• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Tradycyjny mecz z kibicami

Po pandemicznej przerwie Trefl Gdańsk wraca do tradycyjnej formy podziękowania kibicom za wsparcie w całych rozgrywkach wspólnym meczem w sali treningowej ERGO ARENY! Wydarzenie odbędzie się dzień po ostatnim ligowym spotkaniu, w czwartek 28 kwietnia w godz. od 17:00 do 18:30. Oprócz wspólnej gry na fanów czekać będą konkursy z nagrodami marki Trefl, zdjęcia, autografy, a także oczywiście będzie to świetna okazja do rozmów z zawodnikami i sztabem szkoleniowym. Zapraszamy wejściem C1 do ERGO ARENY, wstęp wolny.

Trefl Gdańsk ostatni mecz sezonu 2021/2022 PlusLigi rozegra w środę 27 kwietnia o godz. 20:30. Rywalem gdańszczan będzie GKS Katowice, a spotkanie to będzie decydujące w rywalizacji o 7. miejsce w lidze. Dzień po tym starciu gdańszczanie ponownie spotkają się ze swoimi kibicami! Po pandemicznej, trzyletniej przerwie klub powraca do tradycyjnej formy podziękowania za wsparcie w rozgrywkach w postaci meczu z kibicami. Wydarzenie odbędzie się w czwartek 28 kwietnia w godz. od 17:00 do 18:30 w sali treningowej ERGO ARENY. Na boisku ramię w ramię staną zawodnicy Trefla Gdańsk i ich fani. Sędzią zmagań będzie trener Michał Winiarski, a rywalizacja między drużynami prowadzonymi przez - wyjątkowo na ten dzień - szkoleniowców Wlazłego i Kampę toczyć się będzie do dwóch wygranych setów. W przerwie między partiami meczu odbędą się konkursy z nagrodami marki Trefl, a po wyjątkowej grze będzie czas na zdjęcia, autografy i oczywiście rozmowy z zawodnikami i sztabem szkoleniowym Trefla.

Kibice, którzy chcieliby stanąć na boisku ramię w ramię z "gdańskimi lwami" będą mogli zgłosić chęć gry podczas środowego meczu z GKS-em Katowice. Na początku przerwy po drugim secie zapisy będą prowadzone przy stoliku spikera i DJ-a przy białym tunelu, z którego na mecz wychodzą zawodnicy. Na fanów czeka 15 miejsc i obowiązuje zasada 'kto pierwszy, ten lepszy'.

- Ostatni mecz z kibicami rozegraliśmy w kwietniu 2019 r., jeszcze zanim drużynę objął trener Michał Winiarski. Od marca 2020 r. z fanami spotykaliśmy się tylko na świeżym powietrzu i w formule dostosowanej do panujących wówczas warunków. Teraz możemy powrócić do organizacji tradycyjnego meczu z kibicami w sali treningowej ERGO ARENY. Wydarzenie to zawsze cieszyło się sporym zainteresowaniem zarówno tych osób, które są chętne do grania, jak i tych, które zmaganiom przyglądają się z trybun. Po meczu będzie oczywiście czas na zdjęcia, autografy i rozmowy - mówi Justyna Gdowska, kierownik marketingu Trefla Gdańsk. - To dla nas niezwykle ważne, by być blisko kibiców i mamy nadzieję, że taka forma podziękowania za wsparcie w rozgrywkach spotka się z zadowoleniem społeczności rodziny "gdańskich lwów". Serdecznie zapraszamy w czwartek wejściem C1 do ERGO ARENY, wstęp na wydarzenie oczywiście jest wolny - dodaje Justyna Gdowska.

Spotkanie z kibicami rozpocznie się w czwartek 28 kwietnia o godz. 17:00 w sali treningowej ERGO ARENY (wejście C1).

Warto również wspomnieć, że na środowy mecz Trefla z GKS-em Katowice klub przygotował specjalne ceny biletów. Z racji późnej godziny spotkania w środku tygodnia ceny wejściówek na ostatnie starcie sezonu zostały obniżone do 20 zł za bilety normalne i 10 zł w przypadku kibiców posiadających ulgi. To oznacza obniżkę nawet o ponad połowę w czerwonych sektorach, położonych najbardziej centralnie względem boiska. Pierwotnie bowiem cena biletów normalnych w fazie play-off w sektorach czerwonych wynosiła 45 zł, a wejściówek ulgowych 35 zł. Gdańszczanie mają nadzieję, że w ostatnim meczu sezonu będzie ich dopingować równie duże grono fanów, co dotychczas! W domowych spotkaniach zarówno ligowych, jak i w ramach Pucharu Polski łączna frekwencja kibiców Trefla przekroczyła już liczbę 46 tysięcy! Jest to najlepszy wynik w całej PlusLidze, za co wszystkim fanom "gdańskich lwów" należą się ogromne brawa!

Opinie

20.07 g.19.30
POLSKA
Japonia
21.07 g.19.30
POLSKA
USA
22.07 g.19.00
Stal Rzeszów
26.07 g.20.30
Motor Lublin
28.07 g.14.00
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
19.07 g.20.30
Śląsk Wrocław
14.07 g.21.00
Hiszpania
2:1
Anglia
14.07 g.17.45
Texom Stal Rzeszów
10.07 g.21.00
Holandia
1:2
Anglia
09.07 g.21.00
Hiszpania
2:1
Francja