Toruń znów za silny

8 października 2006 (artykuł sprzed 17 lat)
Hokeiści Energi Stoczniowiec po raz drugi w tym sezonie ulegli TKH ThyssenKrupp Energostal Toruń. Po przegranej na własnym lodzie po dogrywce, tym razem gdańszczanie ulegli na wyjeździe 1:3 (0:0, 1:1, 0:2). Prowadzenie dla zespołu Henryka Zabrockiego zdobył w 22. minucie w liczebnej przewadze Roman Skutchan. Potem celnie strzelali już tylko gospodarze: Maciej Radwański (40), Jewgienij Bucharam (48) i Tomasz Proszkiewicz (55).

STOCZNIOWIEC:: Odrobny - Skrzypkowski, Rompkowski; Kostecki, Zachariasz, Jurasek - Wróbel, Leśniak; Skutchan, Hurtaj, Słodczyk - Benasiewicz, Smeja; Drzewiecki, Urbanowicz, Jankowski - Młynarczyk, Rzeszutko.

Kary: TKH - 16, Stoczniowiec - 22 minuty. Widzów 2 500.

Najbardziej żal pierwszego zainkasowanego gola, gdyż był on z tych do szatni... Przy większej koncentracji "Stocznia" mogła wejść w ostatnią tercję z korzystnym wynikiem, a tak był tylko remis. Radwański, kiedy nasza drużyna grała w osłabieniu, trafił na 52 sekundy przed końcową syreną drugiej tercji. -Straciliśmy głupią bramkę. To podcięło nam skrzydła - przyznał gdański szkoleniowiec. - Wykończyły nas kary - ocenił Łukasz Zachariasz, środkowy pierwszego ataku.
Pozostałe wyniki 11. kolejki: GKS Tychy - Cracovia Comarch Kraków 4:0 (1:0, 2:0, 1:0), Wojas Podhale Nowy Targ - KH Sanok 8:1 (2:1, 3:0, 3:0), Unia Oświęcim - KTH Krynica 1:2 (1:0, 0:1, 0:1), Zagłębie Sosnowiec - MUKS Naprzód Janów 5:1 (2:1, 1:0, 2:0).

• Szkoda porazki :(
    Teraz wazne dwa mecze u siebie z Zaglebiem (w piatek) i z Naprzodem (w niedziele).
    Nie pozstaje nic innego jak wygrac obydwa spotkania i przyblizyc sie do udzialu w czolowej szostce.

• 0 0

• ale i tak w Toronto było fajno:)

• 0 0

• Faktycznie dojazd byl prosty jak je..ie, jeszcze raz dzieki za wskazowki Zed.

• 0 0

• pytanko

po ile teraz są bilety na stocznię? 15/12?

• 0 0

• nie

do końca drugiej rudny czyli jeszcze chyba 3 lub 4 mecze w gdańsku bilety wszystkie są po 10 zł. Po drugiej rndzie ma zebraćsięzarząd i ustalić ceny biletów na dalsze mecze.