Wiadomości

Szturm po zaproszenia na trening reprezentacji Polski piłkarzy. Ponad 20 tys. chętnych

Kibice przypuścili szturm po zaproszenia na otwarty trening reprezentacji Polski, który na Polsat Plus Arena Gdańsk planowany jest na 10 czerwca. Zainteresowanie było tak duże, że nie wytrzymały serwery.
Kibice przypuścili szturm po zaproszenia na otwarty trening reprezentacji Polski, który na Polsat Plus Arena Gdańsk planowany jest na 10 czerwca. Zainteresowanie było tak duże, że nie wytrzymały serwery. fot. Mateusz Słodkowski/Trojmiasto.pl

Wielkie zainteresowanie towarzyszy treningowi reprezentacji Polski, który 10 czerwca o godzinie 17 na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk będzie otwarty dla kibiców. Dostępnych było 5 tysięcy bezpłatnych zaproszeń, a od razu po otwarciu aplikacji szturm przypuściło ponad cztery razy więcej chętnych. Serwery nie wytrzymały. Jednak poświęcając ponad pół godziny można było uzyskać wejściówki, co sami sprawdziliśmy. Jedna osoba mogła uzyskać cztery karty wstępu. Druga szansa na obejrzenie zajęć biało-czerwonych będzie 15 czerwca, również o godz. 17. System dystrybucji ma być sprawniejszy.Użytkownicy naszej aplikacji zostali już o tym powiadomieni

Pobierz aplikację: Android | iPhone


Zapisy na otwarty trening reprezentacji Polski 9.06.2021 od godz. 12Aktualizacja, godz. 14:19

Zainteresowanie bezpłatnymi zaproszeniami na trening reprezentacji Polski było tak duże, że serwer Polsat Plus Arena Gdańsk nie był w stanie obsłużyć wszystkich chętnych.

- Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania. Od razu, o godzinie 12 było ponad 20 tysięcy chętnych. Po 10-15 minutach od zawieszenia naszego serwera, przekierowaliśmy ruch na portal biletowy Lechii Gdańsk. Bez względu na to, czy ktoś był już tam wcześniej zarejestrowany, czy nie, każdy miał takie same szanse. Liczył się wyłącznie czas zgłoszenia, na tej podstawie tworzona była kolejka, a następnie poszczególne osoby były dopuszczane do zapisywania się po zaproszenia - informuje Paweł Buczyński, prezes Arena Gdańsk Operator.
Na portalu biletowym Lechii Gdańsk (http://bilety.lechia.pl/) trzeba było również uzbroić się w cierpliwość, ale po kilkunastu lub kilkudziesięciu minutach oczekiwania, można było zdobyć zaproszenie.

Sprawdziliśmy to. Choć startowaliśmy z oczekiwaniem nie większym niż... 340 minut, a w międzyczasie wyskakiwały komunikaty o konserwacji strony, bądź byliśmy cofani z 25 minut oczekiwania, na ponad 80, to zrealizowaliśmy transakcję o godzinie 12:48. Natomiast pierwsze próby podjęliśmy o... 12:02.

Poniżej niektóre komunikaty, które otrzymywaliśmy aplikując o zaproszenie, aż do jego pomyślnego wygenerowania:Te osoby, który nie udało się zdobyć zaproszenia na 10 czerwca, wkrótce otrzymają kolejną szansę. Dla 5-tysięcznej widowni otwarty będzie również trening, który planowany jest na Polsat Plus Arena Gdańsk 15 czerwca o godz. 17.

- Będziemy pracować nad takimi rozwiązaniami, aby dystrybucja zaproszeń na otwarty trening reprezentacji Polski na 15 czerwca przebiegała bardziej sprawnie - zapewnia prezes Buczyński.

Reprezentacja Polski ma przylecieć do Rębiechowa w środę 9 czerwca, o godzinie 15:55. Następnie piłkarze udadzą się do hotelu Marriott Resort&Spa przy ul. Bitwy pod Płowcami 59 w Sopocie, gdzie będzie ich baza podczas Euro 2020. Jako że ten obiekt ma funkcjonować na zasadzie tzw. "bańki sanitarnej", czyli będzie dostępny jedynie dla członków ekipy, to najlepszą okazją do zobaczenia biało-czerwonych będą otwarte treningi, które przygotowują PZPN we współpracy z władzami Gdańska.

10 i 15 czerwca o godzinie 17 na stadion Polsat Plus Arena Gdańsk zajęcia wybrańców Paulo Sousy będzie mogło oglądać po 5 tysięcy kibiców. By znaleźć się wśród nich, trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy, który w środę, 9 czerwca o godzinie 12 ma zostać zamieszczony pojawi na stronie internetowej polsatplusarenagdansk.pl. Na razie będzie można zapisać się na pierwszy trening, na czwartek. Termin aplikacji na drugą turę podany zostanie w późniejszym terminie.

Polska przed Euro 2020. Przeczytaj o ostatnim sprawdzianie i zmianach kadrzeObowiązuje zasada, kto pierwszy ten lepszy, gdyż decyduje kolejność zgłoszeń System będzie przyjmować zapisy aż do wyczerpania limitu 5 tysięcy miejsc. Jedna osoba może zapisać się na 4 karty wstępu. Zaproszenie upoważniające do uczestnictwa w treningu otrzymamy na podany w zgłoszeniu adres e-mail.

- Po wielkich emocjach związanych z finałem Ligi Europy mamy na naszym obiekcie kolejne wyjątkowe wydarzenie. Dzięki partnerskiej współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej udało się zorganizować dwa otwarte treningi, na które serdecznie zapraszam - podkreśla Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska.

Baza reprezentacji Polski na Euro 2020 w Trójmieście. Dlaczego zdecydowano się na taką lokalizację?Reprezentacja Polski - harmonogram pobytu podczas pierwszego tygodnia w Trójmieście9 czerwca 2021 (środa)
godz. 15:55 przylot na lotnisko w Rębiechowie
ok. 16:30 przyjazd do Hotelu Marriott Resort&Spa w Sopocie

10 czerwca 2021 (czwartek)
17 trening na Polsat Plus Arena Gdańsk otwarty dla 5 tysięcy kibiców

11 czerwca 2021 (piątek)
10 i 17 treningi na Polsat Plus Arena Gdańsk

12 czerwca 2021 (sobota)
10 trening na Polsat Plus Arena Gdańsk

13 czerwca 2021 (niedziela)
10 oficjalna sesja treningowa przed meczem ze Słowacją na Polsat Plus Arena Gdańsk
13:45 wylot z lotniska w Rębiechowie do St. Petersburga

14 czerwca 2021 (poniedziałek)
18 mecz Polska - Słowacja
po meczu wylot do Gdańska

15 czerwca 2021 (wtorek)
17 trening na Polsat Plus Arena Gdańsk otwarty dla 5 tysięcy kibiców


Okazji do spotkania z biało-czerwonymi Polsat Plus Arena Gdańsk może być zresztą więcej niż dwie, ale czy będą kolejne, to zależy od tego, jak reprezentacja Polski grać będzie na Euro 2020 i jak długo zostanie w turnieju.

Przypomnijmy, że W grupie Polacy zmierzą się w Sankt Petersburgu: 14 czerwca ze Słowacją i 23 czerwca ze Szwecją oraz w Sewilli 19 czerwca z Hiszpanią.

Euro 2020 - harmonogram turnieju, kto z kim, gdzie, kiedy?Trening reprezentacji Polski na gdańskim stadionie w ubiegłym roku przed październikowymi meczami.Do 1/8 finałów awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej z 6 grup oraz cztery najlepsze z 3. miejsc. Potem obowiązywać będzie system pucharowy, przegrywający odpada. 16. piłkarskie mistrzostwa Europy odbędą się od 11 czerwca do 11 lipca. Ich współgospodarzem jest aż 11 miastach, położonych w 11 państwach.

- Cieszymy się, że reprezentacja trenuje w Polsce, gdzie może liczyć na doping kibiców. Dlatego też zdecydowaliśmy się zaprosić ich do udziału w publicznych sesjach treningowych - deklaruje Jakub Kwiatkowski, rzecznik prasowy reprezentacji Polski i PZPN.

Typowanie wyników

mecz ligowy
14.06.2021 godz.18:00
wartość: 3 punkty
POLSKA
1:2
Słowacja

Jak typowano

1

72%

158 typowań

x

16%

36 typowań

2

12%

26 typowań

mecz ligowy
19.06.2021 godz.21:00
wartość: 3 punkty
Hiszpania
1:1
POLSKA

Jak typowano

1

76%

187 typowań

x

17%

42 typowania

2

7%

17 typowań

mecz ligowy
23.06.2021 godz.18:00
wartość: 3 punkty
Szwecja
3:2
POLSKA

Jak typowano

1

27%

70 typowań

x

23%

60 typowań

2

50%

131 typowań

Opinie wybrane


wszystkie opinie (148)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

więcej artykułów »

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane