Arka skończyła zwycięską passę w Gdyni

28 marca 2015 (artykuł sprzed 9 lat)

Race na meczu Arka Gdynia - Miedź Legnica

Skończyła się zwycięska seria Arki na stadionie przy ul. Olimpijskiej w I lidze. Gdynianom nie udało się wygrać siódmego meczu z rzędu. W spotkaniu z Miedzią Legnica poprzestali na remisie 0:0, gdyż obu drużynom zabrakło skuteczności, bo sytuacje na gole były. Podział punktów jest nawet szczęśliwy dla żółto-niebieskich, bo choć mieli dobre okazje strzeleckie, to po uderzeniach gości piłka aż trzykrotnie obijała poprzeczkę! Atrakcji nie zabrakło na trybunach. Kibice zaprezentowali nową sektorówkę z przesłaniem: "Nieważne, jaki obiorę kurs, na który trafię ląd, w sercu mam wyryte, że jestem stąd", a potem odpalili race.

MIEDŹ MIEDŹ
Miszczuk - Stolc, Sobieraj, Marcjanik, Warcholak - Łukasiewicz, Nalepa - Renusz, Marcus, Wojowski - Abbott
Miejsce: Stadion Miejski
Sędziowie: Stefański (Bydgoszcz) oraz Heinig, Cebulski
Widzów: 5236
Smug - Bartczak, Bartoszewicz, Mrowiec, Woźniczka - Cierpka, Kakoko - Garuch, Labukas, Łobodziński - Kadu
  • 46' Wojowski Zmiany Ława
  • 73' Łukasiewicz Zmiany Rzuchowski
  • 77' Renusz Zmiany Jagiełło
  • 46' Bartioszewicz Zmiany Księżniakiewicz
  • 55' Kadu Zmiany Szczepaniak
  • 75' Garuch Zmiany Chrzanowski
  • 29' Sobieraj
  • 58' Abbott
  • 90+3 Marcus
  • 23' Garuch
  • 69' Labukas
  • 81' Łobodziński
  • 90+3 Bartczak

POMECZOWY KOMENTARZ TRENERÓW
Grzegorz Niciński Grzegorz Niciński
GRZEGORZ NICIŃSKI (Arka Gdynia):
Mogliśmy przegrać, mogliśmy wygrać, a skończyło się remisem. Nie da się zwyciężyć, gdy się nie wykorzystuje takich okazji, jakie mieliśmy dzisiaj. Oczywiście drużyna Miedzi też stworzyła sobie sytuacje na gole, i to kilka groźnych, bo to dobry zespół.

Druga połowa też dobrze się dla nas zaczęła, ale jak nie trafiamy piłką do siatki w kolejnych sytuacjach, to niestety... Myślę, że do końca obie drużyny grały o zwycięstwo, mecz się podobał, był ciekawy. Dobre, żywe tempo, do tego fajna atmosfera na trybunach. Mam nadzieje, że każdemu takie spotkania dobrze się ogląda.

Skończyło się podziałem punktów. Trudno. Mamy remis, który trzeba szanować. Przed nami jeszcze kilka kolejek, za kilka dni już następna. Zaczynamy myśleć o sobotnim spotkaniu, gdyż w Niecieczy chcemy powalczyć o komplet punktów. W tej lidze nikt za darmo zwycięstw nie rozdaje, a trzeba je ciężko wypracować.

Nowa sektorówka kibiców Arki Gdynia

Janusz Kudyba Janusz Kudyba
JANUSZ KUDYBA (Miedź Legnica):
Nim odniosę się do meczu, chciałbym podkreślić, że mecze w takiej scenerii, na takich stadionach, w takiej atmosferze, przy takiej publiczności to jest piękno futbolu. Obojętnie, czy człowiek jest kibicem, trenerem, czy zawodnikiem to tego wieczora przeżył naprawdę piękne chwile. Chciałbym, by takie kluby jak Arka, jak najszybciej wróciły do ekstraklasy, bo tutaj jest kapitalna oprawa i widowisko.

Jeśli chodzi o mecz, to mógł się on podobać. Arka miała swoje sytuacje, u siebie jest bardzo groźnym zespołem, grającym ofensywnie, dobrze przygotowanym pod względem motorycznym. My też mieliśmy swoje sytuacje, w tym trzy poprzeczki. Gdyby był wynik 4:4, to byłoby lepiej dla widowiska.

Muszę przypomnieć, że przed tym meczem borykaliśmy się z dużymi problemami kadrowymi, wypadło nam dwóch środkowych obrońców, a kapitan Radek Bartoszewicz doznał w trakcie spotkania złamania nosa. Dlatego nie mogliśmy grać tak płynnej piłki, jaką potrafimy.

Ale na tak gorący terenie Arki, przeciwko bardzo dobremu zespołowi, przy świetnej publice, uważam ten remis za wynik korzystny dla nas.

dzisiaj spore kolejki nie tyle do kas, co już do bram wejściowych czekali kibice z biletami tuż przed meczem, frekwencje tradycyjnie podamy, gdy otrzymamy oficjalne dane, w Gdyni ma to miejsce w drugiej połowie
piłkarze wyszli na prezentację przy dźwiękach Roty Arki, gospodarze na żółto-niebiesko, goście w czerwonych strojach
1'
od środka rozpoczęła Arka
1'
kibice apelują o minutę ciszy
2'
cisza na trybunach
3'
"Mari pamiętamy" - skandowanie z trybun, wiadomo komu poświęcona była ta minuta
3'
teraz wulgarnie o... Wiśle, spiker apeluje o kulturalny doping
4'
na boisku spokojny początek z obu stron
5'
pierwszy strzał w kierunku bramki, niecelne uderzenie Łobodzińskiego
5'
ruszył pozytywny doping z trybun
6'
"Arka gol" - z trybun
6'
niecelny strzał Wojowskiego (ARKA)
6'
Wojowski (ARKA) wrócił na lewe skrzydło, a Arka do ustawienia, w którym wygrywała z Tychami i Stomilem, umożliwił to powrót na lewą obronę po karencji za kartki Warcholaka (ARKA)
7'
Renusz (ARKA), niczym w meczu ze Stomilem, opanował na prawym skrzydle piłkę, ściął do środka i uderzył, tym razem jednak zamiast gola jest niecelne uderzenie
8'
kibice cały czas wchodzą na widownię, korek pod furtami stadionowymi rozładowany
9'
Marcus (ARKA), który wrócił na pozycję numer "10", rozpędził się z piłką i uderzył z linii 16. metra, piłka obok lewego słupka bramki Miedzi
9'
Smug (MIEDŹ) zmuszony po pierwszej interwencji, pewnie złapał piłkę po strzale Wojowskiego (ARKA), futbolówka straciła impet odbijając się po drodze o nogi Bartoszewicza (MIEDŹ)
11'
coraz bliżej Arka gola, wrzutka z lewego skrzydła Warcholaka (ARKA) w pole bramkowe gości, Marcus (ARKA) doszedł do piłki i uderzył z ostrego kąta po "długim rogu", zabrakło do celu może metra
12'
spiker wita obecnych na trybunach uczestników międzynarodowego kursu menedżerów piłkarskich, a szczególnie Colina Henry, byłego kapitana reprezentacji Szkocji
14'
powoli rozbłyskują jupitery, choć w Gdyni jeszcze jasno
16'
Miedzi udało się znów przenieść grę do środka boiska, w legnickiej drużynie w "11" trzech byłych piłkarzy Arki: Labukas (MIEDŹ), Mrowiec (MIEDŹ) i Bartoszewicz (MIEDŹ)
18'
ostry faul Woźniczki (MIEDŹ) na Marcusie (ARKA) niemal w narożniku boiska, sędzia upomina obrońcę gości, na razie tylko słownie
18'
po dośrodkowaniu z wolnego Renusza (ARKA) zablokowany strzał Abbotta (ARKA)
19'
Marcus (ARKA) zagrał płaską piłkę w pole bramkowe, tuż przed linią końcową zdążył do niej Wojowski (ARKA), ale mając jeszcze po nogami, interweniującego wślizgiem obrońcę, nie mógł precyzyjnie uderzyć, piłkę złapał Smug (MIEDŹ)
20'
na spalonym Marcus (ARKA)
20'
TO SĄ NAJSKUTECZNIEJSI ZAGRANICZNI PIŁKARZE W HISTORII ARKI

przeczytaj o pojedynku Marcus (ARKA) - Labukas (MIEDŹ)
21'
poprzeczka uratowała Arkę, po akcji Garucha (MIEDŹ) w górną krawędź bramki piłkę posłał Cierpka (MIEDŹ)
22'
znów gorąco pod bramką Arki, tym razem Garuch (MIEDŹ) zagrał płaską piłkę wzdłuż pola bramkowego, ale nie doszedł do niej żaden z piłkarzy gości
23'
Smug (MIEDŹ) interweniuje poza polem karnym, gdyż do odbitej piłki ze strefy środkowej biegł Abbott (ARKA)
23'
Żółtą kartką został ukarany Garuch (MIEDŹ), który faulował Stolca
23'
Garuch (MIEDŹ) to najniższy piłkarz I ligi, mierzy zaledwie 154 centymetry!
24'
po dośrodkowaniu Warcholaka (ARKA) Marcus (ARKA) wyprzedził w polu karnym Bartoszewicza (MIEDŹ), ale przy przyjęciu piłka zbyt mocno odskoczyła Brazylijczykowi od klatki piersiowej i nie miał szans już na strzał
25'
Rykoszet po strzale Marcusa (ARKA), będzie róg
25'
bez zagrożenia dla bramki Miedzi po dośrodkowaniu Wojowskiego (ARKA) z narożnika boiska
26'
dużo biega Labukas (MIEDŹ), nie jest on napastnikiem jak to było w Arce, a Litwin w tym meczu operuje na zmianę na prozycji prawoskrzydłowego i ofensywnego pomocnika
28'
Sobieraj (ARKA) zablokował dośrodkowanie Łobodzińskiego (MIEDŹ), róg dla gości
28'
i drugi róg z rzędu
29'
ależ zamieszanie w polu karnym Arki, długo nikt nie mógł wybić tej piłki, a Łobodziński (MIEDŹ) posłał piłkę w poprzeczkę
29'
Żółtą kartką został ukarany Sobieraj (ARKA) za dyskusję z arbitrem
30'
"Arkowcy gol" - z trybun
31'
"Ten mecz musimy wygrać" - przypominają kibice
33'
indywidualna akcja Nalepy (ARKA) zakończona strzałem nad poprzeczką
34'
indywidualna akcja Marcusa (ARKA) zakończona celnym strzałem, ale w środek bramki, Smug (MIEDŹ) złapał piłkę
36'
Smug (MIEDŹ) po raz drugi w tym meczu wybija piłkę poza własną "16", gdyż w kierunku bramki biegł Abbott (ARKA)
37'
zablokowane dośrodkowanie Stolca (ARKA), będzie róg
37'
bez zagrożenia dla Miedzi po dośrodkowaniu z rogu Renusza (ARKA)
39'
40'
przerwa w grze, pomocy medycznej wymaga Bartoszewicz
41'
gra wznowiona, Miedź w "10"
43'
goście już w komplecie, Bartoszewicz (MIEDŹ) może kontynuować grę, gwizdy kibiców, którzy okrzykami dają wyraz, że piłkarz symulował
45'
Renusz (ARKA) wywalczył róg
45+1
kilka stałych fragmentów gry i dośrodkowanań, ostatecznie po dośrodkowaniu z rogu Warcholaka (ARKA) Bartoszewicz (MIEDŹ) ratował się podaniem głową do własnego bramkarza
45'
2 minuty doliczone
45+2
w doliczonym czasie gra w środku boiska
45+2
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. W GDYNI BEZ GOLI
Pierwsza połowa pokazała, że żadna z drużyn nie wyszła do gry z zamiarem "murowania" bramki. Arka miała optyczną przewagę, ale jeśli stwarzała zagrożenie, to głównie po indywidualnych akcjach. Wyróżniał się w nich Marcus (ARKA), ale na razie brakowało mu precyzji pod bramką przeciwnika.
Goście zaprezentowali się jako dobrze zorganizowana drużyna. Wygrywali sporo górnych piłek w środkowej strefie boiska, a gdy atakowali, nie ograniczali się tylko do kontr, ale próbowali i rozgrywać atak pozycyjny. Co więcej to Miedź była bliższa zdobycia gola, gdyż Arkę dwukrotnie ratowała poprzeczka.
Jeśli po przerwie zespoły nie zmienią nastawienia do gry, a dołożą skuteczność, gole na pewno padną.
w przerwie intensywnie rozgrzewa się Ława, w ostatniej kolejce to on grał w "11" najpierw jako ofensywny, a potem defensywny pomocnik
piłkarz Arki grał do przerwy w meczu reprezentacji Polski do lat 19 z Gruzją. Biało-czerwoni wygrali 4:1 w wyjazdowym spotkaniu towarzyskim. Jednego z goli zdobył napastnik Lechii - Buksa
w przerwie konkurs dla kibiców, tym razem nie ma karnych, które wcześniej próbował bronić Śledź, maskotka klubowa, a tym razem uczestnicy strzelają na trzy małe bramki, najmłodsza uczestniczka ma 8 lat
46'
ARKA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Wojowski, w jego miejsce wchodzi Ława.
46'
jest też zmiana ustawienia, Ława (ARKA) zagra na "10", Marcus (ARKA) zostaje przesunięty na prawe skrzydło, a Renusz na lewe
46'
MIEDŹ przeprowadza zmianę na środku obrony. Boisko opuszcza Bartioszewicz, w jego miejsce wchodzi Księżniakiewicz.
46'
widać Bartoszewicz (MIEDŹ) jednak ucierpiał w starciu pod koniec pierwszej połowy
46'
drugą połowę rozpoczęła Miedź
46'
"Tylko zwycięstwo" - przypominają gdyńscy kibice
49'
po indywidualnej akcji wysoko nad poprzeczką strzał Renusza (ARKA)
52'
faule Woźniczki (MIEDŹ) i Garucha (MIEDŹ), każdy z nich mógł zakończyć się żółtą kartką, ale sędzia nie sięgnął po nie
53'
mocny, ale nad poprzeczką, strzał z dystansu Stolca (ARKA)
54'
w drugiej połowie Miedź nie opuszcza własnej połowy, Arka ma więcej miejsce na rozgrywanie piłki, ale tylko do linii środkowej
55'
MIEDŹ przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Kadu, w jego miejsce wchodzi Szczepaniak.
55'
na Szczepaniaka (MIEDŹ) trzeba uważać, bo w Legnicy też wszedł z ławki przy prowadzeniu Arki 3:2, a kilka minut później po jego dwóch golach zrobiło się 4:3 dla Miedzi

KANONADA W LEGNICY NA REMIS
56'
Miszczuk (ARKA) nie trafił z piąstkowaniem po dośrodkowaniu z wolnego Kakoko (MIEDŹ), ale na szczęście bez przykrych konsekwencji dla Arki, bo nikt z Miedzi nie zamykał akcji
58'
najlepsza okazja dla Arki, Smug (MIEDŹ) z trudem odbił piłkę po strzale Warcholaka (ARKA), przy próbie dobitki Abbott (ARKA) faulował bramkarza
58'
bramkarz Miedzi wymaga pomocy medycznej
58'
Żółtą kartką został ukarany Abbott (ARKA) za ten atak na bramkarzu
60'
Smug (MIEDŹ) znów bohaterem gości, najpierw rzucił się pod nogi Abbotta (ARKA), uniemożliwiając mu strzał, a po chwili na róg sparował piłkę po uderzeniu Ławy (ARKA)
61'
bez zagrożenia dla Miedzi po rogu krótko wykonanym przez Nalepę (ARKA) i Marcusa (ARKA)
62'
nieznacznie niecelne uderzenie Nalepy (ARKA) z około 25 metrów
63'
indywidualna akcja Łobodzińskiego (MIEDŹ), którą były... reprezentant Polski zakończył niecelnym uderzeniem
64'
szczęście jest w tym meczu przy Arce, tym razem w poprzeczkę główkował Labukas (MIEDŹ) po dośrodkowaniu Łobodzińskiego (MIEDŹ)
65'
szybka odpowiedź Arki, Marcus (ARKA) zagrał wzdłuż bramki, ale nikt nie zdążył wślizgiem wepchnąć piłki do siatki
67'
niecelny strzał sprzed pola karnego Nalepy (ARKA)
Oficjalna frekwencja - 5236 kibiców
69'
Żółtą kartką został ukarany Labukas (MIEDŹ) po faulu na Stolcu
70'
"Areczko, pokaż jak ty naprawdę w piłkę grasz..." - śpiewają kibice
71'
"Gramy do końca" - to znów kibice
71'
na boisku jeszcze większa optyczna przewaga Arki niż przed przerwą, Miedź wyraźnie szuka tylko kontry
73'
Smug (MIEDŹ) obronił strzał Marcusa (ARKA), a dobitka Abbotta (ARKA) niecelna
73'
ARKA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Łukasiewicz, w jego miejsce wchodzi Rzuchowski.
74'
Renusz (ARKA) faulowany metr od pola karnego
75'
strzał z wolnego Marcusa (ARKA) w mur
75'
efektowna oprawa Arki, na trybunie "Górka" duża sektorówka, która ma symbolizować, że kibice żółto-niebieskich są nie tylko w Gdyni, a kibicują klubowi także z oddali
75'
MIEDŹ przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Garuch, w jego miejsce wchodzi Chrzanowski.
76'
kolejny wolny dla Arki, tym razem 5 metrów od narożnika pola karnego
77'
po dośrodkowaniu z wolnego Warcholaka (ARKA) odbita piłka od muru, będzie róg
77'
ARKA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Renusz, w jego miejsce wchodzi Jagiełło, dla którego to pierwszy występ wiosną w I lidze
78'
bez zagrożenia dla bramki gości po rogu Nalepy (ARKA)
81'
Żółtą kartką został ukarany Łobodziński (MIEDŹ) za próbę wymuszenia faulu tuż przed polem karnym
82'
race odpalone na sektorze "Górka"
83'
dym poszedł najpierw do góry, ale teraz powoli opada na murawę, sędzia na razie pozwala kontynuować grę
83'
Książkiewicz próbował wykorzystać sytuację, uderzył z około 35 metrów z wolnego, dym zasnuwał akurat bramkę Miszczuka (ARKA), uderzenie nieznacznie minęło bramkę
84'
możemy już przeczytać całe hasło, które towarzyszy sektorówce, bo pojawiało się w dwóch częściach. Brzmi ono: "Nieważne, jaki obiorę kurs, na który trafię ląd, w sercu mam wyryte, że jestem stąd"
87'
niewiele ciekawego dzieje się na boisku, choć widoczność jest już dobra
88'
zablokowany strzał Łobodzińskiego (MIEDŹ), róg dla gości
89'
Abbott (ARKA) wybił piłkę głową po dośrodkowaniu Kakoko (MIEDŹ) z rogu
90'
róg dla Arki
90'
po dośrodkowaniu z rogu Warcholaka (ARKA) niecelnie główkował Abbott (ARKA)
90'
4 minuty doliczone
90+2
Bartczak (MIEDŹ) fauluje Marcusa (ARKA), dochodzi do przepychanki między piłkarzami, interweniuje sędzia
90+2
wolny dla Arki około 25 metrów od bramki i kartki dla obu piłkarzy
90+3
Żółtą kartką został ukarany Bartczak (MIEDŹ).
90+3
Żółtą kartką został ukarany Marcus (ARKA).
90+4
wrzutka z wolnego Marcusa (ARKA), ale nikt nie zdołał skierować piłki do siatki
90+4
KONIEC MECZU. ARKA ZREMISOWAŁA Z MIEDZIĄ 0:0
90'

• ARKA GDYNIA - Miedź Legnica 0:0
  • GKS Tychy - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1:0 (0:0)
  • Sandecja Nowy Sącz - Flota Świnoujście 1:0 (1:0)
  • Dolcan Ząbki - Chojniczanka 0:3 (0:2)
  • Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki 3:1 (1:0)
  • GKS Katowice - Wisła Płock 0:1 (0:0)
  • Chrobry Głogów - Bytovia 0:0
  • Stomil Olsztyn - Widzew Łódź 1:3 (0:0)
  • Zagłębie Lubin - Pogoń Siedlce 0:0

Opinie (138) ponad 20 zablokowanych

• ) (11)

A więc jednak...Arka zadowala się 1 ligą i nie chce grać w ekstraklasie zero polotu,taktyki,ogrania i woli walki.Abbott i Ława-- kabaret starszych panów, niestety dziwię się że wystawiają w 1 szym składzie emerytów a tylu mają młodych i perspektywicznych graczy....mieli dużo szczęscia że nie przegrali....ehhh ile jeszcze lat czekać na ekstraklasę w Gdyni....może prędzej Bałtyk? Swoją drogą za takie ostatnie 2 mecze powinny władze klubu odebrać premie może to zmotywuje zawodników?Bo jak za przegraną,remis bądź wygraną tak czy siak mają tę samą kasę to nie dziwota że snują się po boisku...jakby nie wiedzieli że piłka to taka gra w której aby wygrać trzeba tzw piłkę umieścić w siatce przeciwnika.

• 99 33

• Chyba na meczu nie byles.

Najwiecej w lidze mlodych na boisku. A ze Arka nie awansuje w tym sezonie to wiadomo od czsów Dzwigały.

• 25 14

• 19:20 kończy się mecz, a 8 min później twój komentarz (2)

szybki jesteś... zamiast wbijać od razu po gwizdu na trójmiasto.pl, może podziekuj za walkę... ;)

• 20 10

• ) (1)

bo jestem szybki bill))pisałem ze stadyjonu,być może nawet siedziałeś obok)byłem z ładną brunetką w żółtej mini).

• 3 25

• brunetka

ta brunetka to Stefan ?

• 1 0

• Po pierwsze nawet nie wiem jak mam cię określić,pokaż mi tych młodych do zastąpienia tych dziadków.Jeżeli tak cię boli postawa ARKI to idź kibicuj Bałtykowi , a nie piszesz swoje wypociny w temacie ARKI ,bo albo się jest kibicem z krwi i kości albo tylko kelnerem w barze .Po trzecie o czym ty w ogóle gadasz jakie premie,jakie motywacje ty chyba zostałeś w czasach Stawa i poprzedniej ekipy,reasumując na koniec to nie masz kompletnie pojecie o piłce skoro nawet nie potrafisz zauważyć że Miedź zagrała bardzo mądrze i nie pozwoliła nam na zbyt wiele co nie znaczy że przy odrobinie szczęścia mogliśmy wygrać tak samo jak i przegrać ten mecz.Szanujmy to co mamy ,a nie bądźmy kibiciami sukcesu bo ARKĘ trzeba kochać i być z nią na dobre i na złe.
      Pozdrawiam może zdegustowany poziomem ale zawsze wierzący w naszą ARKĘ

• 25 12

• Jak tak dalej będzie, to doczekamy się derbów!

Lechia II Gdańsk - arka gdynia

• 23 20

• (1)

etam, taki jest futbol, wczoraj w-scy sie spuszczali nad grą Arki, a dziś , po kiepskim wyniku znawcy sie ujawniają. Tak samo jest w Lechii, po zatrudnieniu Brzęczka w-scy rąb....li, co to za trener, skąd sie wziął itp, itd, przyszło pare fajnych wyników i na portalach jakos te opinie znikły, ale nie daj Bóg porazka w Cracovii, plus do tyłu z Legia i znów sie pojawią komentarze typu; co to za trener itp, itd. pozdro dla w-tkich co wypisują opine....

• 9 0

• prawda taka że trener z niego żaden

Błędem jest oceniać drużynę tylko po kilku wynikach. Mecze dobrze się układały, trochę szczęścia. Wygrane to nie była zasługa jakiejś super gry i dużej przewagi. Te mecz równie dobrze można było przegrać, albo zremisować i nikt by nie mógł się czepiać. Przy tak licznej i jak na naszą EK mocnej kadrze Brzęczkowi jest dużo łatwiej.

• 0 0

• No radość cepów z odpalenia rac. Na mecz chodzę bo paczę na boisko

A nie dyrdymały kibiców. Race są dla bez muzgich hehe

• 3 7

• jaki nick taka opinia , i tyle w temacie.............

• 4 0

• Widziałeś mecz?

Ława nie grał od początku. A do Abbotta w tym spotkaniu przyczepić się nie można. Większość długich piłek dobrze gasił i zgrywał. Sytuacji nie miał bo Silva grał trochę za bardzo egoistycznie. Do tego nie ma lepszego napastnika na ławce Arki więc o czy rozmawiamy...Dodajmy, że graliśmy z Miedzią która nie jest kadrowo tak słaba. W tabeli nie wygląda to u nich tak dobrze, ale grać w piłke potrafią. Co do awansu to nikt normalny przed sezonem nie liczył na to. Cała kadra wymieniona więc nie można było się spodziewać walki o awans. Początek się zgrywali, a jak w miarę zatrybiło to strata już była zbyt duża. Miejsce w 10 to jest realny plan na ten sezon.

• 1 0

• Arka to średniak 1 ligowy (13)

Tylko na arce Widzew zarobił punkty. Jak z TME spadnie Zawisza i Cracovia to o awans będzie im bardzo ciężko.
    Śledzie muszą się pogodzić, że z budżetem z miasta będzie bardzo trudno awansować.
    A żaden szanujący się sponsor nie zainwestuje w Arkę z wiadomych przyczyn....... tak to smutna prawda.

Arka na lata w 1 lidze.......oby nie w 2 lidze

• 125 38

• powiedział beton sponsorowany przez bankrutującą spółkę Lotos (9)

No i co że nie wejdziemy.Poziom tu i tu żenujący.Kiedyś nadejdzie ta chwila.