Impreza już się odbyła
PATRONAT

Tradycyjny mecz z kibicami

Po pandemicznej przerwie Trefl Gdańsk wraca do tradycyjnej formy podziękowania kibicom za wsparcie w całych rozgrywkach wspólnym meczem w sali treningowej ERGO ARENY! Wydarzenie odbędzie się dzień po ostatnim ligowym spotkaniu, w czwartek 28 kwietnia w godz. od 17:00 do 18:30. Oprócz wspólnej gry na fanów czekać będą konkursy z nagrodami marki Trefl, zdjęcia, autografy, a także oczywiście będzie to świetna okazja do rozmów z zawodnikami i sztabem szkoleniowym. Zapraszamy wejściem C1 do ERGO ARENY, wstęp wolny.

Trefl Gdańsk ostatni mecz sezonu 2021/2022 PlusLigi rozegra w środę 27 kwietnia o godz. 20:30. Rywalem gdańszczan będzie GKS Katowice, a spotkanie to będzie decydujące w rywalizacji o 7. miejsce w lidze. Dzień po tym starciu gdańszczanie ponownie spotkają się ze swoimi kibicami! Po pandemicznej, trzyletniej przerwie klub powraca do tradycyjnej formy podziękowania za wsparcie w rozgrywkach w postaci meczu z kibicami. Wydarzenie odbędzie się w czwartek 28 kwietnia w godz. od 17:00 do 18:30 w sali treningowej ERGO ARENY. Na boisku ramię w ramię staną zawodnicy Trefla Gdańsk i ich fani. Sędzią zmagań będzie trener Michał Winiarski, a rywalizacja między drużynami prowadzonymi przez - wyjątkowo na ten dzień - szkoleniowców Wlazłego i Kampę toczyć się będzie do dwóch wygranych setów. W przerwie między partiami meczu odbędą się konkursy z nagrodami marki Trefl, a po wyjątkowej grze będzie czas na zdjęcia, autografy i oczywiście rozmowy z zawodnikami i sztabem szkoleniowym Trefla.

Kibice, którzy chcieliby stanąć na boisku ramię w ramię z "gdańskimi lwami" będą mogli zgłosić chęć gry podczas środowego meczu z GKS-em Katowice. Na początku przerwy po drugim secie zapisy będą prowadzone przy stoliku spikera i DJ-a przy białym tunelu, z którego na mecz wychodzą zawodnicy. Na fanów czeka 15 miejsc i obowiązuje zasada 'kto pierwszy, ten lepszy'.

- Ostatni mecz z kibicami rozegraliśmy w kwietniu 2019 r., jeszcze zanim drużynę objął trener Michał Winiarski. Od marca 2020 r. z fanami spotykaliśmy się tylko na świeżym powietrzu i w formule dostosowanej do panujących wówczas warunków. Teraz możemy powrócić do organizacji tradycyjnego meczu z kibicami w sali treningowej ERGO ARENY. Wydarzenie to zawsze cieszyło się sporym zainteresowaniem zarówno tych osób, które są chętne do grania, jak i tych, które zmaganiom przyglądają się z trybun. Po meczu będzie oczywiście czas na zdjęcia, autografy i rozmowy - mówi Justyna Gdowska, kierownik marketingu Trefla Gdańsk. - To dla nas niezwykle ważne, by być blisko kibiców i mamy nadzieję, że taka forma podziękowania za wsparcie w rozgrywkach spotka się z zadowoleniem społeczności rodziny "gdańskich lwów". Serdecznie zapraszamy w czwartek wejściem C1 do ERGO ARENY, wstęp na wydarzenie oczywiście jest wolny - dodaje Justyna Gdowska.

Spotkanie z kibicami rozpocznie się w czwartek 28 kwietnia o godz. 17:00 w sali treningowej ERGO ARENY (wejście C1).

Warto również wspomnieć, że na środowy mecz Trefla z GKS-em Katowice klub przygotował specjalne ceny biletów. Z racji późnej godziny spotkania w środku tygodnia ceny wejściówek na ostatnie starcie sezonu zostały obniżone do 20 zł za bilety normalne i 10 zł w przypadku kibiców posiadających ulgi. To oznacza obniżkę nawet o ponad połowę w czerwonych sektorach, położonych najbardziej centralnie względem boiska. Pierwotnie bowiem cena biletów normalnych w fazie play-off w sektorach czerwonych wynosiła 45 zł, a wejściówek ulgowych 35 zł. Gdańszczanie mają nadzieję, że w ostatnim meczu sezonu będzie ich dopingować równie duże grono fanów, co dotychczas! W domowych spotkaniach zarówno ligowych, jak i w ramach Pucharu Polski łączna frekwencja kibiców Trefla przekroczyła już liczbę 46 tysięcy! Jest to najlepszy wynik w całej PlusLidze, za co wszystkim fanom "gdańskich lwów" należą się ogromne brawa!