• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Terminarz

Sezon:
14.06 (nd) g.12:00
mecz pucharowy BAŁTYK Gdynia 0:0 Bytovia II Bytów przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.06 (czw) g.18:00
mecz pucharowy Bytovia II Bytów 1:0 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.06 (sob) g.17:30
mecz pucharowy BAŁTYK Gdynia 2:1 Zatoka Puck przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.06 (śro) g.18:00
Błękitni Stargard Szczeciński 1:0 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.05 (sob) g.11:00
BAŁTYK Gdynia 3:1 Astra Ustronie Morskie przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.05 (sob) g.17:00
Orkan Rumia 1:0 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.05 (sob) g.17:00
Gryf 95 Słupsk 1:0 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.05 (śro) g.17:00
BAŁTYK Gdynia 3:2 Zatoka Puck przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.05 (sob) g.17:00
BAŁTYK Gdynia 4:1 Orlęta Reda przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.05 (śro) g.17:15
mecz pucharowy BAŁTYK Gdynia 4:2 Murkam Przodkowo przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.05 (nd) g.17:00
Bytovia Bytów 2:1 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.04 (czw) g.17:00
BAŁTYK Gdynia 6:0 Rodło Kwidzyn przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.04 (sob) g.16:00
Rega Trzebiatów 2:1 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.04 (wt) g.16:45
mecz pucharowy BAŁTYK Gdynia 4:1 Orkan Rumia przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.04 (sob) g.11:00
BAŁTYK Gdynia 2:0 Sława Sławno przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.04 (sob) g.15:00
Cartusia Kartuzy 0:0 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.04 (nd) g.11:00
BAŁTYK Gdynia 4:2 Kaszubia Kościerzyna przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.03 (sob) g.11:00
BAŁTYK Gdynia 1:0 Darzbór Szczecinek przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.03 (sob) g.11:00
Dąb Dębno
walkower
3:0 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.03 (nd) g.14:00
mecz pucharowy Pomorze Potęgowo 0:1 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.11 (nd) g.11:00
BAŁTYK Gdynia 3:0 Olimpia Sztum
walkower
przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.11 (sob) g.11:00
BAŁTYK Gdynia 2:1 Błękitni Stargard Szczeciński przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.11 (sob) g.14:00
Astra Ustronie Morskie 2:1 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.11 (nd) g.11:00
BAŁTYK Gdynia 2:1 Orkan Rumia przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.10 (sob) g.14:00
Zatoka Puck 1:2 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.10 (sob) g.17:00
BAŁTYK Gdynia 2:0 Gryf 95 Słupsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.10 (nd) g.15:00
Orlęta Reda 0:0 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.10 (sob) g.11:00
BAŁTYK Gdynia 2:1 Bytovia Bytów przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.09 (sob) g.15:00
Rodło Kwidzyn 0:1 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.09 (sob) g.11:00
BAŁTYK Gdynia 2:0 Rega Trzebiatów przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.09 (sob) g.17:00
Sława Sławno 0:2 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.09 (nd) g.11:00
BAŁTYK Gdynia 4:0 Cartusia Kartuzy przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.08 (sob) g.17:00
Kaszubia Kościerzyna 0:0 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.08 (sob) g.17:00
Darzbór Szczecinek 0:3 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.08 (sob) g.11:00
BAŁTYK Gdynia 3:0 Dąb Dębno przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.08 (sob) g.16:00
Olimpia Sztum 0:4 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela

Piłka nożna - IV liga
Drużyny M Z R P Bramki Pkt.
1 Energa Gryf Słupsk 30 23 3 4 80:34 72
2 Jaguar Gdańsk 30 23 1 6 86:39 70
3 Energa Bałtyk Gdynia 30 20 4 6 78:39 64
4 Grom Nowy Staw 30 18 6 6 69:36 60
5 Pomezania Malbork 30 14 10 6 71:41 52
6 Chojniczanka II Chojnice 30 15 3 12 68:57 48
7 Gryf Wejherowo 30 14 3 13 62:54 45
8 Anioły Garczegorze 30 12 6 12 56:50 42
9 Supra Kwidzyn 30 11 8 11 36:51 41
10 Radunia II Stężyca 30 11 7 12 56:61 40
11 Pogoń Lębork 30 10 9 11 54:51 39
12 Powiśle Dzierzgoń 30 9 9 12 40:46 36
13 Sparta Sycewice 30 7 11 12 51:66 32
14 MKS Władysławowo 29 7 9 13 44:65 30
15 Arka II Gdynia 30 7 7 16 51:57 28
16 Gedania II Gdańsk 30 6 4 20 45:83 22
17 GKS Kolbudy 30 4 4 22 25:86 16
18 Start Miastko 29 3 6 20 33:89 15

Po 34. kolejce awans do III ligi uzyska najlepsza drużyna. Natomiast z IV ligi spadnie od 3 do 6 drużyn w zależności od tego, ile zespołów spadnie z III ligi z regionu pomorskiego.

Wyniki 30 kolejki:

  • JAGUAR GDAŃSK - Supra Kwidzyn 4:0 (1:0)
  • ENERGA BAŁTYK GDYNIA - Radunia II Stężyca 5:3 (1:1)
  • GEDANIA II GDAŃSK - Gryf Wejherowo 2:3 (1:1)
  • ARKA II GDYNIA - Start Miastko 8:1
  • Grom Nowy Staw - Energa Gryf Słupsk 5:0
  • Powiśle Dzierzgoń - MKS Władysławowo 6:2
  • Pomezania Malbork - Pogoń Lębork 3:0
  • Sparta Sycewice - AS Kolbudy 5:1
  • Anioły Garczegorze - Chojniczanka II Chojnice 2:3

Energa Bałtyk Gdynia

Data powstania:
1930

Pełna nazwa:
Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia

Barwy:
biało-niebieskie

Największe osiągnięcia:
7 sezonów w Ekstraklasie (1980-86, 1987/88), 6. miejsce w Ekstraklasie (1981), półfinał Pucharu Polski (1985)

Debiut w I lidze (ekstraklasa)
1980

Siedziba:
ul. Olimpijska 5/9, 81-538 Gdynia
tel.: 622-00-99

Stadion:
ul. Górskiego 10,
pojemność 3000 miejsc
oświetlenie: 1200 lx
podgrzewana murawa sztuczna

Prezes: 
Andrzej Adamczyk

Wiceprezes:
Michał Listkiewicz

Członek zarządu:
Michał Kmieciak

Archiwum drużyny

wyniki w sezonie:
statystyki w sezonie:

Tabela

Piłka nożna - IV liga
Drużyny M Z R P Bramki Pkt.
1 Energa Gryf Słupsk 30 23 3 4 80:34 72
2 Jaguar Gdańsk 30 23 1 6 86:39 70
3 Energa Bałtyk Gdynia 30 20 4 6 78:39 64
4 Grom Nowy Staw 30 18 6 6 69:36 60
5 Pomezania Malbork 30 14 10 6 71:41 52
6 Chojniczanka II Chojnice 30 15 3 12 68:57 48
7 Gryf Wejherowo 30 14 3 13 62:54 45
8 Anioły Garczegorze 30 12 6 12 56:50 42
9 Supra Kwidzyn 30 11 8 11 36:51 41
10 Radunia II Stężyca 30 11 7 12 56:61 40
11 Pogoń Lębork 30 10 9 11 54:51 39
12 Powiśle Dzierzgoń 30 9 9 12 40:46 36
13 Sparta Sycewice 30 7 11 12 51:66 32
14 MKS Władysławowo 29 7 9 13 44:65 30
15 Arka II Gdynia 30 7 7 16 51:57 28
16 Gedania II Gdańsk 30 6 4 20 45:83 22
17 GKS Kolbudy 30 4 4 22 25:86 16
18 Start Miastko 29 3 6 20 33:89 15

Po 34. kolejce awans do III ligi uzyska najlepsza drużyna. Natomiast z IV ligi spadnie od 3 do 6 drużyn w zależności od tego, ile zespołów spadnie z III ligi z regionu pomorskiego.

Wyniki 30 kolejki:

  • JAGUAR GDAŃSK - Supra Kwidzyn 4:0 (1:0)
  • ENERGA BAŁTYK GDYNIA - Radunia II Stężyca 5:3 (1:1)
  • GEDANIA II GDAŃSK - Gryf Wejherowo 2:3 (1:1)
  • ARKA II GDYNIA - Start Miastko 8:1
  • Grom Nowy Staw - Energa Gryf Słupsk 5:0
  • Powiśle Dzierzgoń - MKS Władysławowo 6:2
  • Pomezania Malbork - Pogoń Lębork 3:0
  • Sparta Sycewice - AS Kolbudy 5:1
  • Anioły Garczegorze - Chojniczanka II Chojnice 2:3

Najczęściej czytane