Impreza

Treningi dla biegaczy Gdańsk Business Run

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
9 sierpnia 2017 (środa)
godzina:
18:00 - 20:00
miejsce:

Inkubator Starter  mapa

adres:
Gdańsk, Lęborska 3B
bilety:
wstęp wolny
PATRONAT

Gdańsk Business Run zbliża się wielkimi krokami. Ostre treningi i budowanie zaufania w drużynach sztafetowych to ważne elementy, ale przygotowanie merytoryczne też wymaga czasu. Zapraszamy wszystkich chętnych na cykl spotkań dedykowanych tematyce biegania - od sportowej pasji aż po właściwe odżywianie. Pierwsze z nich odbędzie się 2 sierpnia i poprowadzi je Magdalena Szoszyńska, Ambasadorka Gdańsk Business Run. Wstęp wolny. Obowiązują zapisy: info@gdanskbusinessrun.plSpotkania odbędą się w trzy sierpniowe popołudnia w godzinach 18:00-20:00 w kreatywnej przestrzeni Crazy Roomu w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości Starter, przy ulicy Lęborskiej 3B.

Czy bieganie można nazwać stylem życia?

Na to pytanie postarają się odpowiedzieć pasjonaci biegania z Pomorza, którzy swoimi doświadczeniami dzielą się na blogach oraz portalach społecznościowych. Agata Masiulaniec (BiegowyŚwiat.pl), Michał Sawicz (@BiegaczeZPolnocy) Kacper Kąkol (@biegowyswir) i Adam Baranowski (@2h59min) opowiedzą m.in. o tym jak wkomponowują bieganie w swoje codzienne życie, gdzie jest zdrowa granica pomiędzy pasją a uzależnieniem, czego się wystrzegać i jakie lekcje można wyciągać z kontuzji.

Czy można zostać biegowym fashionistą?

Kolejne spotkania odbędą się 9 sierpnia i 23 sierpnia. Poświęcone będą m.in. wszystkim tajemnicom odpowiedniego dobrania obuwia do różnego biegania. Eksperci z sklepu Biegowy.com opowiedzą o tym, jak należy się ubierać wychodząc pobiegać, czy ubiór wpływa na lepszy wynik oraz o tym jakie są trendy w modzie biegowej. Cykl zakończymy spotkaniem z ekspertem z zakresu dietetyki, bo przecież odpowiednie odżywianie ma wpływ na kondycję biegacza. Uczestnicy przekonają się co zrobić, by każdy bieg był smaczny, zdrowy i nie obciążał kolan.


CSR case study

Cykl spotkań został zorganizowany w ramach działań CSR współorganizatora sztafety Gdańsk Business Run - firmy Bayer Service Center Gdańsk oraz partnera biegu - Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER. Inicjatorem cyklu jest Pomorski oddział Fundacji Poland Business, a jego celem jest promocja trójmiejskiej edycji największego biegu charytatywnego, która odbędzie się 3 września. Na linii startu spotka się 1000 biegaczy z blisko 100 firm. Wspólnie pobiegną, by zebrać fundusze są na specjalną protezę biegową dla Mateusza Pędziwiatra, studenta Politechniki Gdańskiej, która zapewni mu powrót do pełnej aktywności sportowej i ułatwi codzienne funkcjonowanie.

Więcej informacji o Gdańsk Business Run: www.gdanskbusinessrun.pl

Dodatkowe informacje
Gdańsk Business Run to charytatywny firmowy bieg sztafetowy, który odbędzie się w niedzielę 3 września 2017 o 10:30. Dystans na jednego zawodnika to 3,3 km. Opłata startowa dla jednej drużyny wynosi 378 zł. Start i meta, czyli strefa zmian, zostaną ustawione w okolicy parkingu przy Europejskim Centrum Solidarności. Zawodnicy biegną historycznymi uliczkami na terenach postoczniowych: ul. Nowomiejską, ul. Droga do Wolności, ul. Ks. J. Popiełuszki, ul. Rybaki Górne i z powrotem. Trasa prowadzi obok Pomnika Poległych Stoczniowców 1970 oraz pod Bramą nr 2 Stoczni Gdańsk.
Bieg został objęty honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Gdańska Pawła Adamowicza oraz zrzeszeniem Pracodawcy Pomorza.

Współorganizatorami są: Bayer, State Street, AccorHotels, Torus, Teja Tur. Bieg wspierają jako Sponsorzy: Bayer, State Street, International Paper Kwidzyń, Epam oraz Glencore Polska. Partnerami zostali: Gdańska Organizacja Turystyczna, Gdański Ośrodek Sportu, Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, Stadion Energa Gdańsk, Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku, Pomorski Park Naukowo-Technologiczny, Inkubator Przedsiębiorczości Starter, Personal PR, All 4 Body. Lokalni Patroni Medialni to Dziennik Bałtycki, Trójmiasto.pl, Gdansk.pl, Express Businessu, Magazyn Pomorski oraz portale Biegowyswiat.pl i Bieganienapomorzu.pl.

W ramach imprezy

Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij
20.10 g.18.30
Tatry Ski Podhale Nowy Targ
21.10 g.13.00
KS Budowlani Łódź
21.10 g.18.00
Kotwica Kołobrzeg
21.10 g.20.30
Lech Poznań
18.10 g.19.00
KPR Legionowo
18.10 g.18.30
Zagłębie Lubin
18.10 g.18.00
Jastrzębski Węgiel
18.10 g.18.00
Stambuł Universitesi
18.10 g.18.00
Energa AZS Koszalin