• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Stoczniowiec Gdańsk - Tauron Podhale Nowy Targ 2:6. Mecz przegrany w trzeciej tercji

Mikołaj Pachniewski
20 września 2020 (artykuł sprzed 3 lat) 
Michał Kieler (na zdjęciu) dwoił się i troił pomiędzy słupkami gdańskiej bramki, ale nie zdołał ochronić Stoczniowca od czwartej porażki w obecnych rozgrywkach. Michał Kieler (na zdjęciu) dwoił się i troił pomiędzy słupkami gdańskiej bramki, ale nie zdołał ochronić Stoczniowca od czwartej porażki w obecnych rozgrywkach.

Stoczniowiec Gdańsk przegrał z Tauron Podhalem Nowy Targ 2:6 (1:1, 0:1, 1:4) w meczu 4. kolejki Polskiej Hokej Ligi. Gdańscy hokeiści do połowy trzeciej tercji toczyli wyrównany bój z "Szarotkami", ale wtedy zaczęli rozdawać rywalom prezenty, z których ci skrzętnie skorzystali.35 Kieler; 97 Rompkowski, 76 Wala - 73 Vitek, 21 Mocarski, 10 Stasiewicz; Lehmann, 9 Leśniak - 8 Zając, 93 Pesta, 22 Bondarenko; 23 Maciejewski, 33 Żurawski - Maciej 24 Rybak, 40 Strużyk, 77 Sadowski; 7 Liśkiewicz, 17 Niedźwiecki - 15 Łabinowicz, 84 Fruczek, 5 Drąg
Miejsce: Hala OLIVIA
Sędziowie: Lipiński, Kryś - Bajon, Zień
Widzów: 196
Składy
90 Odrobny; 43 Birzins, 24 Chalopuka - 62 Svec, 69 Vachovec, 11 Bepierszcz; 15 Tomasik, 77 Mrugała - 17 Pettersson, 9 Neupauer, 13 Łyszczarczyk; 76 Sulka, 6 Wsół - 10 Guzik, 93 Rancevs, 78 Ankudinow; 91 Kapica - 12 Worwa, 28 Gajor, 25 Słowakiewicz
 • 19:24' Mocarski as. Vitek, Rompkowski 5 na 3
 • 43:27' Pesta as. Lehmann, Zając
Bramki Bramki
 • 6:09' Bepierszcz as. Svec, Vachovec
 • 27:49' Bepierszcz as. Svec, Chalopuka 5 na 3
 • 48:17' Rancevs as. Ankudinow
 • 53:57' Vachovec
 • 58:10' Vachovec as. Svec
 • 59:54' Birzins as. Rancevs, Ankudinow

Kibice oceniają


Relacja LIVE

1'
Rozpoczynamy spotkanie! Krążek wygrali goście.
kibice
1'
"Podhale, Podhale.." z trybun.
kara
1'
Chalopuka (Podhale Nowy Targ) ukarany karą 2 minutową.
kara
2'
Lehmann (STOCZNIOWIEC Gdańsk) ukarany karą 2 minutową.
3'
Świetną szansę miał Ankudinow (Podhale Nowy Targ), ale jego strzał z najbliższej odległości broni Kieler (STOCZNIOWIEC Gdańsk)!
3'
Podhale już w pełnym zestawieniu.
4'
Lehmann (STOCZNIOWIEC Gdańsk) melduje się na tafli. Gramy w pełnych składach.
4'
Strużyk (STOCZNIOWIEC Gdańsk) stracił krążek we własnej tercji, przejęli go przyjezdni i dobre podanie dostał Łyszczarczyk (Podhale Nowy Targ). Był sam przed Kielerem (STOCZNIOWIEC Gdańsk), ale strzelił prosto w bramkarza Stoczniowca.
5'
Mocarski (STOCZNIOWIEC Gdańsk) strzelił spod bandy. Prosto w Odrobnego (Podhale Nowy Targ).
bramka
6:09'
[0:1] Podhale Nowy Targ STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Bepierszcz. Ładna, szybka akcja przyjezdnych i podanie "do pustaka" dostał Bepierszcz, który bez problemu skierować gumę do siatki.
8'
Zając (STOCZNIOWIEC Gdańsk) objechał bramkę i próbował zdobyć bramkę "od zakrystii", ale nie zdołał odpowiednio zawinąć krążka.
kibice
9'
"Stocznia, Stocznia.." z trybun. Kibice chcą zachęcić gospodarzy do większej walki.
11'
Rompkowski (STOCZNIOWIEC Gdańsk) próbował strzału z niebieskiej, ale jego uderzenie zablokował napastnik "Szarotek".
12'
Potężne uderzenie Guzika (Podhale Nowy Targ). Wprost do łapaczki Kielera (STOCZNIOWIEC Gdańsk).
13'
Zamknięci w hokejowym zamku gospodarze. Górale rozgrywają krążek, ale nie znaleźli dobrej okazji do strzału.
14'
Błąd Odrobnego (Podhale Nowy Targ), próbował go wykorzystać Vitek (STOCZNIOWIEC Gdańsk), ale bramkarz Podhala zdołał interweniować. Prezes Kostecki głośno domagał się sprawdzenia przez sędziów wideo, czy krążek nie przekroczył linii bramkowej.
15'
Podhale z kontrą 2 na 1, strzelał Ankudinow (Podhale Nowy Targ), ale jego próbę obronił Kieler (STOCZNIOWIEC Gdańsk)!
17'
Dwójkowa akcja Vachovca z Bepierszczem (Podhale Nowy Targ), ten pierwszy dwukrotnie strzelał na gdańską bramkę, ale Kieler (STOCZNIOWIEC Gdańsk) na posterunku.
18'
Mocarski (STOCZNIOWIEC Gdańsk) przejechał z krążkiem pół tafli, uderzył z pełnego zamachu. Odrobny (Podhale Nowy Targ) złapał krążek.
kara
18'
Wsół (Podhale Nowy Targ) ukarany karą 2 minutową.
19'
Gospodarze grają w przewadze, ale na razie nie mogą wyjechać z krążkiem z własnej tercji.
kara
20'
Sulka (Podhale Nowy Targ) ukarany karą 2 minutową. Stoczniowiec przez 15 sekund zagra w podwójnej przewadze.
bramka
19:24'
[1:1] STOCZNIOWIEC Gdańsk STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Mocarski. Na sekundę przed zakończeniem kary Wsóła Mocarski mierzonym strzałem pokonał zasłoniętego Odrobnego i doprowadził do wyrównania!
20'
Koniec pierwszej tercji.
ważne zdarzenie
Pierwsza tercja wyrównana. Sporo chaosu z obu stron, niedokładnych podań. Więcej z gry mieli przyjezdni, ale świetnie w gdańskiej bramce spisuje się Michał Kieler (STOCZNIOWIEC Gdańsk). Pokonać go zdołał Mateusz Bepierszcz (Podhale Nowy Targ), ale w ostatniej minucie tej partii wynik wyrównał Krystian Mocarski (STOCZNIOWIEC Gdańsk), który wykorzystał fakt, że Stoczniowiec grał z przewagą dwóch zawodników.
21'
Rozpoczęła się druga tercja.
kara
22'
Rancevs (Podhale Nowy Targ) ukarany karą 2 minutową.
23'
Gajor (Podhale Nowy Targ) sam na sam z Kielerem (STOCZNIOWIEC Gdańsk)...dobrze zdołał wrócić Rompkowski (STOCZNIOWIEC Gdańsk) i przeszkodzić zawodnikowi gości w oddaniu czystego strzału.
24'
Przewaga niewykorzystana przez Stoczniowiec. Podhale już w pełnym składzie.
25'
Svec (Podhale Nowy Targ) oddał strzałów sprzed nóg gdańskiego obrońcy, ale zasłonięty Kieler (STOCZNIOWIEC Gdańsk) poradził sobie z tym uderzeniem.
kibice
25'
Na trybunach zasiada dziś 196 kibiców.
kara
26'
Tomasik (Podhale Nowy Targ) ukarany karą 2 minutową.
27'
Wrzutka Stasiewicza (STOCZNIOWIEC Gdańsk) spod niebieskiej. Krążek jeszcze strącony przed Odrobnym (Podhale Nowy Targ), ale przeleciał obok bramki.
28'
Mocarski (STOCZNIOWIEC Gdańsk) dostał podanie do odsłoniętej siatki, ale krążek odskoczył mu z łopatki i nie oddał strzału.
kara
28'
Stasiewicz (STOCZNIOWIEC Gdańsk) ukarany karą 2 minutową.
kara
28'
Leśniak (STOCZNIOWIEC Gdańsk) ukarany karą 2 minutową.
bramka
27:49'
[1:2] Podhale Nowy Targ STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Bepierszcz. 12 sekund potrzebowali goście na wykorzystanie podwójnej przewagi. Bepierszcz "huknął" z okolic bulika i wyprowadził przyjezdnych na prowadzenie.
kara
30'
Gdańszczanie w pełnym składzie, ale nie na długo, bo karę 2+10 za atak z tyłu otrzymał Maciejewski.
32'
Spięcie pomiędzy Lehmannem (STOCZNIOWIEC Gdańsk) a Guzikiem (Podhale Nowy Targ). Sędziowie nie nałożyli jednak kar.
kara
33'
Teraz to Stoczniowiec zagra w przewadze, bo Słowakiewicz (Podhale Nowy Targ) ukarany karą 2 minutową.
ważne zdarzenie
33'
Sędziowie analizują wideo, czy była trzecia bramka dla Podhala.
ważne zdarzenie
33'
Nie ma bramki! Sędziowie rozłożyli ręce.
34'
Rancevs (Podhale Nowy Targ) strzelił z bekhendu, z ostrego kąta. Kieler (STOCZNIOWIEC Gdańsk) zamroził krążek.
kara
35'
Ledwo wyszedł z ławki kar Słowakiewicz, a Pettersson (Podhale Nowy Targ) ukarany karą 2 minutową.
36'
Rozgrywali krążek w tercji Podhala gdańszczanie, ale ostatnie podanie za każdym razem było zbyt niedokładne i nie ma efektu w postaci wyrównania.
kara
37'
Mrugała (Podhale Nowy Targ) ukarany karą 2 minutową. Po raz kolejny ten sam scenariusz. Kończy się jedna kara i sędzia Kryś nakłada kolejną.
39'
Goście już w pełnym składzie. Bez zagrożenia pod bramką Odrobnego (Podhale Nowy Targ) tym razem. Gospodarze przez chwilę grali w czwórkę, bo jeden z hokeistów zapomniał wejść na lód po zmianie.
40'
Łabinowicz (STOCZNIOWIEC Gdańsk) wjechał do tercji, oddał strzał, ale zbyt słaby, by zaskoczyć bramkarza gości.
40'
Koniec II tercji.
ważne zdarzenie
Druga tercja to szarpana gra, przez dużą liczbę kar, którą nałożyli sędziowie. Kilka z nich było do tego dyskusyjnych. Gdańszczanie mieli kilka okazji do zmiany rezultatu, ale brakowało im dokładnego ostatniego podania. Podhale za to wykorzystało podwójną przewagę i po raz drugi Kielera (STOCZNIOWIEC Gdańsk) pokonał Bepierszcz (Podhale Nowy Targ).
41'
Rozpoczęła się trzecia tercja.
42'
Dużo chaosu na lodzie. Oba zespoły nie potrafią zawiązać składnej akcji.
bramka
43:27'
[2:2] STOCZNIOWIEC Gdańsk STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Pesta. Podbramkowe zamieszanie, w którym najlepiej odnalazł się Pesta i wcisnął krążek do siatki. Remis!
45'
Wyraźnie pobudzeni tą bramką goście. Chcą momentalnie ponownie objąć prowadzenie.
46'
Podkręcili tempo przyjezdni, ale umiejętnie bronią się miejscowi hokeiści.
bramka
48:17'
[2:3] Podhale Nowy Targ STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Rancevs. Ależ pech gdańszczan! Złe podanie Leśniaka za bramką, krążek przejął Ankudinow i podał do Rancevsa, a ten umieścił krążek pomiędzy parkanami Kielera!
50'
Svec (Podhale Nowy Targ) przejął podanie Mocarskiego (STOCZNIOWIEC Gdańsk) i uderzył z pełnego zamachu, jednak prosto w bramkarza Stoczniowca.
51'
Wrzutka Lehmanna (STOCZNIOWIEC Gdańsk) spod bandy, krążek wypadł Odrobnemu (Podhale Nowy Targ) z rękawicy, na dobitkę już szykował się Rompkowski (STOCZNIOWIEC Gdańsk), ale gwizdek sędziego Krysia przerwał grę.
52'
Trener Lehmann (STOCZNIOWIEC Gdańsk) motywuje swoich zawodników do walki. Podhale dziś na tyle słabe, że gdańszczanie mogą pokusić się o urwanie punktów.
53'
Neupauer (Podhale Nowy Targ) wjechał pod bramkę i próbował wcisnąć krążek przy bliższym słupku, ale Kieler (STOCZNIOWIEC Gdańsk) czujnie pomiędzy słupkami.
53'
Neupauer (Podhale Nowy Targ) wjechał pod bramkę i próbował wcisnąć krążek przy bliższym słupku, ale Kieler (STOCZNIOWIEC Gdańsk) czujnie pomiędzy słupkami.
54'
Indywidualna szarża Zająca (STOCZNIOWIEC Gdańsk), odbił krążek Odrobny (Podhale Nowy Targ).
bramka
53:57'
[2:5] Podhale Nowy Targ STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Vachovec. Błąd Kielera. Wydawało się, że niegroźne uderzenie oddał Vachovec, ale źle zachował się gdański bramkarz i niefortunnie krążek wpadł do bramki.
55'
Mnożą się proste błędy hokeistów Stoczniowca.
57'
Blisko wykorzystania błędu nowotarskiej defensywy był Mocarski (STOCZNIOWIEC Gdańsk), ale obronną ręką wyszli z tej sytuacji goście.
58'
Kontra 2 na 1 Stoczniowca, strzelał Stasiewicz (STOCZNIOWIEC Gdańsk), ale barkiem odbił krążek Odrobny (Podhale Nowy Targ).
bramka
58:10'
[2:5] Podhale Nowy Targ STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Vachovec. Kolejny prezent gdańskiej defensywy. Svec przejął krążek i wypatrzył niepilnowego Vachovca, a ten posłał gumę do siatki.
60'
Strzał Guzika (Podhale Nowy Targ) zablokowany przez Lehmanna (STOCZNIOWIEC Gdańsk).
bramka
59:54'
[2:6] Podhale Nowy Targ STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Birzins. Na sześć sekund przed końcem meczu, Birzins zdobywa szóstą bramkę dla Podhala!
60'
Koniec meczu. Stoczniowiec Gdańsk przegrał 2:6 z Tauron Podhalem Nowy Targ.
ważne zdarzenie
W trzeciej tercji hokeiści Stoczniowca zdołali doprowadzić do remisu, ale później zaczęli rozdawać prezenty rywalom z Nowego Targu, którzy zaaplikowali kolejne cztery bramki. Pomiędzy słupkami dwoił się i troił Michał Kieler (STOCZNIOWIEC Gdańsk), ale nie zdołał powstrzymać Stoczniowca od czwartej porażki.

Typowanie wyników

STOCZNIOWIEC Gdańsk
Podhale Nowy Targ

Jak typowano

8% 13 typowań STOCZNIOWIEC Gdańsk
1% 2 typowania REMIS
91% 143 typowania Podhale Nowy Targ

Twoje dane


Tabela po 4 kolejkach

Polska Hokej Liga
Drużyny M Z Rz Rp P Bramki Pkt.
1 Energa Toruń 4 4 0 0 0 16:3 12
2 JKH GKS Jastrzębie 4 3 0 0 1 17:9 9
3 Re-Plast Unia Oświęcim 4 3 0 0 1 14:5 9
4 GKS Tychy 4 3 0 0 1 14:13 9
5 Tauron Podhale Nowy Targ 4 1 2 0 1 11:9 7
6 GKS Katowice 4 1 1 0 2 11:12 5
7 Comarch Cracovia 4 1 0 2 1 9:13 5
8 Ciarko STS Sanok 4 0 1 0 3 6:12 2
9 Zagłębie Sosnowiec 4 0 0 2 2 7:17 2
10 Stoczniowiec Gdańsk 4 0 0 0 4 6:18 0
W sezonie zasadniczym każda drużyna rozegra po 36 spotkań. Najlepsze ósemka awansuje do play-off. Zespołu z miejsc 9 i 10 kończą sezon. Nikt nie spada.
Tabela wprowadzona: 2020-09-20

Wyniki 4 kolejki

 • STOCZNIOWIEC GDAŃSK - Tauron Podhale Nowy Targ 2:6 (1:1, 0:1, 1:4)
 • GKS Tychy - GKS Katowice 5:2 (0:0, 3:0, 2:2)
 • Ciarko STS Sanok - Energa Toruń 1:4 (0:2, 1:0, 0:2)
 • Zagłębie Sosnowiec - Comarch Cracovia 2:5 (2:2, 0:1, 0:2)
 • Re-Plast Unia Oświęcim - JKH GKS Jastrzębie 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

Kluby sportowe

Wydarzenia

Opinie (206) 3 zablokowane

 • (2)

  Słabo panowie

  • 30 3

  • Slabe Podhale ale nasztwor żenada

   • 28 3

  • słabo ale bardzo ambitnie

   • 0 1

 • Hej hej Podhale! hahahaha 2-6 (9)

  I jak tam 'kibole' Stoczniowca? Kolejna porażka stała się faktem.
  Boli? Ma boleć! :)
  Mam nadzieję, że jesteście dumni z prezesa i sposobu prowadzenia klubu.

  • 66 10

  • Nie boli :) (4)

   Pozdrawiam

   • 12 29

   • Już się tak przyzwyczaili do porażek i braku perspektyw na lepsze jutro, że nie boli.

    • 34 4

   • wychodzi na to, że gruboskórni jesteście ;)

    Ale jak się ma takiego prezia, to trzeba mieć twardą d.pę.

    • 36 1

   • (1)

    po jakimś czasie człek uodparnia się na ból

    • 8 0

    • nie wiem, od 2011 jakoś nie mogę jak na to patrze co się wyprawia u tego władcy hali.

     • 4 0

  • x (1)

   a ja mam nadzieje, że spotka cie tyle samo jadu w życiu ile dajesz od siebie innym:)
   ten sport jest piękny tylko ludzie to..?:)))

   • 8 28

   • odpowiadam: nie idioci, bo nie dadzą sobie zamydlić oczu tworem hokejopodobnym

    • 26 1

  • Krzysiu flustracie, co u córci ? (1)

   • 2 16

   • Dziekuje bardzo dobrze

    A co u twojej? Dalej na łyżwach nie potrafi jeździć?

    • 18 1

 • Brawo Górale! (1)

  Słabo jeszcze ta ich gra wygląda, ale udało się wywalczyć zwycięstwo.

  • 44 5

  • Brawo górale - Toruń was zmiecie

   • 0 0

 • (8)

  Podhale - dziękujemy!

  • 49 6

  • Dzieki za zwyciestwo daluscie rade super

   • 16 2

  • (6)

   Najbardziej podobało mi się to, że Stoczniowiec przez pewien czas grał w czwórkę, bo jeden z zawodników zapomniał wejść na lód. :)))))

   • 38 3

   • Trener im zabronił

    • 18 0

   • zapomniał? (1)

    Może po prostu nie chciał... i tak mecz w plecy i tak...

    • 26 2

    • Po prostu wiedzial ze lepiej nie wychodzic wstyd mu bylo

     • 21 3

   • Oszczędza sprzęt.

    Wszystko kosztuje, a klub biedny

    • 28 1

   • Kara 2+10 (1)

    A widziałeś, że Maciejewski siedział na ławce?

    • 5 11

    • A dziwne?
     Chłop kondycji ma zero, więc najlepiej złapać taką karę.

     • 8 1

 • O kurka ale kyrk (1)

  Ciekawe kiedy chłopakom siadzie psycha

  • 39 6

  • Juz siada bo takie cuenkie Podhale i takie lanie

   • 20 2

 • Podhale to przyjaciele GKH (2)

  Pytam bo nie wiem.

  • 6 18

  • (1)

   GKH nie ma przyjaciół i raczej mieć nie będzie.

   • 34 0

   • bo nie ma kibiców, tylko klakierów taczkowego

    • 24 2

 • Hahahaha

  Ręce same składają się do oklasków!

  • 36 2

 • Pięknie napisane :D (9)

  "Pomiędzy słupkami dwoił się i troił Michał Kieler, ale nie zdołał powstrzymać Stoczniowca od czwartej porażki." - wychodzi na to że to koledzy z drużyny mu strzelali :D

  • 33 3

  • Cienkie Podhale w tym sezonie (1)

   Ale na Kostnicę i to styknie

   • 29 1

   • Nawet od Sanoka dostana baty bo to twor bez przyszlisci szkoda ze to hanba dla Gdanska

    • 24 1

  • 5na2

   • 11 0

  • Michal i Vitek ewakuujcie sie jak najszybciej z tego tworu (3)

   • 22 3

   • (2)

    Vitek ma kontrakt do emerytury.
    Jako zawodnik i trener.
    Gdzie mu będzie lepiej?

    • 14 0

    • Szkoda bo tym samym szarga swoj dorobek zycia (1)

     • 16 4

     • Myślałam, że Vitek szargajacy swój dorobek jako zawodnik to już dawno przerobiony temat.

      • 8 4

  • (1)

   Kieler nigdy nie zapowiadał się na dobrego bramkarza z tego co widziałem i widzę teraz. Wpuszcza farfocle tak jak to było do tej pory. Ma sporo pracy bo drużyna nie jest dostosowana do gry w ekstralidze. Czy ma trenera od bramkarzy, który by się nim zajął? Kostnica ma grać bo pewnie taki jest warunek w tajemnym aneksie do umowy z Miastem Gdańsk, którego nikt nie widział.

   • 15 2

   • No bramkarz słaby

    • 8 2

 • 196 osob na trybunach minus bilety dla rodzin chlopakow itd to wyjdzie okolo 70 (5)

  • 54 5

  • A w Sanoku 1620 kibiców u nas też by tak było gdyby gruby z bolusiem nie zniszczyli Lotosu (4)

   • 44 2

   • a ilu w Krakowie ??? (3)

    • 0 13

    • (2)

     Wg hokejnetu średnio 500. Co ciekawe w Gdańsku podobno 170, a dane chyba czerpią z protokołów meczowych.

     • 8 0

     • Jakie 500 jak na hale moglo wejsc 299 osob (1)

      Zgłaszam do prokuratury niedopełnienie obowiązku zapewnienia bezpieczeństwa i zgłoszenia władzom organizacji imprezy masowej

      • 2 9

      • 299 to tylko w Gdańsku, bo tak sobie wymyślili, żeby nie robić "imprezy masowej"

       Normalnie wg aktualnych przepisów pół widowni możesz zapełnić.
       W Krakowie byłoby to niecałe 1000 (ale tam zawsze lipa z frekwencją poza play off), a w Gdańsku prawie 2000.
       A przychodzi 200.
       Brawo gruby, geniusz z ciebie, naprawdę.

       • 18 0

 • Kabaretu ciąg dalszy... (8)

  Tylko kim są ludzie płacący dobrowolnie 20zł za kolejne hańbienie Gdańska. Masochiści czy wierne pachołki grubego i jego tworu?

  • 64 12

  • (7)

   To pasjonaci dyscypliny zwanej hokej na lodzie, misiu pysiu zionący jadem nienawiści!!

   • 9 27

   • Pasjonaci? Tacy melomani, dla których nie jest ważne, że orkiestra wybitnie fałszuje, ważne że gra?

    • 19 5

   • Pasjonaci dyscypliny zwanej hokej na lodzie ? hahaha I popierają gościa, który zniszczył i ośmieszył gdański hokej i kibicują jego drużynie będącej parawanem do dalszych wałków? Człowieku , zamilknij...

    • 24 5

   • Pasjonaci? (4)

    To tak jakby np. pasjonat Tatr zadowalał się wchodzeniem na Pachołek.

    • 17 4

    • (3)

     upsss.... stadko jadowitych żmij energicznie kąsa

     • 4 12

     • Na Pachołku?

      Bo w Olivii chyba nie, tam raczej szczury i gołąb.

      • 11 0

     • (1)

      A zapomniałeś jak kąsaliście PKH,co prawda o tym tworze boli?

      • 14 0

      • No właśnie, w tym narodzie nigdy zgody nie będzie!!

       • 6 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Stoczniowiec Gdańsk

 

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce obiektów sportowych - gdańska Hala Olivia - zaprasza do skorzystania z oferty jaka proponuje nie tylko mieszkańcom Trójmiasta i okolic.
Prezes: Marek Kostecki
Dyrektor sportowy: Maciej Turnowiecki 
Rok założenia: 1970
Adres: Al. Grunwaldzka 470
80-309 Gdańsk

W rozgrywkach Polskiej Hokej Ligi klub reprezentuje założona w 2020 roku spółka akcyjna, której GKS Stoczniowiec jest stuprocentowym udziałowcem. Jej prezesem jest Maciej Turnowiecki.
 

Archiwum drużyny

wyniki w sezonie:
statystyki w sezonie:

Trójmiejskie drużyny

Relacje LIVE

Najczęściej czytane