stat
Impreza już się odbyła

Super Wings

Daj się porwać zabawie z bajkowymi bohaterami! Dżetek, Frunia i inne maszyny spełniają w Alfie marzenia najmłodszych: selfie z Dżetkiem i Furnią, plecak z ulubioną maszyną, wizyta w warsztacie u Śrubka, interaktywne gry i zabawy - 23 i 24 listopada przyjdź do Alfy i wybierz, o czym marzysz.

W programie główną atrakcją będzie spotkanie z dwoma sympatycznymi postaciami z bajki Super Wings: Dżetkiem i Frunią. Na specjalnej ściance będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z super bohaterem. W strefie Śrubka stanie warsztat małego mechanika, w którym po skonstruowaniu specjalnej maszyny, będzie można zobaczyć slajdy z przygód bohaterów bajki Super Wings.

W strefie Trafika znajdzie się wielkoformatowa gra, której motywem przewodnim jest bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Każdy uczestnik gry stanie się żywym ,,pionkiem'' i będzie poruszać się po planszy odpowiadając po drodze na różne pytania. Prawdziwym hitem jest na pewno Fabryka plecaków - na ekranie dotykowym można wybrać jeden spośród stu dostępnych grafik, żeby stworzyć własny projekty plecaka. Dla najmłodszych przygotujemy mały dmuchany zamek, gdzie będzie można poskakać do woli! Nie zabraknie też interaktywnych kolorowanek - na ekranach dotykowych będzie można pokolorować ulubioną postać z bajki.

Zabawa z Super Wings odbywa się w sobotę i niedzielę w godzinach od 11:00 do 19:00, w pasażu na poziomie 0.

Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij
04.08 g.18.00
Orzeł Łódź
05.08 g.17.00
JAGUAR Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna
08.08 g.14.00
e-Winner Apator Toruń
08.08 g.17.00
Bałtyk Koszalin
15.08
Arged Malesa TŻ Ostrovia
01.08 g.17.00
Pomorzanin Toruń
01.08 g.16.30
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
25.07 g.16.30
Start Gniezno
25.07 g.11.00
JAGUAR Gdańsk