• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Wotore 5 (3 opinie)

W kwietniu 2022 r. odbędzie się 5 gala WOTORE. Wydarzenie to będzie odbywało się zarówno z udziałem publiczności, jak i w ramach transmisji w systemie PPV. WOTORE 5 to kontynuacja zmian, które zapoczątkowało WOTORE 4. Stawiamy na emocje, widowiskowość i techniki, których nie zobaczycie w żadnych innych galach MMA!

Wotore - Organizacja promująca sztuki walki bez zabezpieczeń z pełnym wachlarzem technik obejmujących kopnięcia, uderzenia kolanem, ciosy łokciami, głową, rękami, a także dźwignie na stawy, rzuty i obalenia.

Karta Walk:
Main event:
Vaso "Psychopath" Bakocevic vs. Marcin "The Polish Zombie" Wrzosek
Co-main event:
Bartosz Batra vs Michał "Matrix" Królik

Zawodnicy:
Szymon Szynkiewicz
Piotr Więcławski
Paweł "Polski Wiking: Gołębiewski
Dominik Owsiany
Jakub Ozga
Michał Kornacki
Krystian Rosa
Bartosz Kwiatkowski
Robert Maruszak
Raul Joshua Stir
Paweł Malinowski
Krzysztof Waczyński
Navrozidis Christos
Rafał Szczerbiński


Karta walka
Karta walka


Czas trwania walki: aby walki były jeszcze bardziej widowiskowe, pojedynki odbywać się będą na dystansie 3 rund, z czego pierwsze dwie będą trwały po 3 minuty, a ostatnia bez limitu czasowego.

Dozwolone techniki: dozwolone są rozmaite, mieszane techniki walk. W trakcie walki zawodnicy będą mogli np. stosować wszystkie kopnięcia, także kiedy przeciwnik będzie znajdował się w parterze, używać łokci i uderzeń głową. Daje to zawodnikom pełny wachlarz możliwości, a widzom - gwarancję niezapomnianych emocji!

Arena WOTORE to niczym nieograniczone pole walki o średnicy 9 metrów. Zmagania zawodników toczyć się będą niemalże na wyciągnięcie ręki publiczności, co wywoła wrażenie namacalnego odbioru widowiska i bezpośredniego uczestniczenia w walkach. Aby skupić pojedynki w centrum areny i ograniczyć możliwość wychodzenie poza nią, jej krańce zostały podniesione pod niewielkim kątem. Zachowana została jednak duża przestrzeń areny i typowy dla WOTORE surowy klimat.

Opinie (3)

 • Teatr ?

  Szkoda że takie miejsce jak Teatr Szekspirowski jest wykorzystany do tego typu eventów .

  • 3 4

 • Czy teatr bierze za to odpowiedzialność?

  Bo warto postawić pytanie, jaką sławę zyska Teatr, gdy któryś z zawodników zwyczajnie zginie lub zostanie okaleczony? Czy warto mieć taką sławę za 50 czy 100 tys. zł? Czy instytucja kultury finansowana przez samorząd powinna pozwalać sobie na takie ryzyko? Bo to już nie chodzi tylko o wizerunek, ale właśnie o ryzyko, że jeden zawodnik zabije lub okaleczy drugiego, a wszystko będzie można usprawiedliwić, bo przecież to jest sport...

  • 3 2

 • To jakiś horror !!!

  Żądza pieniądza przysłoniła zdrowy rozsądek. Zwyczajna uliczna bijatyka w instytucji kultury finansowanej z publicznych pieniędzy. Co na to Marszałek, Prezydent Miasta, co na to Rada Artystyczna teatru? Może warto się opanować?????

  • 1 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

20.07 g.19.30
POLSKA
Japonia
21.07 g.19.30
POLSKA
USA
22.07 g.19.00
Stal Rzeszów
26.07 g.20.30
Motor Lublin
28.07 g.14.00
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
19.07 g.20.30
Śląsk Wrocław
14.07 g.21.00
Hiszpania
2:1
Anglia
14.07 g.17.45
Texom Stal Rzeszów
10.07 g.21.00
Holandia
1:2
Anglia
09.07 g.21.00
Hiszpania
2:1
Francja