stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

V Bieg do Źródeł (4 opinie)

W pasie nadmorskim, w pięknym otoczeniu ujęć wody pitnej już po raz piąty odbędzie się jedno z najbardziej rodzinnych wydarzeń rekreacyjnych Trójmiasta - Bieg do źródeł. W tym roku zawody zostaną przeprowadzone sobotę 9 czerwca. Zapisy trwają od 30 kwietnia.

W drugą sobotę czerwca gdański pas nadmorski ponownie stanie się centrum aktywnego i kreatywnego wypoczynku. Starty dwóch biegów, głównego - na 10km i rodzinnego w formule run for fun na 3 km, biuro zawodów oraz dodatkowe atrakcje piknikowe dla biegaczy, ich rodzin i przyjaciół zlokalizowane będą w Parku Jelitkowskim (w okolicy wejścia na plażę nr 71). Całość po raz drugi odbędzie się pod hasłem Kurs na detoks. Ambasadorem V Biegu do źródeł jest znana dziennikarka Katarzyna Bosacka. W imprezie mogą wziąć udział zarówno zawodowi sportowcy, rekreacyjni biegacze, jak i Ci, którzy po prostu lubią piknikować w otoczeniu pięknej przyrody.

Bieg główny
Na profesjonalnych biegaczy czekać będzie 10-kilometrowa trasa biegnąca wzdłuż nadmorskich alejek. Bieg rozpocznie się o godzinie 12:00. By wziąć w nim udział należy zapisać się na stronie www.biegdozrodel.pl i wnieść opłatę startową. Laureaci klasyfikacji generalnej i klasyfikacji wiekowych mogą liczyć na cenne nagrody.

Bieg rodzinny
Do Biegu Rodzinnego organizowanym w formule "run for fun" może zgłosić się każdy, bez względu na wiek czy kondycję. W dotychczasowych edycjach brały udział wielopokoleniowe rodziny: rodzice, dzieci, dziadkowie, a także wszyscy Ci, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z bieganiem i chcieliby po raz pierwszy spróbować swoich sił podczas imprezy biegowej. Uczestnictwo jest bezpłatne, jedyny warunek udziału to rejestracja. Sygnał do startu zawodnicy Biegu Rodzinnego usłyszą o godzinie 11:00. Tu każdy jest wygranym i wszyscy mogą wziąć udział w losowaniu nagród.

Organizatorami V Biegu do Źródeł są Miasto Gdańsk i Gdańska Infrastruktura Wodociągowo- Kanalizacyjna Sp. z o.o.

Więcej informacji o imprezie, program pikniku regulaminy biegów, informacje organizacyjne zapisy do biegów na: www.biegdozrodel.pl

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    29,99 zł
Udział w biegu głównym 29,99 zł
Udział w biegu rodzinnym 0 zł
Zapisy do biegów na stronie www.biegdozrodel.pl

Opinie (4)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

04.08 g.18.00
Orzeł Łódź
05.08 g.17.00
JAGUAR Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna
08.08 g.14.00
e-Winner Apator Toruń
08.08 g.17.00
Bałtyk Koszalin
15.08
Arged Malesa TŻ Ostrovia
01.08 g.17.00
Pomorzanin Toruń
01.08 g.16.30
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
25.07 g.16.30
Start Gniezno
25.07 g.11.00
JAGUAR Gdańsk