Szudrowicz egzekutorem

20 września 2008 (artykuł sprzed 15 lat)

Energa Bałtyk Gdynia

Piłkarze Bałtyku umocnili się na pozycji lidera w grupie bałtyckiej III ligi. Gdynianie na własnym boisku pokonali dziś Regę Trzebiatów 2:0 (1:0). Oba gole zdobył Robert Szudrowicz. To siódmy mecz z rzędu podopiecznych Jerzego Jastrzębowskiego bez straty gola!

Bramki: Szudrowicz 44, 80.

BAŁTYK: Chamera - Kaczykowski, Wróbel, Martyniuk, Zybert - Pięta (75 Styn), Litwinko, Pietrzyk (89 Kubsik), Adamus (89 Przybyszewski) - Kudyba (68 Nadolny), Szudrowicz.

Letni transfer Szudrowicza zaczyna procentować. 29-letni napastnik, pozyskany latem z Orląt Reda dopiero po raz drugi w tym sezonie zagrał w wyjściowej "11", a dobrą grą i golami zasłużył na to, że szkoleniowiec dał mu pierwszy raz szanse gry w Bałtyku w ligowym spotkaniu od pierwszej do ostatniej minuty. Długowłosy piłkarz oznaczony numerem 18 odwdzięczył się dwoma golami. Co ciekawe w poprzednich grach tylko raz pokonał bramkarza rywali.

Szudrowicz po raz pierwszy wpisał się na listę strzelców tuż przed przerwą. Wówczas na bramkę zamienił dośrodkowanie z rzutu rożnego Błażeja Adamusa. Warto podkreślić, że była to już ósma asysta tego pomocnika w bieżących rozgrywkach. Końcowy rezultat został ustalony na 10 minut przed ostatnim gwizdkiem. Szudrowicz podwyższył wynik, wieńcząc celnym strzałem składną akcję zespołu, która rozpoczęła się od stopera Marcina Martyniuka, a następnie piłka jak po sznurku wędrowała między Łukaszaem Nadolnym, Adamusem i dzisiejszym katem Regi.

Pozostałe wyniki 7. kolejki: Błękitni - Gryf 95 1:1, Olimpia - Orlęta 0:0, Astra - Zatoka 1:2, Cartusia - Sława 4:1, Dąb - Bytovia 0:0, Darzbór - Rodło 2:1, Orkan - Kaszubia 0:1.

• BAŁTYK-brzmi dumnie!!!!!!!

Kolejny mecz BAŁTYKU bez straty gola,naprawde wspaniała wiadomość !!! BAŁTYK się odradza,jest super!!!

• 0 0

• ViVA SKS !!!!!!

Skoro wpisują się tutaj fani tenisa to widocznie strasznie ich boli że Gdynia to także BAŁTYK a nie polnordy,prokomy itp!!!!!!!!! BAŁTYK GDYNIA !!!!!!!!!!!!!!!!!

• 0 0

• 7 x na zero

Gratulacje - nikt nas nie zatrzyma , do boju SKS !