Trójmiejska Liga Biznesu

23 października 2003 (artykuł sprzed 20 lat)
Czwartą kolejkę rozegrały zespoły Trójmiejskiej Ligi Biznesu w piłce nożnej.

Czwarta seria spotkań nie przyniosła niespodzianek. Wygrywały zespoły zajmujące wyższe lokaty w tabeli. W pierwszej grze spotkały się ekipy Elfeko i Sprintu. Spotkanie było bardzo zacięte i wyrównane. O losach meczu zadecydowały dwie minuty drugiej odsłony. Sprint stracił wówczas dwie bramki i nie wykorzystał rzut karnego.

W spotkaniu sąsiadów w tabeli, Intelu Technology Poland i Urzędu Marszałowskiego, lepsi okazali się urzędnicy, którzy na przerwę schodzili z przewagą czterech bramek. W drugiej odsłonie ITP zdobyła dwie bramki. Na więcej urzędnicy nie pozwolili. Jednostronne były mecze Gazety Wyborczej/TLB z Wirtualną Polską i Young Digital Poland z Computerlandem. Gazeta i YDP pewnie wygrały i zrównały się liczbą zdobytych punktów z Elekrtociepłowniami Wybrzeże. Wszystkie te ekipy mają na koncie po trzy wygrane. Porażki nie poniósł również Dryvit, który rozegrał dwa mecze.

Elfeko - Sprint 5:2 (2:1), Urząd Marszałkowski - Intel Technology Poland 5:2 (4:0), Gazeta Wyborcza/TLB - Wirtualna Polska 6:0 (4:0), Young Digital Poland - Computerland 7:1 (1:1).

13. Wirtualna Polska 4 0 2-29

W spotkaniu na szczycie ligi siatkówki Europrojekt wygrał 3:0 z Intelem i został samodzielnym liderem. Również drugi mecz trzeciej kolejki zakończył się wynikiem 3:0. TLB Team pokonał Wirtualną Polskę.