Turniej amatorów w hokeju na lodzie

24 kwietnia 2005 (artykuł sprzed 19 lat)
W dniach 30 kwietnia - 2 maja odbędzie się turniej drużyn amatorskich. Podobnie jak przed rokiem zespoły zostaną podzielone na dwie grupy: silniejszą i słabszą. Poniżej prezentujemy garść informacji organizacyjnych.

Drużyny powinny się składać z 8-12 zawodników. W składzie nie musi znajdować się bramkarz, bowiem dla wyrównania szans, bramkarze będą dolosowywani na każdy mecz. Spotkania będą trwać 2x20 minut.

Jeszcze nie została ustalona wysokość wpisowego. Wiadomo natomiast, że nie przekroczy ona zeszłorocznej ceny, czyli 50 zł od osoby.

Wszyscy zainteresowani proszeni są o o kontakt z organizatorem Krzysztofem Stasiewiczem (tel. 602 737 569). Termin zgłoszeń upływa w połowie tygodnia.

Przypomnijmy, że przed rokiem w jednej grupie triumfowała drużyna Paradox, składająca się z zawodników MadDogs), natomiast w drugiej najlepsi okazali się dziennikarze z Media Team.