stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Warriors Run (9 opinii)

To nie tylko bieg zadaniowy... to przede wszystkim przygoda! Nie wystarczy pokonać siedmiu kilometrów po plaży. Aby dotrzeć do mety będzie trzeba się wykazać charakterem i duchem walki. Takim samym, jak ci wszyscy, którzy chcą się dostać do elitarnych jednostek wojskowych. Zadania dla śmiałków przygotują byli żołnierze GROM-u i weterani misji w Afganistanie.

Relacja z imprezy

Bieg jest poświęcony pamięci sierżanta Pawła Ordyńskiego. Żołnierz 12 Brygady Zmechanizowanej w Szczecinie zginął 20 marca 2013 roku podczas patrolu w Afganistanie.

Partnerem biegu jest Fundacja SPRZYMIERZENI Z GROM. Dzięki której instruktorami również będą byli żołnierze JW GROM, którzy stanowią światową elitę jednostek specjalnych.

Przez tych kilkadziesiąt minut biegu chcemy Wam przybliżyć jak naprawdę ciężka jest służba żołnierza. Pragniemy pokazać, że nie liczy się tylko wielkość "bikola" czy szybkość w nogach ale ważny jest także charakter i wola. Wola osiągnięcia celu, wola wykonania zadania, wola przetrwania...

Bieg jest ciężki ale nie morderczy. Przede wszystkim ma być zabawą i to dużą ale jeżeli można się czegoś w trakcie nauczyć, coś wynieść to dlaczego nie? I to jest głównym celem biegu : POKAZAĆ BAWIĆ, NAUCZYĆ. Nie zdradzimy w szczegółach jakie zadania będą na trasie bo co to by była za zabawa wiedząc co ma być i na co się przygotować! Ale żeby nie było, będziemy sukcesywnie dawać wskazówki na stronie biegu jak się przygotować do tego, żeby naprawdę się dobrze bawić podczas biegu! Będziemy podpowiadać jakie pytania mogą być na trasie biegu! Jasnym jest, ze lepiej jest odpowiedzieć i kontynuować bieg niż mieć punkty karne czy powtórzenie ćwiczenia za nieudzielenie odpowiedzi lub udzielenie jej błędnie! Polak nie powinien problemu z odpowiedzią na pytanie np. "Ile Polski Hymn ma zwrotek?" lub "gdzie został napisany?" Jednym z zadań może być strzelanie. Hmmm, kto nie strzelał... praktycznie każdy! Jedni z wiatrówki, inni z kbk-u a jeszcze inni z prawdziwej ostrej broni palnej. Ale my chcemy pokazać jak to jest gdy po przebiegnięciu kilku kilometrów, wykonaniu kilku "zwykłych ćwiczeń" bierze się do ręki broń z której trzeba oddać kilka strzałów do celu. Każdy będzie mógł sprawdzić jak to jest mierzyć do celu, wcale nie tak odległego gdy ciężko złapać spokojny oddech a ręce i nogi drżą z wysiłku...

Warriors Run czyli Bieg Wojowników jest dla każdego... dla dziewczyny, chłopaka, żołnierza, księgowego czy adwokata! Każdy z nas jest wojownikiem, w pracy, w domu czy podczas uprawiania swojego ukochanego hobby! Często walczymy o swoje lepsze jutro na każdej z tych płaszczyzn. Dlatego jeżeli masz charakter i masz serce do walki koniecznie musisz przyjść! Jeżeli nie czujesz się pewny lub masz jakiekolwiek obawy czy dasz radę to tym bardziej musisz wystartować bo każdy go ukończy i z dumą i uśmiechem na twarzy zabierze swój medal do domu!

A poza tym czeka Was wiele atrakcji podczas biegu... Ale o tym wkrótce!

Informacje dla startujących - GDAŃSK

Warriors Run to cykl biegów zadaniowych, który składa się z biegów dziennych i nocnych.
Pierwsza część cyklu odbędzie się 28 maja 2016 roku w Gdańsku Brzeźnie .

Druga część odbędzie się 11 listopada 2016 roku w Gdańsku Brzeźnie.

Miasteczko biegowe zlokalizowane będzie na nowym falochronie w Brzeźnie. Będzie tam mieściło się biuro zawodów, strefa EXPO oraz gastronomia.

Start będzie w miejscu, w którym zaczyna się plaża w Gdańsku Brzeźnie - dojście do startu od parku Brzeźnieńsiego.

Meta mieścić się będzie na wejściu na falochron.

O godzinie 11:00 ruszy bieg dzienny. Dystans biegu dziennego ok 7 km
O godzinie 22:00 rozpoczyna się nocna edycja Warriors Run. Dystans 6 km

Ilość zadań na trasie minimum 6 ale należy się spodziewać większej ilości. Część zadań do zaliczenia będzie wymagała wejścia do wody (nie głębiej niż do 1 metra).

O tym jakie zadania będą do wykonania będziecie mogli dowiedzieć się z aktualności, jednak ich część poznacie dopiero na trasie.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    90-120 zł
  • Bilet ulgowy
    80-100 zł
OPŁATY STARTOWE OBOWIĄZUJĄCE DO DNIA 30 KWIETNIA 2016 r.:

Bieg nr 1 (dzienny, start o 11:00 28.05.2016 r)
- młodzież szkolna i służby mundurowe - 80 zł
- dorośli - 90zł

Bieg nr 2 (NOCNY, start 0 22:00 28.05.2016r )
- młodzież szkolna i służby mundurowe - 100 zł
- dorośli - 120zł

WPŁATY NA KONTO:
PKO BP NR: 91 1020 1811 0000 0702 0286 4650
w tytule prosimy wpisać: Warriors Run, imię i nazwisko, oraz numer biegu!!!
"WF", 80-283 Gdańsk, ul. Myśliwska 98/25

Opinie (9)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

11.07 g.15.00
ŁKS Łódź
11.07 g.16.00
Juvenia Kraków
11.07 g.16.30
Unia Tarnów
11.07 g.17.30
Jantar Ustka
12.07 g.17.30
Lech Poznań
08.07 g.20.00
Lech Poznań
04.07 g.20.00
Cracovia
03.07 g.20.30
Korona Kielce
28.06 g.15.00
Jagiellonia Białystok