Pierwsze zwycięstwo w sezonie Bałtyku Gdynia

19 sierpnia 2018 (artykuł sprzed 5 lat)

Energa Bałtyk Gdynia

Sebastian Bartlewski strzelił gola na wagę pierwszego zwycięstwa Bałtyku Gdynia w tym sezonie III ligi. Sebastian Bartlewski strzelił gola na wagę pierwszego zwycięstwa Bałtyku Gdynia w tym sezonie III ligi.

Piłkarze Bałtyku Gdynia odnieśli pierwsze zwycięstwo w grupie drugiej III ligi w bieżącym sezonie. Na bocznym boisku GCS pokonali Pogoń II Szczecin 1:0 (0:0). Zwycięskiego gola zdobył Sebastian Bartlewski.

Bramka:
Bartlewski 68

BAŁTYK: Szulc - Korpalski, Szur, Kostuch, Garbacik - Czerwiński (54 Demianczuk), Bartlewski, Zieliński (73 Górski), Letniowski (65 Sobiecki), Biskup - Duda (58 Rychłowski)

Żółte kartki: Korpalski, Kostuch, Bartlewski, Rychłowski (Bałtyk), Pach (Pogoń II)

SPRAWDŹ, ILE PIENIĘDZY PRZYZNAŁA GDYNIA BAŁTYKOWI ZA PROMOCJĘ MIASTA I GCS

Przed rokiem Bałtyk przez kilkanaście tygodni był najskuteczniejszą drużyną z rywalizujących na wszystkich szczeblach ligowych w Polsce. Jednak po utracie najlepszego strzelca Mateusza Kuzimskiego i reżysera gry Juliusza Letniowskiego (obaj odeszli do Bytovii) nie może odnaleźć rytmu w ofensywie z początku poprzednich rozgrywek.

Trener Sebastian Letniowski próbuje pobudzić zespół do skuteczniejszej gry poprzez zmiany w drugiej linii. Pomiędzy porażką w Koszalinie (0:1) a meczem z rezerwami Pogoni dokonał dwóch roszad.

Dwie zmiany w drugiej linii. Po raz pierwszy w tym sezonie w "11" rozpoczęli: Sebastian BartlewskiKarol Zieliński. To właśnie ten duet w niedzielę przełamał niemoc strzelecką biało-niebieskich.

W 68. minucie Karol uderzył z pola karnego pod poprzeczkę bramki Pogoni II. Jakub Bursztyn zdołał odbić piłkę, ale był bezradny wobec dobitki Sebastiana. Dla 24-latka to drugi gol w barwach Bałtyku. Czekał na niego blisko rok, gdyż od 16 września 2017 i meczu z Wdą Świecie (3:0).

Trzy minuty później wynik mogli poprawić piłkarze, którzy pojawili się na boisku po przerwie. Filip Sobiecki dobrze dośrodkował z lewego skrzydła, ale zamykający akcję, Szymon Rychłowski z bliska spudłował.

Wcześniej, choć Bałtyk cały czas posiadał optyczną przewagę, to przede wszystkim zagrażał bramce rywali po stałych fragmentach gry. Jeszcze przed przerwą niewiele do szczęścia brakowało: Adamowi Dudzie, Arkadiuszowi Korpalskiemu czy Jakubowi Biskupowi.

Dla Bałtyku to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Natomiast Pogoń II przegrała trzeci mecz z rzędu wynikiem 0:1. W ostatnich minutach co prawda goście próbowali powalczyć o punkt, ale czujnie grała defensywa gospodarzy oraz bramkarz Marek Szulc, a gospodarze skorzystali z okazji do kontr.

Ponadto w 87. minucie Biskup zagrał długą piłkę spod własnego pola karnego i bramkarz gości musiał interweniować poza własną "16", aby nie pozwolić dojść do strzału Rychłowskiemu. Ratował się wybiciem w aut. Natomiast w doliczonym czasie Bursztyn także wybiegł poza pole karne, utrudniając tym strzał Danielowi Górskiemu. Lob rezerwowego Bałtyku minął bramkę gości. Z kolei chwilę wcześniej bramkarz Pogoni II z trudem na róg sparował piłkę po strzale Maksyma Demianczuka.

Wyniki 3 kolejki

• BAŁTYK GDYNIA - Pogoń II Szczecin 1:0 (1:0)
  • Wda Świecie - Wierzyca Pelplin 1:2 (1:1)
  • Radunia Stężyca - Chemik Bydgoszcz 4:1 (0:0)
  • Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 2:2 (0:0)
  • Mieszko Gniezno - Polonia Środa Wielkopolska 3:0 (1:0)
  • KP Starogard Gdański - Lech II Poznań 2:0 (1:0)
  • Sokół Kleczew - KKS 1925 Kalis 1:0 (0:0)
  • Świt Skolwin - Jarota Jarocin 1:1 (1:0)
  • Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin 2:0 (2:0)

• Energa (1)

Dla czego nie ma reklam Energi na meczach?
    Zrezygnowali po tych bzdurach co są tu wypisywane!!

• 6 2

• Zarząd dymisja jesteście tchorzami

Nie dadzą już kasy na meble dla Kacperka

• 1 0

• NIe ma żadnych przeszukań - bzdura (15)

Ze śledziami to wy współpracujecie w dziele upodlenia i zniszczenia Bałtyku...

• 2 6

• Zarząd dymisja jesteście tchorzami (14)

NSR to konfidenci z Kacperkiem zawodowym świadkiem koronnym w świecie kibiców! Wielokrotnie Łysy mi mówił że Kacper to kapus i nigdy go nie szanowal mówił że to zero... Szkoda że Łysy nie żyje bo zrobiłby by porządek z tym konfidentem Kacperkiem...

• 4 0

• (13)

Lysy mowil kilku osobom o konfidentach i prawda jest taka, że lysy mowil ze kacper sprzedal kiedyś..Ale to bylo kiedys i dawno więc ma czysta karte

• 3 0

• Kacper Judasz wibrator czeka XXI (9)

Artur... Nie można sprzedać i mieć czysta kartę!!!!!! Kapus to kapus... I taka parówka się lansuje w Bałtyku a potem inni piszą że każdy kadłub to konfident dla Kacpra nie miejsca przy Bałtyku!!!!!

• 2 1

• Farmazon. Sprzedał pokaż papiery. Siano wiemy że to ty psycholu. (8)

• 1 2

• (2)

TO żaden Siano tylko jego najlepszy kolega...

• 0 2

• (1)

To znaczy kto taki?

• 1 0

• On doskonale wie kto jest jego kolegom i robi mu koło d....

• 0 0

• (2)

Śledziom się nigdy nie znudzi.zrobiaxwszystko żeby zrobić może siano-kacper.mamy to sprawdzone IP i jest z redy śledzia który ma fb WojtekAG.w sieci nikt nie jest anonimowy

• 0 1

• Zarząd dymisja (1)

To nie śledzie. Zejdzcie na ziemię konfidenci jesteście skończeni.kurenstrasse już czeka na was

• 0 0

• Marian Marian stary a głupi

• 1 0

• Kacper Judasz wibrator czeka XXI (1)

Farmazon!!!!to wy cały NSR jesteście parowkami jeśli dla was guru to konfident Kacper... Towarzystwo wzajemnej adoracji Błękitna Ostryga.

• 0 1

• Marian nic ci nie da zmieniać IP masz czip GPS w aucie. Jesteś pod stałą kontrolą

• 0 1

• (2)

a jak łysy dzwonił po psy jak było widmo lania jadąc na wyjazd to nie konfidenctwo?

Kibice Bałtyku!
    Prawdopodobnie dojdziemy do porozumienia z Panem Gołym dla Bałtyku...

• 3 5

• Kto dojdzie?

• 0 0

• Ani siano ani tym bardziej kacperek nie będą odpisywali na te sledziowkie wpisy (3)

Jesteście sledziowskie dno wiecie że oni mają kosę ale i tak prubujecie bardzie klucic bo jesteście beznadziejni

• 0 2

To nie śledzie tu piszą.... a kacper tu nie odpisze bo wie konfident że prawdę o nim piszemy. Kacper zajęty i tak pisaniem raportów świadka koronnego.

• 1 1

• Marian twoje godz są policzone

• 0 0

• Zamilcz analfabeto !

• 4 0

• Czemu klub milczy?Pędzel może jakieś wyjaśnienia? 50.000 zł i 1.200.000.00 zł? (5)

Myślicie że milczeniem się wyjaśni?

• 4 0

• Do czego ma się odnieść do komentarzy ba trójmiasto? Nie żartuj. (4)

• 3 5

• (3)

Na stronie oficjalnej powinien się odnosić do wpisów wszędzie!Pędzel jak to prawda to wypad robisz !

• 4 2

• Jak się podpiszesz z imienia i nazwiska oficjalnie na pismie to się do tego odniesiemy. (2)

• 1 3

• (1)

Stefan Brzeszczykiewicz.

Klub żeby zachować swoje dobre imię powinien odpisać na zarzuty które pisze Pan Goły.Chociaz jakiś krótki komunikat, aby zaprzeczyć kłamstwom Pana Golego i jego wymysłów.

• 3 2

• Koniec i tak nadchodzi Pędzel odejdz

To nie kłamstwa tylko prawda dlatego milczą albo wyzywaja anonimowo. Kacperek udaje że go to nie rusza ale jak na zawodowego kapusia przystało weszy prowadzi śledztwo. Kim jest Kadłub Old Boys.. Na każdym meczu go obserwuje i gardze tym konfidentem

• 1 0

• Koniec i tak nadchodzi Pędzel odejdz (2)

Tomku kiedy się rozliczysz z 50 tys zł które przywlaszczone zostały z dnia dziecka. Bałtyk potrzebuje tych pieniędzy więc he oddaj zabierz kapusia Kacperka i won z klubu..

• 4 0

• (1)

Ciężko zapracowanych pieniędzy nie odda Marian

• 1 1

Raczej przywlaszczone a nie zarobione.... jesteście banda pasożytów z NSR i do tego konfidentow!! Goły ma rację was trzeba wsadzić za kraty tam wasze miejsce. Ochronki czekają!!!