ocena
2.51 (39 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Craig Bachurzewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Konstiantyn Bezwierhyi
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Nikka Gobejishvilli
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wojciech Gołomb
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartłomiej Gwozdecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sławosz Hodura
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Konrad Lubczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Malochwy
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Mucha
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Nurzyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Remigiusz Perdian
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Andrew Peverelle
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Porębski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Rau
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Rutkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Szulta
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Wojtkuński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Nikolas Wołowczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marek Zając
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Roman Żuk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

28.09 (sob) OGNIWO Sopot Skra Warszawa
05.10 (sob) Budowlani Lublin OGNIWO Sopot
12.10 (sob) OGNIWO Sopot Orkan Sochaczew
19.10 (sob) Juvenia Kraków OGNIWO Sopot
16.11 (sob) LECHIA Gdańsk OGNIWO Sopot
14.09 (sob) godz.15:00 Pogoń Awenta Siedlce 10:13 OGNIWO Sopot
08.09 (nd) godz.16:00 OGNIWO Sopot 11:13 Master Pharm Rugby Łódź
31.08 (sob) godz.18:30 OGNIWO Sopot 31:3 ARKA Gdynia
15.06 (sob) godz.16:30 OGNIWO Sopot 27:24 Budowlani SA Łódź LIVE!
01.06 (sob) godz.15:00 Juvenia Kraków 15:71 OGNIWO Sopot

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Master Pharm Rugby Łódź 3 3 0 0 126:37 14
2 OGNIWO SOPOT 3 2 0 1 55:26 10
3 Juvenia Kraków 3 2 0 1 84:77 10
4 Orkan Sochaczew 3 2 0 1 78:63 9
5 Skra Warszawa 2 1 0 1 54:47 6
6 Pogoń Awenta Siedlce 2 1 0 1 27:29 5
7 LECHIA GDAŃSK 3 1 0 2 53:68 5
8 ARKA GDYNIA 3 0 0 3 32:131 1
9 Budowlani Lublin 2 0 0 2 25:56 0

Przed sezonem z rozgrywek wycofali się KS Budowlani Łódź i w ekstralidze gra 9 zespołów. Zdegradowana zostanie najsłabsza drużyna, a ósma zagra w barażu ze zwycięzcą I ligi.

Najwyżej ocenieni zawodnicy Ogniwa

Aktualna kadra Ogniwa