Terminarz

Sezon:
12.06 (nd) g.11:00
BAŁTYK Gdynia 3:0
walkower
Polonia Nowy Tomyśl przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.06 (nd) g.14:00
BAŁTYK Gdynia 1:0 Zagłębie Sosnowiec przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.05 (nd) g.16:00
Jarota Jarocin 0:0 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.05 (wt) g.18:00
BAŁTYK Gdynia 0:2 Zawisza Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
21.05 (sob) g.11:00
BAŁTYK Gdynia 3:0
walkower
Polonia Słubice przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.05 (sob) g.15:00
Nielba Wągrowiec 1:0 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.05 (wt) g.18:00
BAŁTYK Gdynia 2:1 Raków Częstochowa przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.05 (sob) g.16:00
GKS Tychy 1:3 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.04 (pt) g.18:00
BAŁTYK Gdynia 0:0 Miedź Legnica przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
21.04 (czw) g.17:30
BAŁTYK Gdynia 0:1 Górnik Wałbrzych przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.04 (sob) g.18:00
BAŁTYK Gdynia 1:0 Czarni Żagań przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.04 (sob) g.16:00
Tur Turek 2:2 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.04 (sob) g.17:00
BAŁTYK Gdynia 2:1 Elana Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.03 (sob) g.15:30
Lechia Zielona Góra 2:1 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.03 (sob) g.17:00
BAŁTYK Gdynia 2:3 Olimpia Grudziądz przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
12.03 (sob) g.14:00
Chojniczanka Chojnice 0:0 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.03 (pt) g.18:00
BAŁTYK Gdynia 0:0 Ruch Zdzieszowice przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
14.11 (nd) g.15:30
BAŁTYK Gdynia 1:0 Polonia Nowy Tomyśl przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.11 (sob) g.17:00
Zagłębie Sosnowiec 3:0 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.10 (pt) g.18:15
BAŁTYK Gdynia 0:0 Jarota Jarocin przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.10 (sob) g.14:00
Zawisza Bydgoszcz 2:1 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.10 (sob) g.14:00
Polonia Słubice 2:1 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.10 (sob) g.17:30
BAŁTYK Gdynia 2:1 Nielba Wągrowiec przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.10 (sob) g.15:00
Raków Częstochowa 1:0 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.09 (nd) g.16:30
BAŁTYK Gdynia 3:1 GKS Tychy przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.09 (sob) g.17:00
Miedź Legnica 0:1 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.09 (nd) g.15:00
Górnik Wałbrzych 1:1 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.09 (sob) g.17:00
Czarni Żagań 0:0 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.08 (pt) g.18:00
BAŁTYK Gdynia 2:0 Tur Turek przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.08 (sob) g.16:00
Elana Toruń 2:1 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.08 (śr) g.18:00
BAŁTYK Gdynia 3:0 Lechia Zielona Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.08 (sob) g.17:00
Olimpia Grudziądz 2:0 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.08 (sob) g.19:00
BAŁTYK Gdynia 1:0 Chojniczanka Chojnice przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.08 (śr) g.19:00
mecz pucharowy BAŁTYK Gdynia 0:2 OKS 1945 Olsztyn przeczytaj o meczu oceny zawodników
31.07 (sob) g.17:00
Ruch Zdzieszowice 2:3 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.07 (śr) g.17:00
mecz pucharowy MKS Korsze 1:4 BAŁTYK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela

Piłka nożna - III liga
Drużyny M Z R P Bramki Pkt.
1 Radunia Stężyca 17 14 1 2 53:12 43
2 Polonia Środa Wielkopolska 17 13 2 2 41:15 41
3 Świt Skolwin 17 12 4 1 38:12 40
4 GKS Przodkowo 17 8 5 4 31:18 29
5 KP Starogard Gdański 17 9 2 6 27:26 29
6 BAŁTYK GDYNIA 17 8 5 4 28:18 29
7 Bałtyk Koszalin 17 8 4 5 38:26 28
8 Pogoń II Szczecin 17 8 3 6 43:35 27
9 Elana Toruń 17 7 6 4 35:18 27
10 Kotwica Kołobrzeg 17 6 8 3 22:18 26
11 Jarota Jarocin 17 7 4 6 39:26 25
12 Sokół Kleczew 17 7 3 7 26:23 24
13 Nielba Wągrowiec 17 6 5 6 33:29 23
14 Unia Swarzędz 17 6 4 7 28:20 22
15 Unia Janikowo 17 6 4 7 24:32 22
16 Flota Świnoujście 17 5 5 7 21:33 20
17 Gwardia Koszalin 17 5 4 8 22:28 19
18 Pomorzanin Toruń 17 4 6 7 16:20 18
19 Gryf Wejherowo 17 5 2 10 22:41 17
20 Chemik Police 17 1 3 13 6:48 6
21 Górnik Konin 17 0 2 15 9:50 2
22 Mieszko Gniezno 17 0 2 15 9:63 2

Po pierwszej rundzie (każdy z każdym bez rewanżów) tabela zostanie podzielona na dwie grupy: mistrzowską i spadkową. W pierwszej zagra 8 drużyn o awans na zasadzie każdy z każdym, mecz i rewanż. Natomiast pozostałe zespoły będą mierzyły się tylko raz, każdy z każdym, grając o utrzymanie. Zdegradowanych zostanie aż od 8 do 10 zespołów. Ich liczba zależy od tego, czy nie będzie spadkowicza z II ligi z województw grających w tej grupie.

Wyniki 17 kolejki:

  • BAŁTYK GDYNIA - KP Starogard Gdański 1:1 (0:1)
  • Unia Janikowo - Świt Skolwin 0:2 (0:2)
  • Flota Świnoujście - Bałtyk Koszalin 0:3 (0:0)
  • Polonia Środa Wielkopolska - Nielba Wągrowiec 1:1 (0:1)
  • Sokół Kleczew - Gryf Wejherowo 1:2 (0:2)
  • Pogoń II Szczecin - Gwardia Koszalin 6:1 (3:0)
  • Mieszko Gniezno - Unia Swarzędz 0:7 (0:3)
  • Jarota Jarocin - GKS Przodkowo 2:1 (0:0)
  • Górnik Konin - Radunia Stężyca 0:3 (0:1)
  • Pomorzanin Toruń - Kotwica Kołobrzeg 0:0
  • Elana Toruń - Chemik Police 6:0 (2:0)
  • Mecze zaległe z 15. kolejki
  • BAŁTYK - Świt 0:0
  • Polonia - KP Starogard 0:1 (0:0)
  • Elana - Górnik 2:0 (1:0)
  • Mecz zaległy z 14. kolejki
  • Świt - Pomorzanin 2:0 (1:0)
  • Mecze zaległe z 11. kolejki:
  • Flota - Gwardia 1:2 (1:2)
  • Pogoń II - Elana 3:0 (1:0)
  • Kotwica - Gryf 1:1 (0:1)
  • Mecze zaległe z 16. kolejki
  • KP Starogard - Pomorzanin 1:0 (1:0)
  • Radunia - Elana 2:1 (1:1)

Bałtyk Gdynia

Data powstania:
1930

Pełna nazwa:
Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia

Barwy:
biało-niebieskie

Największe osiągnięcia:
7 sezonów w Ekstraklasie (1980-86, 1987/88), 6. miejsce w Ekstraklasie (1981), półfinał Pucharu Polski (1985)

Debiut w I lidze (ekstraklasa)
1980

Siedziba:
ul. Olimpijska 5/9, 81-538 Gdynia
tel.: 622-00-99

Stadion:
ul. Górskiego 10,
pojemność 3000 miejsc
oświetlenie: 1200 lx
podgrzewana murawa sztuczna

Prezes:
Jacek Paszulewicz

Wiceprezes:
Michał Listkiewicz

Członek zarządu:
Andrzej Adamczyk

Archiwum drużyny

wyniki w sezonie:
statystyki w sezonie:

Najbliższe spotkanie

data meczu: 06.03.2021

Kotwica Kołobrzeg
:
BAŁTYK Gdynia
mecz ligowy

Tabela

Piłka nożna - III liga
Drużyny M Z R P Bramki Pkt.
1 Radunia Stężyca 17 14 1 2 53:12 43
2 Polonia Środa Wielkopolska 17 13 2 2 41:15 41
3 Świt Skolwin 17 12 4 1 38:12 40
4 GKS Przodkowo 17 8 5 4 31:18 29
5 KP Starogard Gdański 17 9 2 6 27:26 29
6 BAŁTYK GDYNIA 17 8 5 4 28:18 29
7 Bałtyk Koszalin 17 8 4 5 38:26 28
8 Pogoń II Szczecin 17 8 3 6 43:35 27
9 Elana Toruń 17 7 6 4 35:18 27
10 Kotwica Kołobrzeg 17 6 8 3 22:18 26
11 Jarota Jarocin 17 7 4 6 39:26 25
12 Sokół Kleczew 17 7 3 7 26:23 24
13 Nielba Wągrowiec 17 6 5 6 33:29 23
14 Unia Swarzędz 17 6 4 7 28:20 22
15 Unia Janikowo 17 6 4 7 24:32 22
16 Flota Świnoujście 17 5 5 7 21:33 20
17 Gwardia Koszalin 17 5 4 8 22:28 19
18 Pomorzanin Toruń 17 4 6 7 16:20 18
19 Gryf Wejherowo 17 5 2 10 22:41 17
20 Chemik Police 17 1 3 13 6:48 6
21 Górnik Konin 17 0 2 15 9:50 2
22 Mieszko Gniezno 17 0 2 15 9:63 2

Po pierwszej rundzie (każdy z każdym bez rewanżów) tabela zostanie podzielona na dwie grupy: mistrzowską i spadkową. W pierwszej zagra 8 drużyn o awans na zasadzie każdy z każdym, mecz i rewanż. Natomiast pozostałe zespoły będą mierzyły się tylko raz, każdy z każdym, grając o utrzymanie. Zdegradowanych zostanie aż od 8 do 10 zespołów. Ich liczba zależy od tego, czy nie będzie spadkowicza z II ligi z województw grających w tej grupie.

Wyniki 17 kolejki:

  • BAŁTYK GDYNIA - KP Starogard Gdański 1:1 (0:1)
  • Unia Janikowo - Świt Skolwin 0:2 (0:2)
  • Flota Świnoujście - Bałtyk Koszalin 0:3 (0:0)
  • Polonia Środa Wielkopolska - Nielba Wągrowiec 1:1 (0:1)
  • Sokół Kleczew - Gryf Wejherowo 1:2 (0:2)
  • Pogoń II Szczecin - Gwardia Koszalin 6:1 (3:0)
  • Mieszko Gniezno - Unia Swarzędz 0:7 (0:3)
  • Jarota Jarocin - GKS Przodkowo 2:1 (0:0)
  • Górnik Konin - Radunia Stężyca 0:3 (0:1)
  • Pomorzanin Toruń - Kotwica Kołobrzeg 0:0
  • Elana Toruń - Chemik Police 6:0 (2:0)
  • Mecze zaległe z 15. kolejki
  • BAŁTYK - Świt 0:0
  • Polonia - KP Starogard 0:1 (0:0)
  • Elana - Górnik 2:0 (1:0)
  • Mecz zaległy z 14. kolejki
  • Świt - Pomorzanin 2:0 (1:0)
  • Mecze zaległe z 11. kolejki:
  • Flota - Gwardia 1:2 (1:2)
  • Pogoń II - Elana 3:0 (1:0)
  • Kotwica - Gryf 1:1 (0:1)
  • Mecze zaległe z 16. kolejki
  • KP Starogard - Pomorzanin 1:0 (1:0)
  • Radunia - Elana 2:1 (1:1)

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »