Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Awenta Pogoń Siedlce
(TYP 1) 4%[9]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
OGNIWO Sopot
(TYP 2) 96%[224]
 
02.05 nd
godz. 11:00
Awenta Pogoń Siedlce
17
:
18
Ekstraliga rugby. Ogniwo Sopot wygrało po twardym boju, Arka Gdynia za mało sił Ekstraliga rugby. Ogniwo Sopot wygrało po twardym boju, Arka Gdynia za mało sił 1 maja 2021 (33 opinie)

Ogniwo Sopot utrzymało miano jedynej drużyny z kompletem zwycięstw w tym...

Trener

Karol Czyż
ocena
3.54 (37 ocen)

Zawodnicy

Roman Żuk
ocena
4.05 (37 ocen)
Jan Mroziński
ocena
4.03 (38 ocen)
Dmytro Mokrecow
ocena
4.00 (35 ocen)
Mateusz Mrowca
ocena
3.97 (38 ocen)
Dwayne Burrows
ocena
3.95 (38 ocen)
Paul Walters
ocena
3.91 (35 ocen)
Wiaan Griebenow
ocena
3.91 (34 oceny)
Władysław Grabowski
ocena
3.89 (38 ocen)
Irlaki Tsivtsivadze
ocena
3.81 (32 oceny)
Jakub Burek
ocena
3.74 (35 ocen)
Kacper Drewczyński
ocena
3.74 (35 ocen)
Radosław Bysewski
ocena
3.72 (36 ocen)
Wojciech Piotrowicz
ocena
3.68 (40 ocen)
Marek Zając
ocena
3.37 (35 ocen)
Adam Piotrowski
ocena
3.29 (35 ocen)
Mateusz Plichta
ocena
3.26 (35 ocen)
Marcin Wilczuk
ocena
3.25 (36 ocen)
Robert Olszewski
ocena
3.00 (34 oceny)
Piotr Zeszutek
ocena
1.63 (35 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Łukasz Anuszkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Ross Bennie-Coulson
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Konstiantyn Bezwierhyi
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Artur Ciechanowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oleksandr Czasowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Thomas Fidler
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Robert Graban
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Grundlingh
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartłomiej Gwozdecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wojciech Karol
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kakha Kavtaradze
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Edward Krawiecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Konrad Lubczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Misiak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Nurzyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Remigiusz Perdian
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Porębski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Poźniak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marek Przychocki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Rau
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
AJ Rossouw
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Szulta
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mariusz Wilczuk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wiktor Wilczuk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Wojtkuński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Nikolas Wołowczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

04.07 (nd) OGNIWO Sopot Master Pharm Łódź
19.06 (sob) godz.14:00 Edach Budowlani Lublin 10:26 OGNIWO Sopot
13.06 (nd) godz.11:50 Orkan Sochaczew 34:17 OGNIWO Sopot
30.05 (nd) godz.13:00 OGNIWO Sopot 52:27 LECHIA Gdańsk
22.05 (sob) godz.14:00 Skra Warszawa 9:18 OGNIWO Sopot
16.05 (nd) godz.15:30 OGNIWO Sopot 52:7 Juvenia Kraków
08.05 (sob) godz.14:00 OGNIWO Sopot 10:16 bez publiczności Master Pharm Łódź
02.05 (nd) godz.11:00 Awenta Pogoń Siedlce 17:18 bez publiczności OGNIWO Sopot
17.04 (sob) godz.15:00 OGNIWO Sopot 34:14 bez publiczności Edach Budowlani Lublin
11.04 (nd) godz.14:00 Sparta Jarocin 12:32 bez publiczności OGNIWO Sopot

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 OGNIWO SOPOT 18 16 0 2 592:264 77
2 Master Pharm Łódź 18 15 1 2 646:242 73
3 Skra Warszawa 17 13 0 4 522:339 59
4 Orkan Sochaczew 18 9 2 7 481:374 50
5 Awenta Pogoń Siedlce  18 7 1 10 506:413 43
6 LECHIA GDAŃSK 17 7 1 9 428:461 41
7 Edach Budowlani Lublin 18 7 0 11 402:432 36
8 ARKA GDYNIA 18 5 0 13 366:677 25
9 Juvenia Kraków 17 4 1 12 305:517 24
10 Sparta Jarocin 17 2 0 15 239:776 8

W sezonie zasadniczym każdy gra z każdy mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny zagrają następnie o złoty, a dwa kolejne zespoły w tabeli o brązowy medal. Gospodarzem będą zespoły zajmujące wyższe miejsca w tabeli.
Ostatnia drużyna zagra baraż z mistrzem I ligi na własnym terenie.
Zespoły z miejsc 5-9 kończą rozgrywki po sezonie zasadniczym.

Wyniki 18 kolejki:

  • Juvenia Kraków - Lechia Gdańsk (niedziela, godz. 14)
  • Edach Budowlani Lublin - Ogniwo Sopot 10:26 (10:14)
  • Master Pharm Łódź - ARKA GDYNIA 83:7 (61:7)
  • Pogoń Awenta Siedlce - Orkan Sochaczew 10:24 (5:24)
  • niedziela
  • Sparta Jarocin - Skra Warszawa

Najwyżej ocenieni zawodnicy Ogniwa

Aktualna kadra Ogniwa