stat
PATRONAT

Runmageddon Trójmiasto (5 opinii)

Runmageddon w Trójmieście, wielkie uderzenie! Cykl najbardziej ekstremalnych biegów z przeszkodami w Europie zawita do Trójmiasta w weekend 9 i 10 września!

Przygotowaliśmy dla Was ekstremalne trasy:
INTRO - przedsionek piekieł 3km i ponad 15 przeszkód
DZIENNY REKRUT - 6km i ponad 30 przeszkód
NOCNY REKRUT - 6km i ponad 30 przeszkód do pokonania w egipskich ciemnościach
CLASSIC - 12km i ponad 50 morderczych przeszkód

Runmageddon Classic Sopot 09.09
Nocny Runmageddon Rekrut 9.09
Runmageddon Intro Sopot Trójmiasto 9.09
Runmageddon Kids Trójmiasto 9/10.09
Dzienny Runmageddon Rekrut


To jedyna impreza, na której będziecie mieli okazję zmierzyć się z DZIENNYM I NOCNYM REKRUTEM w jeden weekend!

Aż 5 tysięcy uczestników spodziewają się organizatorzy Runmageddonu, najbardziej ekstremalnego cyklu biegów przeszkodowych w Europie na starcie najbliższej edycji, która odbędzie się w dniach 9-10 września w Sopocie. Impreza zostanie zorganizowana na terenach sopockiego Hipodromu. Malownicze trasy zostaną poprowadzone również wokół ERGO Areny, jednej z najnowocześniejszych w Europie hal widowiskowo-sportowych oraz nadmorskimi plażami. Dorośli będą zmagać się z trasami naszpikowanymi licznymi przeszkodami zbudowanymi przez inżynierów Runmageddonu. Dla dzieci będzie przygotowana specjalna formuła, Runmageddon Kids, z osobną trasą i przeszkodami. Nie zabraknie również atrakcji dla kibiców, na których czekać będzie m.in. rozbudowana Strefa Kibica, Challenge i gastronomiczna.

W weekend 9-10 września Sopot stanie się polską stolicą dla wszystkich fanów pokonywania ekstremalnych przeszkód. W Runmageddonie, który odbył się w kwietniu w Gdyni wzięło udział blisko 5 tysięcy uczestników. Organizatorzy spodziewają się, że w Sopocie ten rekord zostanie pobity.

W sobotę trasę o długości 12 kilometrów z co najmniej 50 przeszkodami pokonywać będą uczestnicy Runmageddonu Classic. Po zmroku przyjdzie kolej na Nocny Runmageddon Rekrut, 6 kilometrowy dystans z 30+ przeszkodami. Niezwykła będzie nocna edycja. Jej start, jako jedyny przewidziany jest bezpośrednio z morza! Tutaj również odbędzie się przedstartowa rozgrzewka. Poza tym w sobotę odbędzie się również Runmageddon Intro na 3 kilometrowej trasie z co najmniej 15 przeszkodami. To idealny dystans dla wszystkich chcących zobaczyć, czym jest ekstremalny bieg przeszkodowy.

Niedziela zarezerwowana jest na dzienny Runmageddon Rekrut, 6 kilometrowy dystans z ponad 30 przeszkodami. Dzieci zarówno w sobotę jak i w niedzielę będą miały do dyspozycji specjalną trasę Runmageddon Kids (4-11 lat, 1 km i 15+ przeszkód).

Na wszystkich trasach uczestnicy zmierzą się z ciekawymi przeszkodami stworzonymi przez pomysłowych inżynierów Runmageddonu. Wśród tych najbardziej morderczych znajdzie się m.in. Indiana XXL, w której uczestnicy niczym Harrison Ford będą przelatywali nad ogromnym wykopem na ponad 10 metrowej linie. Podróż zakończy się przymusową kąpielą w wodzie. Zmagania odbywać się będą oczywiście przy akompaniamencie muzyki z filmu "Indiana Jones". Poza tym na trasie stanie przeszkoda Lodowa, do stworzenia której organizatorzy ściągną do Sopotu ponad 20 ton lodu! Oprócz tego nie zabraknie licznych Ścian, Ścian Łańcuchów,, Zasieków, a także żelaznych hitów Runmageddonu - przeszkód Multirig i Porodówki. Jeśli ktoś nie czuje się na siłach, aby pokonać jakąś przeszkodę, może ją ominąć wykonując określoną liczbę padnij-powstań. Wykonanie zadania nadzorować będą członkowie ekipy Runmageddonu.

Kibice będą mogli dopingować z bliska swoich zawodników i m.in. bawić się w specjalnie przygotowanej dla nich strefie kibica. Znajdą się w niej liczne atrakcje m.in. świeże jedzenie z Food Trucków, sklep Pitbull z oficjalną odzieżą Runmageddonu oraz specjalna strefa Haier Challenge. Strefa działać będzie w sobotę od 10:00 do 18:00, a w niedzielę od godziny 10:00 do 14:00.

Runmageddon to nie tylko dobra zabawa, ale również okazja do pomocy innym. Swój namiot w miasteczku zawodów rozbije Fundacja DKMS, która będzie szukać potencjalnych dawców szpiku, a wśród uczestników imprezy kwestować będą wolontariusze fundacji Cancer Fighter zbierający środki na leczenie dzieci chorych na nowotwór. Udzielić wsparcia będzie można również kupując na miejscu koszulki i gadżety tej fundacji.

Zobacz film:
Gdynia Nocny Rekrut https://www.facebook.com/RunmageddonPL/videos/1143706465676353/
Runmageddon Classic Gdynia:
https://www.facebook.com/RunmageddonPL/videos/1142155475831452/

Dla najmłodszych przygotowaliśmy formułę KIDS!

Jakie przeszkody spotkasz na trasie? Sprawdź i bądź gotowy!
KLIK -> https://www.runmageddon.pl/przeszkody
Pokaż siłę i charakter!

Im szybciej się zapiszesz, tym taniej!

Zapisy internetowe trwają do 7 września (czwartek) do godz. 15:00. Zapisy w Biurze Zawodów będą możliwe od piątku 16:00-21:00 oraz w dniach imprezy (o godzinach poinformujemy).

Zapisujcie się na stronie: https://www.runmageddon.pl/imprezy/letni-runmageddon-trojmiasto-2017

Przeczytaj także

Opinie (5)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

05.06 g.20.30
Górnik Zabrze
07.06 g.15.00
Śląsk Wrocław
09.06 g.18.00
Cracovia
10.06 g.20.30
Legia Warszawa
14.06 g.18.00
Wisła Kraków
19.04 g.18.00
Polpharma Starogard Gdański
19.04 g.18.00
MKS Dąbrowa Górnicza
15.04
Stelmet Enea BC Zielona Góra
11.04 g.18.00
HydroTruck Radom