Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 4%[10]
Remis
(TYP X) 0%[2]
Wygrywa
OGNIWO Sopot
(TYP 2) 96%[263]
 
08.03 nd
godz. 12:30
Rugby. Arka Gdynia - Ogniwo Sopot 5:56 w inauguracji wiosennej ekstraligi Rugby. Arka Gdynia - Ogniwo Sopot 5:56 w inauguracji wiosennej ekstraligi 8 marca 2020 (31 opinii)

Ogniwo Sopot pokonało na NSR Arkę Gdynia 56:5 (28:5) w meczu inaugurującym...

Trener

Karol Czyż
ocena
3.88 (25 ocen)

Zawodnicy

Dawid Grundlingh
ocena
3.87 (31 ocen)
Roman Żuk
ocena
3.87 (30 ocen)
Marcin Wilczuk
ocena
3.73 (41 ocen)
Mateusz Plichta
ocena
3.72 (29 ocen)
Dmytro Mokrecow
ocena
3.71 (31 ocen)
Władysław Grabowski
ocena
3.69 (36 ocen)
Robert Olszewski
ocena
3.68 (37 ocen)
Marek Przychocki
ocena
3.66 (29 ocen)
Wojciech Karol
ocena
3.65 (31 ocen)
Kacper Drewczyński
ocena
3.62 (29 ocen)
Robert Graban
ocena
3.61 (31 ocen)
Jakub Burek
ocena
3.60 (30 ocen)
Łukasz Anuszkiewicz
ocena
3.53 (36 ocen)
Mariusz Wilczuk
ocena
3.47 (38 ocen)
Oleksandr Czasowski
ocena
3.38 (29 ocen)
Wojciech Piotrowicz
ocena
3.37 (35 ocen)
Kakha Kavtaradze
ocena
3.28 (25 ocen)
Irlaki Tsivtsivadze
ocena
3.27 (30 ocen)
Filip Rau
ocena
3.25 (28 ocen)
Radosław Bysewski
ocena
2.74 (27 ocen)
Piotr Zeszutek
ocena
2.11 (28 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Konstiantyn Bezwierhyi
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dwayne Burrows
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Artur Ciechanowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartłomiej Gwozdecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Konrad Lubczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Mrowca
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Nurzyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Porębski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
AJ Rossouw
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Wojtkuński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Nikolas Wołowczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marek Zając
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

26.09 (sob) godz.14:30 OGNIWO Sopot typuj Skra Warszawa
03.10 (sob) godz.19:00 LECHIA Gdańsk typuj OGNIWO Sopot
17.10 (sob) OGNIWO Sopot Orkan Sochaczew
26.10 (pon) Edach Budowlani Lublin OGNIWO Sopot
20.09 (nd) godz.15:00 Juvenia Kraków 3:27 OGNIWO Sopot
12.09 (sob) godz.13:00 OGNIWO Sopot 46:21 Awenta Pogoń Siedlce
29.08 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 70:0 Sparta Jarocin
22.08 (sob) godz.13:00 Master Pharm Łódź 10:20 OGNIWO Sopot
15.08 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 40:10 ARKA Gdynia
11.07 (sob) godz.16:00 Juvenia Kraków 3:35 OGNIWO Sopot

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 OGNIWO SOPOT 5 5 0 0 203:44 24
2 Skra Warszawa 5 4 0 1 162:107 18
3 LECHIA GDAŃSK 5 3 0 2 122:102 14
4 ARKA GDYNIA 5 3 0 2 113:116 13
5 Orkan Sochaczew 5 2 1 2 120:130 13
6 Master Pharm Łódź 5 2 1 2 156:92 12
7 Awenta Pogoń Siedlce  5 2 1 2 160:118 12
8 Edach Budowlani Lublin 5 1 0 4 106:139 8
9 Juvenia Kraków 5 1 1 3 69:122 7
10 Sparta Jarocin 5 0 0 5 52:293 0

W sezonie zasadniczym każdy gra z każdy mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny zagrają następnie o złoty, a dwa kolejne zespoły w tabeli o brązowy medal. Gospodarzem będą zespoły zajmujące wyższe miejsca w tabeli.
Ostatnia drużyna zagra baraż z mistrzem I ligi na własnym terenie.
Zespoły z miejsc 5-9 kończą rozgrywki po sezonie zasadniczym.

Wyniki 5 kolejki:

  • LECHIA GDAŃSK - ARKA GDYNIA 16:15 (8:5)
  • Juvenia Kraków - OGNIWO SOPOT 3:27 (3:10)
  • Orkan Sochaczew - Edach Budowlani Lublin 37:31 (25:10)
  • Awenta Pogoń Siedlce - Sparta Jarocin 71:10 (52:10)
  • Skra Warszawa - Master Pharm Rugby Łódź 37:13 (21:3) - po tym meczu Komisja Gier i Dyscypliny PZR postanowiła odjąć Skrze jeden punkt w związku z niewypełnieniem obowiązku posiadania trzech zawodników U-23 (rocznik 1997 i młodsi) w tym minimum jeden zawodnik U-21 (rocznik 1999 i młodsi)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Ogniwa

Aktualna kadra Ogniwa