Osiem w sieci

28 lutego 2007 (artykuł sprzed 17 lat)
Trzeci mecz w półfinale Polskiej Ligi Hokejowej przegrali hokeiści Energi Stoczniowiec. Gdańszczanie, podobnie jak w pierwszym meczu, zainkasowali w Tychach osiem goli. Tym razem GKS Tychy triumfował 8:1 (0:0, 4:1, 4:0). Honorową bramkę strzelił Paweł Skrzypkowski. Czwarty pojedynek pomiędzy tymi drużynami odbędzie się w najbliższy piątek w "Olivii". Jeśli wygrają goście, awansują do finału, a "Stoczni" pozostanie gra o brąz. Początek gry o godzinie 19.15.

Powtórzyła się historia z dwóch poprzednich meczów. Tyszanie solidnie przyłożyli się tylko do dwóch tercji, ale to wystarczyło do efektownej wygranej. W Gdańsku GKS bardzo dobrze grał przez pierwsze czterdzieści minut. U siebie najwyraźniej jest zaprogramowany na dwie ostatnie tercje. We wtorek nieszczęście "Stoczni" zaczęło się, gdy spotkanie przekroczyła półmetek.

1:0 Michał Belica (27:28)
1:1 Skrzypkowski - asysta Jarosław Rzeszutko (29:07 - przewaga)
2:1 Krzysztof Śmiełowski - Mariusz Justka (34:59)
3:1 Robin Bacul (36:16)
4:1 Andrzej Gretka - Sebastian Gonera (38:29 - przewaga)
5:1 Adrian Parzyszek (49:51 - osłabienie)
6:1 Krzysztof Majkowski (54:54)
7:1 Parzyszek - Śmiełowski (57:18 - przewaga)
8:1 Bacul (59:23)

W drugim półfinale Wojas Podhale prowadzi 2-1. W trzecim meczu zespół z Nowego Targu pokonał Cracovię Comarch 4:2 (1:1, 1:1, 2:0).

• Zagrajcie dla nas!

Nie dla pieniędzy, nie dla Prezesa, nie dla układów....
    Zagrajcie dla nas - Waszych wiernych kibiców! Potraficie!
    Olejcie to, że Tychy za złoto dostaną premię 200 tys. zł! Nie ułatwiajcie im tego!

• 0 0

• Bez pomysłu

Bronił Soliński i bardzo dobrze bo został najlepszym zawodnikiem meczu !!! Bez Juraska,Hulta,Riabenki jesteśmy chłopcami do bicia.

• 0 0

• Chłopaki jesteśmy z Wami !!!:-)

• 0 0

• Radzę uważać na Tychy w piątek bo chcą zrobić psikusa Kosteckiemu.Przegrają i trzeba będzie dymać kilkaset kilometrów żeby dostać dwucyfrówkę.
    Trzeba ten plan zniweczyć w zarodku i już w pierwszej tercji pozbawić ich złudzeń.Pierwsze 3 minuty,5 bramek i utrzemy im nosa.

• 0 0

• A to dobre bylo agencie hehehe

• 0 0

• STOCZNIOWIEC !

Stoczniowiec pokazal juz nam wszytskim ze w tym sezonie naprawde byl dobra druzyna lecz szczescie poprostu sprzyja Tychom ! Tychy sa lepszym klubem lecz stoczni w koncowce rozgrywek brak juz sil na walke ! KOCHANI WALCZYMY DO KONCA NAWET JAKBYSMY MIELI PRZEGRAC !!! GRAMY !!! W piatek stocznia wypelni sie po brzegi a wy pokazecie nam na co was stac ! Kaczory do boju !

• 0 0

• Walka Walka Walka! Stoczniowiec!!!

Walczyc do konca! nie poddawajcie sie! final jeszcze moze byc nasz! Chcialbym przypomniec jak bylo gdy w finale LM pilki noznej Liverpool przegrywal 3:0 do 1 polowy a potem strzelil 3 bramki i wygral w karnych! nie poddawajcie sie! walka poplaca! 300 tys