Piłka na plaży

Kryst.
7 sierpnia 2003 (artykuł sprzed 20 lat)
W ostatnim turnieju piłki nożnej zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji na plaży na gdańskich Stogach wzięło udział dziewięć zespołów. Duży wpływ na frekwencję miały nisko wiszące, ciemne chmury.

W grupie wiekowej 1984-86 po raz kolejny najlepsze były Anioły (Adrian Ciszewski, Stanisław Pietrzyk, Andrzej Pietrzyk, Przemysław Sadowski, Zbigniew Pietrzyk). Ten zespół zwyciężył także w klasyfikacji generalnej. Drugie miejsce w ostatniej imprezie piłkarskiej tego lata zajął zespół HWDP (Piotr Amrożewski, Krzysztof Amrożewski, Mariusz Grzesiak, Łukasz Hinc i Paweł Jasik), a trzecie - Pogromcy Dziewic (Jakub Krawczyński, Łukasz Sokołowski, Maciej Libor, Mateusz Janowski, Paweł Schulte). W końcowej klasyfikacji Pogromcy Dziewic byli lepsi od HWDP.

W grupie 1987 i młodsi zwycięstwo w ostatnim turnieju świętowali Spaleni W Słońcu (Damian Mokwa, Kamil Pazur, Ewelina Pazur, Marcin Lasota, Janusz Lasota), którzy dzięki temu sukcesowi w końcowym rozrachunku zostali sklasyfikowani na trzecim miejscu (taką samą liczbę punktów miał także team FC Anemiki Pędzące Naleśniki). Mimo zajęcia drugie miejsca w ostatniej imprezie, Spoceni w Lodówce (Paweł Czerwiński, Sławomir Kaczorek, Michał Pastuszka, Rafał Loda) byli najbardziej zadowoleni. To ten zespół wygrał rywalizację w tej kategorii wiekowej. Trzecie miejsce w turnieju, a drugie w "generalce" przypadło ekipie Ostatni Kurs do Warszawy (Mateusz Sikora, Rafał Gondek, Damian Jastrzębski, Łukasz Gładczuk, Michał Wiórek).