• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Terminarz

Sezon:
12.06 (nd) g.11:00
BAŁTYK Gdynia 3:0
walkower
Polonia Nowy Tomyśl przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.06 (nd) g.14:00
BAŁTYK Gdynia 1:0 Zagłębie Sosnowiec przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.05 (nd) g.16:00
Jarota Jarocin 0:0 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.05 (wt) g.18:00
BAŁTYK Gdynia 0:2 Zawisza Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
21.05 (sob) g.11:00
BAŁTYK Gdynia 3:0
walkower
Polonia Słubice przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.05 (sob) g.15:00
Nielba Wągrowiec 1:0 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.05 (wt) g.18:00
BAŁTYK Gdynia 2:1 Raków Częstochowa przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.05 (sob) g.16:00
GKS Tychy 1:3 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.04 (pt) g.18:00
BAŁTYK Gdynia 0:0 Miedź Legnica przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
21.04 (czw) g.17:30
BAŁTYK Gdynia 0:1 Górnik Wałbrzych przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.04 (sob) g.18:00
BAŁTYK Gdynia 1:0 Czarni Żagań przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.04 (sob) g.16:00
Tur Turek 2:2 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.04 (sob) g.17:00
BAŁTYK Gdynia 2:1 Elana Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.03 (sob) g.15:30
Lechia Zielona Góra 2:1 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.03 (sob) g.17:00
BAŁTYK Gdynia 2:3 Olimpia Grudziądz przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
12.03 (sob) g.14:00
Chojniczanka Chojnice 0:0 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.03 (pt) g.18:00
BAŁTYK Gdynia 0:0 Ruch Zdzieszowice przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
14.11 (nd) g.15:30
BAŁTYK Gdynia 1:0 Polonia Nowy Tomyśl przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.11 (sob) g.17:00
Zagłębie Sosnowiec 3:0 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.10 (pt) g.18:15
BAŁTYK Gdynia 0:0 Jarota Jarocin przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.10 (sob) g.14:00
Zawisza Bydgoszcz 2:1 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.10 (sob) g.14:00
Polonia Słubice 2:1 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.10 (sob) g.17:30
BAŁTYK Gdynia 2:1 Nielba Wągrowiec przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.10 (sob) g.15:00
Raków Częstochowa 1:0 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.09 (nd) g.16:30
BAŁTYK Gdynia 3:1 GKS Tychy przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.09 (sob) g.17:00
Miedź Legnica 0:1 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.09 (nd) g.15:00
Górnik Wałbrzych 1:1 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.09 (sob) g.17:00
Czarni Żagań 0:0 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.08 (pt) g.18:00
BAŁTYK Gdynia 2:0 Tur Turek przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.08 (sob) g.16:00
Elana Toruń 2:1 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.08 (śro) g.18:00
BAŁTYK Gdynia 3:0 Lechia Zielona Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.08 (sob) g.17:00
Olimpia Grudziądz 2:0 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.08 (sob) g.19:00
BAŁTYK Gdynia 1:0 Chojniczanka Chojnice przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.08 (śro) g.19:00
mecz pucharowy BAŁTYK Gdynia 0:2 OKS 1945 Olsztyn przeczytaj o meczu oceny zawodników
31.07 (sob) g.17:00
Ruch Zdzieszowice 2:3 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.07 (śro) g.17:00
mecz pucharowy MKS Korsze 1:4 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela

Piłka nożna - IV liga
Drużyny M Z R P Bramki Pkt.
1 Jaguar Gdańsk 17 14 1 2 54:17 43
2 Energa Gryf Słupsk 17 12 2 3 44:24 38
3 Energa Bałtyk Gdynia 17 11 2 4 33:17 35
4 Grom Nowy Staw 17 10 3 4 39:25 33
5 Pomezania Malbork 17 8 6 3 40:21 30
6 Pogoń Lębork 17 8 5 4 41:28 29
7 Anioły Garczegorze 17 8 3 6 34:31 27
8 Gryf Wejherowo 17 9 0 8 36:27 27
9 Radunia II Stężyca 17 7 4 6 31:27 25
10 Powiśle Dzierzgoń 17 6 6 5 23:24 24
11 Chojniczanka II Chojnice 17 7 2 8 32:36 23
12 Supra Kwidzyn 17 5 5 7 22:34 20
13 Sparta Sycewice 17 3 7 7 26:38 16
14 Gedania II Gdańsk 17 5 0 12 23:47 15
15 MKS Władysławowo 17 3 4 10 20:37 13
16 Start Miastko 17 3 3 11 24:46 12
17 GKS Kolbudy 16 2 3 11 14:41 9
18 Arka II Gdynia 16 1 4 11 19:35 7

Wyniki 17 kolejki:

  • Radunia II Stężyca - GEDANIA 1922 II GDAŃSK 2:0 (1:0)
  • ENERGA BAŁTYK GDYNIA - Sparta Sycewice 1:1 (0:0)
  • Start Miastko - JAGUAR GDAŃSK 1:4 (1:3)
  • GKS Kolbudy - ARKA II GDYNIA (odwołany z powodu złego stanu boiska)
  • Gryf Wejherowo - MKS Władysławowo 0:1
  • Energa Gryf Słupsk - Supra Kwidzyn 4:0
  • Pogoń Lębork - Powiśle Dzierzgoń 5:1
  • Anioły Garczegorze - Pomezania Malbork 1:1
  • Chojniczanka II Chojnice - Grom Nowy Staw 0:6

Energa Bałtyk Gdynia

Data powstania:
1930

Pełna nazwa:
Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia

Barwy:
biało-niebieskie

Największe osiągnięcia:
7 sezonów w Ekstraklasie (1980-86, 1987/88), 6. miejsce w Ekstraklasie (1981), półfinał Pucharu Polski (1985)

Debiut w I lidze (ekstraklasa)
1980

Siedziba:
ul. Olimpijska 5/9, 81-538 Gdynia
tel.: 622-00-99

Stadion:
ul. Górskiego 10,
pojemność 3000 miejsc
oświetlenie: 1200 lx
podgrzewana murawa sztuczna

Prezes: 
Andrzej Adamczyk

Wiceprezes:
Michał Listkiewicz

Członek zarządu:
Michał Kmieciak

Archiwum drużyny

wyniki w sezonie:
statystyki w sezonie:

Tabela

Piłka nożna - IV liga
Drużyny M Z R P Bramki Pkt.
1 Jaguar Gdańsk 17 14 1 2 54:17 43
2 Energa Gryf Słupsk 17 12 2 3 44:24 38
3 Energa Bałtyk Gdynia 17 11 2 4 33:17 35
4 Grom Nowy Staw 17 10 3 4 39:25 33
5 Pomezania Malbork 17 8 6 3 40:21 30
6 Pogoń Lębork 17 8 5 4 41:28 29
7 Anioły Garczegorze 17 8 3 6 34:31 27
8 Gryf Wejherowo 17 9 0 8 36:27 27
9 Radunia II Stężyca 17 7 4 6 31:27 25
10 Powiśle Dzierzgoń 17 6 6 5 23:24 24
11 Chojniczanka II Chojnice 17 7 2 8 32:36 23
12 Supra Kwidzyn 17 5 5 7 22:34 20
13 Sparta Sycewice 17 3 7 7 26:38 16
14 Gedania II Gdańsk 17 5 0 12 23:47 15
15 MKS Władysławowo 17 3 4 10 20:37 13
16 Start Miastko 17 3 3 11 24:46 12
17 GKS Kolbudy 16 2 3 11 14:41 9
18 Arka II Gdynia 16 1 4 11 19:35 7

Wyniki 17 kolejki:

  • Radunia II Stężyca - GEDANIA 1922 II GDAŃSK 2:0 (1:0)
  • ENERGA BAŁTYK GDYNIA - Sparta Sycewice 1:1 (0:0)
  • Start Miastko - JAGUAR GDAŃSK 1:4 (1:3)
  • GKS Kolbudy - ARKA II GDYNIA (odwołany z powodu złego stanu boiska)
  • Gryf Wejherowo - MKS Władysławowo 0:1
  • Energa Gryf Słupsk - Supra Kwidzyn 4:0
  • Pogoń Lębork - Powiśle Dzierzgoń 5:1
  • Anioły Garczegorze - Pomezania Malbork 1:1
  • Chojniczanka II Chojnice - Grom Nowy Staw 0:6

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane