stat

Rugby: LECHIA Gdańsk - UpFitness Skra Warszawa


paź 23

sobota, godz. 15:00

bilety 15-45 zł
lis 6

sobota, godz. 17:00

bilety 10,5 zł

Typujesz Wynik meczu

Wartość: 3 pkt.

LECHIA Gdańsk
UpFitness Skra Warszawa

-

Trafione +1, nie trafione -3, szczegóły

Twoje dane:

Imię:
E-mail:
Nazwisko:
Polityka prywatności

więcej typowań »

Jak typują inni

1

94%

91 typowań

x

0%

0 typowań

2

6%

6 typowań

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 OGNIWO SOPOT 5 5 0 0 214:80 25
2 LECHIA GDAŃSK 6 5 0 1 169:106 25
3 Up Fitness Skra Warszawa 5 3 1 1 146:110 17
4 Edach Budowlani Lublin 5 3 0 2 138:86 17
5 Orkan Sochaczew 5 3 0 2 136:115 15
6 Master Pharm Łódź 4 2 0 2 86:100 10
7 Juvenia Kraków 6 2 0 4 109:181 9
8 ARKA GDYNIA 5 1 1 3 131:125 8
9 Awenta Pogoń Siedlce  5 0 0 5 66:190 2
10 Posnania 4 0 0 4 71:173 0

Wyniki 6 kolejki:

  • LECHIA GDAŃSK - Master Pharm Rugby Łódź SA 34:7 (15:0)
  • Juvenia Kraków - OGNIWO SOPOT 25:40 (6:14)
  • Edach Budowlani Lublin - ARKA GDYNIA, niedziela, godz. 12.30
  • Skra Warszawa - Posnania
  • niedziela
  • Awenta Pogoń Siedlce - RC Orkan Sochaczew

Ostatnie wyniki: Lechia Rugby

16.10
LECHIA Gdańsk
34
:
7
Master Pharm Rugby SA Łódź
25.09
LECHIA Gdańsk
30
:
26
ARKA Gdynia
18.09
Edach Budowlani Lublin
29
:
17
LECHIA Gdańsk
04.09
LECHIA Gdańsk
27
:
0
Juvenia Kraków
28.08
Posnania
22
:
34
LECHIA Gdańsk
21.08
Awenta Pogoń Siedlce
22
:
27
LECHIA Gdańsk
20.06
Juvenia Kraków
27
:
26
LECHIA Gdańsk
zobacz więcej »

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

17.10 g.12.30
Edach Budowlani Lublin
17.10 g.12.40
ŁKS Łódź
17.10 g.15.00
Energa MKS Kalisz
17.10 g.17.00
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
17.10 g.17.30
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
16.10 g.17.00
CTL Zagłębie Sosnowiec
16.10 g.15.30
PGE Spójnia Stargard
16.10 g.15.00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.10 g.15.00
Świt Skolwin
16.10 g.14.00
Juvenia Kraków