stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

V Bieg do Źródeł (4 opinie)

W pasie nadmorskim, w pięknym otoczeniu ujęć wody pitnej już po raz piąty odbędzie się jedno z najbardziej rodzinnych wydarzeń rekreacyjnych Trójmiasta - Bieg do źródeł. W tym roku zawody zostaną przeprowadzone sobotę 9 czerwca. Zapisy trwają od 30 kwietnia.

W drugą sobotę czerwca gdański pas nadmorski ponownie stanie się centrum aktywnego i kreatywnego wypoczynku. Starty dwóch biegów, głównego - na 10km i rodzinnego w formule run for fun na 3 km, biuro zawodów oraz dodatkowe atrakcje piknikowe dla biegaczy, ich rodzin i przyjaciół zlokalizowane będą w Parku Jelitkowskim (w okolicy wejścia na plażę nr 71). Całość po raz drugi odbędzie się pod hasłem Kurs na detoks. Ambasadorem V Biegu do źródeł jest znana dziennikarka Katarzyna Bosacka. W imprezie mogą wziąć udział zarówno zawodowi sportowcy, rekreacyjni biegacze, jak i Ci, którzy po prostu lubią piknikować w otoczeniu pięknej przyrody.

Bieg główny
Na profesjonalnych biegaczy czekać będzie 10-kilometrowa trasa biegnąca wzdłuż nadmorskich alejek. Bieg rozpocznie się o godzinie 12:00. By wziąć w nim udział należy zapisać się na stronie www.biegdozrodel.pl i wnieść opłatę startową. Laureaci klasyfikacji generalnej i klasyfikacji wiekowych mogą liczyć na cenne nagrody.

Bieg rodzinny
Do Biegu Rodzinnego organizowanym w formule "run for fun" może zgłosić się każdy, bez względu na wiek czy kondycję. W dotychczasowych edycjach brały udział wielopokoleniowe rodziny: rodzice, dzieci, dziadkowie, a także wszyscy Ci, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z bieganiem i chcieliby po raz pierwszy spróbować swoich sił podczas imprezy biegowej. Uczestnictwo jest bezpłatne, jedyny warunek udziału to rejestracja. Sygnał do startu zawodnicy Biegu Rodzinnego usłyszą o godzinie 11:00. Tu każdy jest wygranym i wszyscy mogą wziąć udział w losowaniu nagród.

Organizatorami V Biegu do Źródeł są Miasto Gdańsk i Gdańska Infrastruktura Wodociągowo- Kanalizacyjna Sp. z o.o.

Więcej informacji o imprezie, program pikniku regulaminy biegów, informacje organizacyjne zapisy do biegów na: www.biegdozrodel.pl

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    29,99 zł
Udział w biegu głównym 29,99 zł
Udział w biegu rodzinnym 0 zł
Zapisy do biegów na stronie www.biegdozrodel.pl

Opinie (4)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

22.11 g.18.00
Podhale Nowy Targ
23.11 g.13.00
MMTS Kwidzyn
23.11 g.17.00
Ślęza Wrocław
23.11 g.17.00
Wisła Kraków
23.11 g.17.00
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
20.11 g.20.00
Buducnost Podgorica
19.11 g.18.00
JKH GKS Jastrzębie
17.11 g.17.30
Legia Warszawa
17.11 g.17.00
Podhale Nowy Targ
17.11 g.14.45
Indykpol AZS Olsztyn