Wiadomości

Karnety na piłkarską ekstraklasę w sprzedaży

Trójmiejscy kibice w nowym sezonie będą mogli oglądać mecze ekstraklasy zarówno w Gdyni jak i w Gdańsku.
Trójmiejscy kibice w nowym sezonie będą mogli oglądać mecze ekstraklasy zarówno w Gdyni jak i w Gdańsku. fot. Trojmiasto.pl

Można kupować karnety na mecze piłkarzy Arki i Lechii. Nieco wyżej wycenione te 5. drużyny ekstraklasy niż tegorocznego beniaminka rozgrywek, ale i tam można je obniżyć uczestnicząc w programach lojalnościowych. Dzięki abonamentom kibice stale chodzący na mecze będą mogli obejrzeć nawet od 4 do 6 spotkań gratis w porównaniu z tym, jeśli kupowaliby jednorazowe wejściówki. Kluby ustaliły również ceny biletów. W obu najtańsze wejściówki ulgowe będzie można kupić od 13 zł. Natomiast widełki normalnych kart wstępu w Gdyni zaczynają się od 18, a w Gdańsku od 25 zł. Ponadto w obu przypadkach będą pojedynki, które znalazły się wyższej kategorii, a tym samym wstęp na nie będzie droższy średnio od 5 do 20 zł w zależności od sektora.Czy kupujesz karnety na sezon lub rundę trójmiejskich klubów piłkarskich?

tak, zawsze na cały sezon, gdyż sporo można zaoszczędzić 39%
tylko na jedną rundę, aby przekonać się, czy warto pójść na kolejną 13%
nie, chodzę na mecze sporadycznie, więc karnet to nie dla mnie 48%
zakończona Łącznie głosów: 246
Do pierwszego meczu ekstraklasy w nowym sezonie w Gdyni pozostał dokładnie miesiąc, a w Gdańsku wyznaczony jest on jeszcze później, gdyż 30 lipca, ale zarówno Arka jak i Lechia zapraszają już kibiców do zakupu karnetów. Ponadto zaprezentowały cennik biletów jednorazowych.

DOKŁADNY TERMINARZ TRZECH PIERWSZYCH KOLEJEK. W PIERWSZYM MECZU ZARÓWNO W GDYNI JAK I W GDAŃSKU ZAGRA WISŁĄ KRAKÓW

Ceny biletów na mecze Lechii Gdańsk nowym sezonie pozostaną na tym samym poziomie co w poprzednich rozgrywkach. Wyjątek stanowić będą wejściówki na trybunę czerwoną, które podrożały o 5 zł. Zachowano przy tym podział na dwie kategorie cenowe w zależności od tego, które zespoły podejmować będą biało-zieloni na Stadionie Energa Gdańsk zobacz na mapie Gdańska.

Więcej będzie trzeba zapłacić za wstęp na spotkania z: Legią Warszawa, Lechem Poznań oraz Arką Gdynia - od 35 do 70 zł za bilet normalnyod 18 do 35 zł za bilet ulgowy (dzieci do lat 16., studenci do 26. roku życia i seniorzy w wieku powyżej 60 lat).

Wejście na pozostałe mecze to koszt: od 25 do 60 zł za bilet normalnyod 13 do 30 zł za bilet ulgowy. Jednak są rozmaite programy lojalnościowe, które pozwalają obniżyć te ceny.

TUTAJ PEŁNY TERMINARZ ARKI I LECHII. PIERWSZE DERBY W GDYNI U SCHYŁKU PAŹDZIERNIKA

Szczegółowe ceny biletów i karnetów na mecze Lechii w sezonie 2016/17.
Szczegółowe ceny biletów i karnetów na mecze Lechii w sezonie 2016/17. mat. prasowe
Sprzedaż wejściówek na pojedyncze spotkania ruszy w późniejszym terminie. Już teraz można natomiast kupować karnety zarówno na rundę jesienną jak i na cały sezon. Ceny tych pierwszych, które obejmują 10 spotkań na stadionie w Letnicy wynoszą od 182 do 427 zł za abonamenty normalne i od 94,50 do 217 zł za ulgowe, co oznacza, że będzie można oszczędzić do trzech wejść za darmo. Jeszcze bardziej skorzystają ci, którzy wykupią wejściówki na cały sezon w cenie od 336 do 777 zł za abonamenty normalne i od 174,50 do 399 zł za ulgowe. W tym wypadku oszczędność wyniesie aż sześć darmowych wejść.

KUP KARNET NA MECZE LECHII PRZEZ INTERNET

Kupując karnet na mecze ekstraklasy kibice Lechii obejrzą dodatkowo za darmo wszystkie mecze biało-zielonych w Pucharze Polski rozegrane na Stadionie Energa Gdańsk, a także otrzymają vouchery rabatowe na zakup koszulki meczowej, a także zniżki na inne klubowe pamiątki i gadżety. Zakup abonamentów jest możliwy w systemie ratalnym.

W wypadku braku możliwości przyjścia na stadion, zakupiony karnet będzie można przekazać innej osobie (czterokrotnie w wypadku karnetu na rundę jesienną i sześciokrotnie w wypadku abonamentu całosezonowego). Każdy posiadacz karnetu będzie miał także nielimitowaną możliwość zmiany miejsca na inne, które będzie dostępne.

Przy zakupie karnetów i biletów przewidziano osobne zniżki w postaci pakietu rodzinnego (20 proc. zniżki na zakup biletu/karnetu w pakiecie opiekun + dziecko do lat 16 (wszystkie sektory za wyjątkiem strefy Lechia Gdańsk Prestige Club) oraz karty dużej rodziny uprawniającej do 20 proc. zniżki indywidualnej na zakup biletu/karnetu (zniżka naliczana jest kodem voucherowym i obowiązuje tylko w stacjonarnych punktach sprzedaży).

Gdański klub zarezerwował w systemie miejsca zajmowane przez posiadaczy karnetów na sezon 2015/2016 i wiosnę 2016. Swoje ulubione miejsce na trybunie będzie można wykupić do 17 lipca włącznie bez obawy, że ktoś inny je zajmie. Od 18 lipca niewykupione miejsca z rezerwacji przejdą do otwartej sprzedaży.

Karnety na mecze Lechii nabyć można za pośrednictwem portalu bilety.lechia.pl, na oficjalnych wyspach Lechii, w sieci saloników prasowych Kolporter, punktach partnerskich.

ZOBACZ WSZYSTKIE PUNKTY SPRZEDAŻY KARNETÓW NA MECZE LECHII

W minionym sezonie jeszcze w I lidze ceny biletów na mecze Arki Gdynia wynosiły od 5 (dla dzieci) do 38 zł. W związku z awansem do ekstraklasy klub podniósł ceny wejściówek na poszczególne sektory Stadionu Miejskiego zobacz na mapie Gdyni o kwotę od 3 do 5 zł.

Najtańsze pozostaną wejściówki na Trybunę Górka, których koszt wyniesie 18 zł za bilet normalny, 13 zł za ulgowy (młodzież w wieku 14-18 lat oraz seniorzy powyżej 65. roku życia) i 8 zł za dziecięcy (5-13 lat pod opieką osoby dorosłej). Takie same ceny obowiązują na Trybunie GOSiR. Natomiast koszt wejścia na Trybunę Olimpijską wyniesie odpowiednio: 25, 20 i 8 zł. Droższy będzie wstęp na mieszczący się na niej sektor B: 41, 36 i 10 zł.

TU KUPISZ BILETY I KARNETY NA ARKĘ PRZEZ INTERNET

Ceny biletów i karnetów na mecze Arki w sezonie 2016/17.
Ceny biletów i karnetów na mecze Arki w sezonie 2016/17. mat. prasowe
Podobnie jak na meczach Lechii, także spotkania w Gdyni podzielone zostały na dwie kategorie cenowe w zależności od atrakcyjności rywala. Do droższej kategorii zaliczono spotkania z: Lechem, Cracovią, Legią, Lechią, Śląskiem i Wisłą. Będzie za nie trzeba zapłacić bilety będą droższe o 5 zł (VIP o 20 zł). Wyższa cena nie będzie obowiązywała w sektorze rodzinnym, na który za każdym razem będzie można wejść w cenie 13 zł rodzic i 5 zł dziecko. Klub zachęca do zakupu biletów wcześniej niż w dniu meczu, gdy ceny wejściówek będą o 5 zł droższe. Dzieci do lat 4 na mecze Arki wejdą za darmo, lecz bez gwarancji miejsca na trybunie.

W sprzedaży są już karnety na mecze żółto-niebieskich. Te na rundę jesienną kosztują w zależności od wybranego sektora, od 170 do 367 zł za abonament normalny, od 146 do 325 zł za ulgowy i od 85 do 104 zł za dziecięcy. Karnet na cały sezon to koszt od 294 do 642 zł za normalne, od 219 do 567 zł za ulgowe i od 144 do 177 zł za dziecięce. Kupując karnet na całe rozgrywki będzie można zaoszczędzić na biletach za minimum 3 spotkania ligowe (4 w przypadku prolongaty) oraz wszystkie mecze Pucharu Polski rozgrywane w Gdyni. Nabywcy karnetów otrzymają dodatkowo 10 proc. zniżki w sklepie z pamiątkami klubowymi na stadionie.

Trybuna GOSiR ze względów organizacyjnych wyłączona została ze sprzedaży karnetów. Na nią sprzedawane będą wyłącznie bilety. Dla zorganizowanych grup szkolnych i sportowych do 18. roku życia przewidziany jest bezpłatny grupowy bilet szkolny, który obejmuje minimum 10 osób oraz opiekuna. Wymagane jest wcześniejsze zgłoszenie.

Arka zdecydowała się zachować dotychczasowy trzyetapowy system dystrybucji karnetów premiujący wiernych kibiców. Do 29 czerwca sprzedaż w formie prolongaty zarezerwowana będzie dla osób, które posiadały karnet na sezon 2015/2016 lub rundę wiosenną 2016 i chcą wykupić te same miejsca. Drugi etap, czyli "przesiadki" potrwa od 30 czerwca do 3 lipca. Skierowany będzie do kibiców, którzy posiadali karnet na sezon 2015/2016, rundę wiosenną 2016 lub rundę jesienną 2015 i chcą zmienić miejsce. Wszystkie zajęte przez karnetowiczów miejsca, które nie zostały prolongowane zostają zwolnione.

Trzeci i ostatni etap, czyli sprzedaż otwarta rozpocznie się 4 lipca. W celu zakupienia karnetu wymagany jest zweryfikowany profil kibica, który można założyć w każdym punkcie sprzedaży.

ZOBACZ LISTĘ PUNKTÓW SPRZEDAŻY BILETÓW I KARNETÓW NA MECZE ARKI

Typowanie wyników

mecz ligowy
15.07.2016 godz.18:00
wartość: 3 punkty
Wisła Płock
2:1
LECHIA Gdańsk

Jak typowano

1

9%

48 typowań

x

18%

96 typowań

2

73%

395 typowań

mecz ligowy
18.07.2016 godz.18:00
wartość: 3 punkty
Termalica Nieciecza
2:0
ARKA Gdynia

Jak typowano

1

43%

220 typowań

x

32%

160 typowań

2

25%

128 typowań

Opinie (74) ponad 10 zablokowanych

 • (6)

  Karnet na arkę..lepiej dziecku loda kupić

  • 116 77

  • Smutno się zrobiło królom wielkich miast, bo z ich wyśnionego imperium została wyśmiana pustka (5)

   z żalu pozostało jedynie komentarz zamieścić

   • 41 21

   • (3)

    Haha i kto to pisze. Zapomniales juz jak kolejorz zrobil uklad z lodzkim a wy udaliscie, ze nic sie nie stalo. ....Lechia chociaz ma tzw jaja w przeciwienstwie do was. ..

    • 6 5

    • Haha i kto to pisze. Zapomnialeś już że gadalisie jeszcze tydzień temu że zgoda z Wislą to najsilniejsza zgoda w Polsce i nie ma bata aby ją zniszczyć ??!!!!

     • 4 2

    • jednak Motor dobrze ćwierkał że Wisła to zdrajcy.

     • 3 0

    • teraz to Cracovia będzie ganiana po Krakowie i okolicach.

     • 0 5

   • chyba zapomniałeś że to Lech podbijał do CHWM w 2007r z układem

    • 0 0

 • Tylko Arka Gdynia!!!! (4)

  • 62 104

  • (3)

   Uciekła ze swojego stadionu.29.06.1984.Tylko!!!.

   • 23 27

   • a jak tam zgodowe piwko na krakowskich plantach ? (2)

    • 29 10

    • (1)

     Nie jesteś na bieżąco. Temat już nieaktualny.

     • 3 7

     • Zgadza się. Kibice lechi się na to nie godzą, dalej będą wspierać wisełkę.

      • 3 3

 • Patrz zdj.kibiców! (4)

  Taki widok siedzenia obok siebie - nierealny! Wystarczy popatrzeć na te proste,zawiłe twarze by przekonać się,że mamy do czynienia ze zwykłymi burakami.

  • 15 57

  • to proste czy zawiłe twarze ? zdecyduj się szpilku...

   • 10 0

  • (1)

   drogi szpilku buraka to masz obok siebie w łóżku

   • 9 2

   • jaki on drogi,takie byle coś.

    • 5 0

  • Wrzuć swoje zdjęcie, to się oceni jaki inteligent z ciebie

   • 2 1

 • Nie ma Krasica - nie kupuje karnetu !!!!!!!!!

  • 29 50

 • Czy Lechia kupi jakiegoś zawodnika grającego na Euro? (2)

  Proponuję kupić Garetha Bale on już trzy razy trafił a gra w słabej Walii i jakieś drużynie w Primera División.

  • 15 32

  • gra w slabej Wali i slabym Realu.Faktycznie nie pasuje so Lechii

   • 10 3

  • Martw się o strzelca wyborowego którego dostała Arka za darmo nie martw się się o Lechię.Taki strzelec dziwne ze nie poszedł kopać za granicę 23 mecze 2 gole . Chodziły w Krakowie słuchy ze wybierał się do Arsenalu.

   • 5 3

 • Dziadostwo (2)

  Kupowac bliety na takie dziadostwo???? lepiej isc na piwko z kumplami a nie patrzec na patałachów kopaczy.

  • 15 57

  • januszu, proponuje szermierke.szachy i skoki narciarskie

   • 16 2

  • wolisz wino w bramie od piki nożne to ok ale nie krytykuj innych za ich zainteresowania bo są ciekawsze od podsikiwania podwórek i wracania na bani co dziennie do domu

   • 16 1

 • Karnet na całą rundę Lechii o równowartości biletu na mecz z Holandią.

  "Fejsbukowcy" mnie uporzedzili i wykupili wszystkie bilety na Holandię, więc ja teraz z czystym sumieniem wykupuję karnecik na rundę.

  • 37 9

 • (2)

  Ja już kupiłem, przyszły sezon zapowiada się emocjonująco, nie przeszkadza mi nawet, że mecze będę oglądał zza filara.

  • 30 19

  • (1)

   Mi by przeszkadzało jakbyśmy na Bursztynku mieli filary na trybunach.

   • 13 10

   • to był sarkazm :D

    • 0 0

 • Opłaca się

  Być wiernym karnetowiczem. ~420 zł za karnet na cały sezon na żółtą trybunę to moim zdaniem naprawdę niewiele.

  • 14 11

 • Bilety na Lechie (2)

  Cennik biletów oznaczony w odpowiednich dla nich kolorach !!!

  • 6 12

  • ważne ze na arce środek jest biało-zielony, zawsze tak było. (1)

   Lechia- najpopularniejszy klub w Gdyni

   • 13 12

   • w d*p**

    • 6 3

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najbliższe spotkanie Lechii

początek meczu: 30.01.2021 godz. 17:30

mecz ligowy

Jak typują inni

1

77%

170 typowań

x

12%

26 typowań

2

11%

25 typowań

TYPUJ!

Najwyżej ocenieni zawodnicy Lechii

Najlepiej typujący wyniki Lechii

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Radosław Dymkowski 16 32 68.8%
2. Marcin Dymkowski 16 30 62.5%
3. Krzysztof Ogonowski 16 29 68.8%
4. Stefan Sandach 16 29 62.5%
5. Doktor Kuki 16 29 62.5%

Aktualna tabela

Piłka nożna - Ekstraklasa
Drużyny M Z R P Bramki Pkt.
1 Legia Warszawa 14 9 2 3 23:15 29
2 Raków Częstochowa 14 8 4 2 27:15 28
3 Pogoń Szczecin 14 8 4 2 20:8 28
4 Śląsk Wrocław 14 7 2 5 21:15 23
5 Górnik Zabrze 14 7 2 5 18:14 23
6 Zagłębie Lubin 14 6 4 4 18:15 22
7 Jagiellonia Białystok 14 6 2 6 22:24 20
8 LECHIA GDAŃSK 14 6 1 7 20:19 19
9 Lech Poznań 14 4 5 5 23:22 17
10 Cracovia 14 5 6 3 18:17 16
11 Wisła Płock 14 4 4 6 17:20 16
12 Wisła Kraków 14 3 5 6 19:19 14
13 Piast Gliwice 14 3 5 6 17:18 14
14 Warta Poznań 14 4 1 9 13:19 13
15 Stal Mielec 14 3 4 7 17:28 13
16 Podbeskidzie Bielsko-Biała 14 2 3 9 13:38 9

Rozgrywki trwać będą przez 30 kolejek systemem każdy z każdym mecz i rewanż. Nie będzie rywalizacji w drugiej fazie, w grupach. Zdegradowana zostanie tylko najsłabsza drużyna, bo od kolejnego sezonu ekstraklasa zostanie powiększona do 18 zespołów.
Cracovia rozpoczęła sezon z pięcioma ujemnymi punktami.

Wyniki 14 kolejki:

 • Cracovia - LECHIA GDAŃSK 0:3 (0:1)
 • Śląsk Wrocław - Warta Poznań 2:1 (1:0)
 • Wisła Płock - Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:1 (3:0)
 • Legia Warszawa - Stal Mielec 2:3 (2:2)
 • Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 1:0 (0:0)
 • Lech Poznań - Wisła Kraków 0:1 (0:0)
 • Piast Gliwice - Raków Częstochowa 0:0
 • Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1:0 (0:0)

Terminarz

30.01 (sob) godz.17:30 LECHIA Gdańsk typuj bez publiczności Jagiellonia Białystok
05.02 (pt) godz.18:00 LECHIA Gdańsk typuj Warta Poznań
09.02 (wt) godz.14:30 Puszcza Niepołomice typuj bez publiczności LECHIA Gdańsk
19.12.2020 (sob) godz.17:30 Cracovia 0:3 bez publiczności LECHIA Gdańsk LIVE!
14.12.2020 (pon) godz.18:00 LECHIA Gdańsk 0:1 bez publiczności Wisła Płock LIVE!

Najbliższe spotkanie Arki

początek meczu: 16.02.2021 godz. 18:00

mecz pucharowy

Jak typują inni

1

77%

55 typowań

x

15%

10 typowań

2

8%

6 typowań

TYPUJ!

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Miś Brązuś 19 41 68.4%
2. Wojciech rohde Rohde 19 41 68.4%
3. Żaneta Kwiatkowska 19 39 63.2%
4. Kasia Lamczyk 19 38 63.2%
5. Ryszard Kiwatrowski 13 37 84.6%

Aktualna tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 17 13 3 1 30:8 42
2 ŁKS Łódź 16 10 2 4 36:17 32
3 Górnik Łęczna 17 9 5 3 26:12 32
4 Radomiak Radom 17 8 6 3 22:13 30
5 ARKA GDYNIA 17 8 5 4 26:14 29
6 Miedź Legnica 17 7 6 4 31:23 27
7 GKS Tychy 16 7 6 3 22:14 27
8 Odra Opole 16 7 4 5 16:19 25
9 Puszcza Niepołomice 17 6 5 6 17:20 23
10 Chrobry Głogów 17 6 4 7 22:26 22
11 Korona Kielce 16 6 3 7 13:20 21
12 Stomil Olsztyn 17 5 5 7 17:22 20
13 Widzew Łódź 15 5 4 6 13:18 19
14 GKS 1962 Jastrzębie 17 5 1 11 16:30 16
15 GKS Bełchatów 17 4 4 9 12:21 14
16 Sandecja Nowy Sącz 17 3 4 10 14:29 13
17 Zagłębie Sosnowiec 17 3 2 12 14:24 11
18 Resovia 17 2 3 12 10:27 9

Obowiązuje system każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny wywalczą bezpośredni awans do ekstraklasy. Zespoły z miejsc 3-6 o jedno miejsce premiowane grą w elicie zagrają w barażach. Do II ligi zdegradowana zostanie tylko jedna ekipa, która zajmie 18., ostatnie miejsce.
GKS Bełchatów rozpoczął sezon z minus 2 punktami.

Wyniki 17 kolejki:

 • ARKA GDYNIA - Chrobry Głogów 1:1 (0:0)
 • Apklan Resovia - GKS 1962 Jastrzębie 1:2 (0:0)
 • Stomil Olsztyn - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:4 (0:3)
 • GKS Bełchatów - Puszcza Niepołomice 0:2 (0:1)
 • Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 0:2 (0:0)
 • Korona Kielce - Radomiak Radom 0:2 (0:1)
 • Sandecja Nowy Sącz - Górnik Łęczna 1:1 (0:1)
 • ŁKS Łódź - GKS Tychy (przełożony na 20.02.2021)
 • Odra Opole - Widzew Łódź (przełożony na 10.03.2021)
 • Mecz zaległy z 16. kolejki
 • Widzew - Korona (20.02.2021)

Terminarz

16.02 (wt) godz.18:00 ARKA Gdynia typuj bez publiczności Górnik Łęczna
26.02 (pt) ARKA Gdynia GKS 1962 Jastrzębie
12.12.2020 (sob) godz.14:00 ARKA Gdynia 1:1 bez publiczności Chrobry Głogów LIVE!
06.12.2020 (nd) godz.12:40 Radomiak Radom 0:0 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
03.12.2020 (czw) godz.12:00 ARKA Gdynia 1:0 bez publiczności Korona Kielce LIVE!

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane