stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Runmageddon Rekrut (11 opinii)

21 maja po raz pierwszy w Gdyni, odbędzie się bieg Runmageddon w formule Rekrut, na nowej 6 kilometrowej trasie najeżonej przeszkodami ustawionymi na plaży, w morzu i wśród Gdyńskich klifów. Druga cześć imprezy odbędzie się w niedzielę.

Relacja z imprezy


Przyszłych Runmageddończyków czekają rowy, wysokie ściany, zasieki oraz mnóstwo dobrej sportowej zabawy. Tysiące zawodników startujących w Runmageddonie Rekrut mierzyć się będzie ze swoimi słabościami i wymagającą trasą m.in. z wodą, ogniem, okopami, pionowymi i skośnymi siatkami i przenoszeniem ciężarów. Pierwszy raz w historii biegu zawodnicy wystartują z morza. Organizatorzy planują nowe atrakcyjne przeszkody, zapowiadają też skoki do wody, czy bieganie w chmurach.

W ramach imprez towarzyszących odbędzie się bieg dla dzieci - Runmageddon Kids.

Runmageddon to połączenie rywalizacji i współpracy między zawodnikami oraz sprawdzian dla ciała i dawka niezapomnianych emocji.

Zapisów na Runmageddon Rekrut w Gdyni można dokonać na stronie: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-rekrut-gdynia-21-05-2016

Runmageddon to największy cykl ekstremalnych biegów przez przeszkody w Polsce. Organizatorami imprezy są Fundacja Runmageddon oraz firma Extreme Events.

Runmageddon zwiastuje koniec ery nudnych biegów ulicznych oferując jego uczestnikom ekstremalne wrażenia. To wydarzenie nastawione na dobrą zabawę, do której pretekstem jest wysiłek fizyczny i rywalizacja o miano najtwardszego zawodnika. Uczestnicy prąc naprzód wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą się z wodą oraz ogniem. Imprezy pod szyldem Runmageddonu odbywają się w formułach Intro (3 km i +15 przeszkód), Rekrut (6km i +30 przeszkód), Classic (12km i + 50 przeszkód) oraz Hardcore (21km i +70 przeszkód).

Cechą, która wyróżnia Runnmageddon wśród innych biegów przeszkodowych jest gęstość rozmieszczenia przeszkód na trasie oraz pomysłowość w ich budowaniu. Runmageddon jako pierwszy w Europie zorganizował we wrześniu 2015 nocny bieg przeszkodowy. W maju 2016 zorganizuje Górski Festiwal Runmageddonu, podczas którego w 3 dni odbędą się 4 ekstremalne biegi, łącznie z rozgrywanym po raz pierwszy na świecie biegiem w formule ULTRA, oznaczającą prawie 50km i 150 przeszkód.


Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    199 zł
  • Przedsprzedaż
    189 zł
Cennik
Im szybciej się zapiszesz, tym taniej!

kwiecień 189 zł
maj 199 zł

Opinie (11) 1 zablokowana

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

05.08 g.17.00
JAGUAR Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna
08.08 g.14.00
e-Winner Apator Toruń
08.08 g.17.00
Bałtyk Koszalin
15.08
Arged Malesa TŻ Ostrovia
04.08 g.18.00
Orzeł Łódź
01.08 g.17.00
Pomorzanin Toruń
01.08 g.16.30
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
25.07 g.16.30
Start Gniezno
25.07 g.11.00
JAGUAR Gdańsk