Trener Grembocki nadal bez sukcesu

26 marca 2011 (artykuł sprzed 13 lat)

Energa Bałtyk Gdynia

Nie wiedzie się piłkarzom Bałtyku pod wodzą Jacka Grembockiego. Rundę wiosenną w II lidze gdynianie rozpoczęli od dwóch bezbramkowych remisów, a następnie doznali dwóch porażek i spadli już na 10. miejsce w tabeli. Dzisiaj biało-niebiescy ulegli na wyjeździe Lechii Zielona Góra 1:2 (0:1), a nieodpowiedzialnie zachował się Michał Michałek, który jeszcze przed przerwą otrzymał czerwoną kartkę. Dla rywali to pierwsza wygrana od ponad pięciu miesięcy!

Duchnowski 34, Topolski 53 - Malicki 73

BAŁTYK: Gostomski - Musuła (46 Dettlaff), Benkowski, Martyniuk, Król (58 Granosik) - Lilo (46 Drzymała), Lemanek, Michałek, Łuczak (60 Grembocki) - Kudyba, Malicki.

Gdynianie na własne życzenie przegrali pierwszą połowę i postawili się w trudnym położeniu po zmianie stron. Przez pół godziny na boiskou niewiele ciekawego działa się pod obiema bramkami. W 34. minucie na strzał z dystansu zdecydował się Rafał Duchnowski, a źle ustawiony Maciej Gostomski pozwolił się przelobować.

W 41. minucie w środku boiska faulowany był Michał Michałek. Rywal dostał żółtą kartkę, ale gdyński pomocnik jeszcze sam wymierzył sprawiedliwość. Odepchnięcie przeciwnika kosztowało go czerwoną kartkę.

Bałtyk już do końca grał w "10". Trener Grembocki próbował poderwać drużynę do walki, w przerwie zmieniając dwóch zawodników, ale szybko gdynianie dostali drugiego gola. Mirosław Topolski poprawił wynik, popisując się rajdem przez pół boiska!

Honorową bramkę dla gdynian strzelił Remigiusz Malicki. Napastnik Bałtyku skierował piłkę do siatki głową po dośrodkowaniu rezerwowego, Michała Drzymały>.

Dla Lechii to dopiero trzecie, a drugie odniesione na boisku zwycięstwo w tym sezonie. Wcześniej poza punktami zdobytymi walkowerem na Polonii Słubice pokonali jedynie Czarnych Żagań 2:1. Było to 23 października ubiegłego roku!

Pozostałe wyniki 21. kolejki:
Ruch Zdzieszowice - Polonia Nowy Tomyśl 4:1 (2:0), Tur Turek - Nielba Wągrowiec 1:2 (0:1), Czarni Żagań - Raków Częstochowa 3:0 (0:0), Olimpia Grudziądz - Jarota Jarocin 3:1 (2:1), Chojniczanka - Zagłębie Sosnowiec(1:0), Miedź Legnica - Zawisza Bydgoszcz 1:0 (0:0), Górnik Wałbrzych - GKS Tychy 1:2 (0:1), Elana Toruń - Polonia Słubice 3:0 (walkower).

• 5 6

• Bo to jest śledź i zobacz nawet wie że liczy się TYLKO LECHIA ;)

• 3 2

• (1)

Radke chodzil na KS KOTWICA GDYNIA protoplaste Arki Gdynia.Kotwica grala swoje mecze na stadionie miejskim na polance redlowskiej.bALTYK niema juz stadionu bo mu UM zabral tyle za dlugi.Co do uczciwosci to bym sie zastanowil Oceania Gdynia jest w spoldzielni reazem z Biala Bialystok i Mutra Lubin tzw MotorLublin

• 0 1

• Bałtyk tez gral na Ejsmonda. Czy to oznacza, ze jest protoplasta Arki? I co, lyso Ci?

• 0 0

• Grembocki do widzenia

• 25 12

• bałtyk

no to grębos konsekwentnie sprowadza bałtyk gdańsk ku degradacji , brawo kadłuby tak trzymac

• 29 11

• A ja sie pytam co za k....n zamienil Rzepke na Grembockiego?.... (3)

Gwarantuje wam ze jesli Grembocki nadal bedzie ternerem to juz za 2-3 kolejki Baltyk bedzie w strefie spadkowej.Rzepka kiedy byl ternerem to bylo widac w tym zespole choc troche charakteru.Grembockiego zatrudnili tylko dlatego ze mial epizod w Poloni.W Ten gosc juz dawno powinien na zbity pysk wyleciec z Baltyku.Ja rozumiem wszystko ale zeby Baltyk w czterech meczach zdobyl tylko 2pkt to jest przeciez tragedia....Baltyk sie odrodzi,ale Grembocki musi splywac wraz ze synem....

• 32 16

• Też chłopie nie wiem.. (2)

najgorzej, że lubie chodzić na mecze Bałtyku, ale na następny nie pójde, żaden protest, poprostu nie chce mię takiej gry oglądać..

• 10 5

• w zasadzie to jednak pojdę na Elane (1)

• 7 1

• Raczej w elanie .

• 1 1

• (1)

Już się zaczęło leczenie kompleksów? To jest artykuł o Bałtyku więc kibice innych drużyn, którzy nic o tym klubie nie wiedzą i się nie interesują poprostu tu NIE wchodzą! Swoje żale wylewajcie pod tekstami z waszymi klubami. A jeśli nadal macie z tym problem to specjaliści czekają. Nie zrozumiecie to znaczy, że są oni wam potrzebni. Pozdrawiam myślących, zdrowa życzę półgłówką.