• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Karnety na piłkarską ekstraklasę w sprzedaży

ras.
22 czerwca 2016 (artykuł sprzed 7 lat) 
Trójmiejscy kibice w nowym sezonie będą mogli oglądać mecze ekstraklasy zarówno w Gdyni jak i w Gdańsku. Trójmiejscy kibice w nowym sezonie będą mogli oglądać mecze ekstraklasy zarówno w Gdyni jak i w Gdańsku.

Można kupować karnety na mecze piłkarzy Arki i Lechii. Nieco wyżej wycenione te 5. drużyny ekstraklasy niż tegorocznego beniaminka rozgrywek, ale i tam można je obniżyć uczestnicząc w programach lojalnościowych. Dzięki abonamentom kibice stale chodzący na mecze będą mogli obejrzeć nawet od 4 do 6 spotkań gratis w porównaniu z tym, jeśli kupowaliby jednorazowe wejściówki. Kluby ustaliły również ceny biletów. W obu najtańsze wejściówki ulgowe będzie można kupić od 13 zł. Natomiast widełki normalnych kart wstępu w Gdyni zaczynają się od 18, a w Gdańsku od 25 zł. Ponadto w obu przypadkach będą pojedynki, które znalazły się wyższej kategorii, a tym samym wstęp na nie będzie droższy średnio od 5 do 20 zł w zależności od sektora.Czy kupujesz karnety na sezon lub rundę trójmiejskich klubów piłkarskich?

Do pierwszego meczu ekstraklasy w nowym sezonie w Gdyni pozostał dokładnie miesiąc, a w Gdańsku wyznaczony jest on jeszcze później, gdyż 30 lipca, ale zarówno Arka jak i Lechia zapraszają już kibiców do zakupu karnetów. Ponadto zaprezentowały cennik biletów jednorazowych.

DOKŁADNY TERMINARZ TRZECH PIERWSZYCH KOLEJEK. W PIERWSZYM MECZU ZARÓWNO W GDYNI JAK I W GDAŃSKU ZAGRA WISŁĄ KRAKÓW

Ceny biletów na mecze Lechii Gdańsk nowym sezonie pozostaną na tym samym poziomie co w poprzednich rozgrywkach. Wyjątek stanowić będą wejściówki na trybunę czerwoną, które podrożały o 5 zł. Zachowano przy tym podział na dwie kategorie cenowe w zależności od tego, które zespoły podejmować będą biało-zieloni na Stadionie Energa Gdańsk zobacz na mapie Gdańska.

Więcej będzie trzeba zapłacić za wstęp na spotkania z: Legią Warszawa, Lechem Poznań oraz Arką Gdynia - od 35 do 70 zł za bilet normalnyod 18 do 35 zł za bilet ulgowy (dzieci do lat 16., studenci do 26. roku życia i seniorzy w wieku powyżej 60 lat).

Wejście na pozostałe mecze to koszt: od 25 do 60 zł za bilet normalnyod 13 do 30 zł za bilet ulgowy. Jednak są rozmaite programy lojalnościowe, które pozwalają obniżyć te ceny.

TUTAJ PEŁNY TERMINARZ ARKI I LECHII. PIERWSZE DERBY W GDYNI U SCHYŁKU PAŹDZIERNIKA

Szczegółowe ceny biletów i karnetów na mecze Lechii w sezonie 2016/17. Szczegółowe ceny biletów i karnetów na mecze Lechii w sezonie 2016/17.
Sprzedaż wejściówek na pojedyncze spotkania ruszy w późniejszym terminie. Już teraz można natomiast kupować karnety zarówno na rundę jesienną jak i na cały sezon. Ceny tych pierwszych, które obejmują 10 spotkań na stadionie w Letnicy wynoszą od 182 do 427 zł za abonamenty normalne i od 94,50 do 217 zł za ulgowe, co oznacza, że będzie można oszczędzić do trzech wejść za darmo. Jeszcze bardziej skorzystają ci, którzy wykupią wejściówki na cały sezon w cenie od 336 do 777 zł za abonamenty normalne i od 174,50 do 399 zł za ulgowe. W tym wypadku oszczędność wyniesie aż sześć darmowych wejść.

KUP KARNET NA MECZE LECHII PRZEZ INTERNET

Kupując karnet na mecze ekstraklasy kibice Lechii obejrzą dodatkowo za darmo wszystkie mecze biało-zielonych w Pucharze Polski rozegrane na Stadionie Energa Gdańsk, a także otrzymają vouchery rabatowe na zakup koszulki meczowej, a także zniżki na inne klubowe pamiątki i gadżety. Zakup abonamentów jest możliwy w systemie ratalnym.

W wypadku braku możliwości przyjścia na stadion, zakupiony karnet będzie można przekazać innej osobie (czterokrotnie w wypadku karnetu na rundę jesienną i sześciokrotnie w wypadku abonamentu całosezonowego). Każdy posiadacz karnetu będzie miał także nielimitowaną możliwość zmiany miejsca na inne, które będzie dostępne.

Przy zakupie karnetów i biletów przewidziano osobne zniżki w postaci pakietu rodzinnego (20 proc. zniżki na zakup biletu/karnetu w pakiecie opiekun + dziecko do lat 16 (wszystkie sektory za wyjątkiem strefy Lechia Gdańsk Prestige Club) oraz karty dużej rodziny uprawniającej do 20 proc. zniżki indywidualnej na zakup biletu/karnetu (zniżka naliczana jest kodem voucherowym i obowiązuje tylko w stacjonarnych punktach sprzedaży).

Gdański klub zarezerwował w systemie miejsca zajmowane przez posiadaczy karnetów na sezon 2015/2016 i wiosnę 2016. Swoje ulubione miejsce na trybunie będzie można wykupić do 17 lipca włącznie bez obawy, że ktoś inny je zajmie. Od 18 lipca niewykupione miejsca z rezerwacji przejdą do otwartej sprzedaży.

Karnety na mecze Lechii nabyć można za pośrednictwem portalu bilety.lechia.pl, na oficjalnych wyspach Lechii, w sieci saloników prasowych Kolporter, punktach partnerskich.

ZOBACZ WSZYSTKIE PUNKTY SPRZEDAŻY KARNETÓW NA MECZE LECHII

W minionym sezonie jeszcze w I lidze ceny biletów na mecze Arki Gdynia wynosiły od 5 (dla dzieci) do 38 zł. W związku z awansem do ekstraklasy klub podniósł ceny wejściówek na poszczególne sektory Stadionu Miejskiego zobacz na mapie Gdyni o kwotę od 3 do 5 zł.

Najtańsze pozostaną wejściówki na Trybunę Górka, których koszt wyniesie 18 zł za bilet normalny, 13 zł za ulgowy (młodzież w wieku 14-18 lat oraz seniorzy powyżej 65. roku życia) i 8 zł za dziecięcy (5-13 lat pod opieką osoby dorosłej). Takie same ceny obowiązują na Trybunie GOSiR. Natomiast koszt wejścia na Trybunę Olimpijską wyniesie odpowiednio: 25, 20 i 8 zł. Droższy będzie wstęp na mieszczący się na niej sektor B: 41, 36 i 10 zł.

TU KUPISZ BILETY I KARNETY NA ARKĘ PRZEZ INTERNET

Ceny biletów i karnetów na mecze Arki w sezonie 2016/17. Ceny biletów i karnetów na mecze Arki w sezonie 2016/17.
Podobnie jak na meczach Lechii, także spotkania w Gdyni podzielone zostały na dwie kategorie cenowe w zależności od atrakcyjności rywala. Do droższej kategorii zaliczono spotkania z: Lechem, Cracovią, Legią, Lechią, Śląskiem i Wisłą. Będzie za nie trzeba zapłacić bilety będą droższe o 5 zł (VIP o 20 zł). Wyższa cena nie będzie obowiązywała w sektorze rodzinnym, na który za każdym razem będzie można wejść w cenie 13 zł rodzic i 5 zł dziecko. Klub zachęca do zakupu biletów wcześniej niż w dniu meczu, gdy ceny wejściówek będą o 5 zł droższe. Dzieci do lat 4 na mecze Arki wejdą za darmo, lecz bez gwarancji miejsca na trybunie.

W sprzedaży są już karnety na mecze żółto-niebieskich. Te na rundę jesienną kosztują w zależności od wybranego sektora, od 170 do 367 zł za abonament normalny, od 146 do 325 zł za ulgowy i od 85 do 104 zł za dziecięcy. Karnet na cały sezon to koszt od 294 do 642 zł za normalne, od 219 do 567 zł za ulgowe i od 144 do 177 zł za dziecięce. Kupując karnet na całe rozgrywki będzie można zaoszczędzić na biletach za minimum 3 spotkania ligowe (4 w przypadku prolongaty) oraz wszystkie mecze Pucharu Polski rozgrywane w Gdyni. Nabywcy karnetów otrzymają dodatkowo 10 proc. zniżki w sklepie z pamiątkami klubowymi na stadionie.

Trybuna GOSiR ze względów organizacyjnych wyłączona została ze sprzedaży karnetów. Na nią sprzedawane będą wyłącznie bilety. Dla zorganizowanych grup szkolnych i sportowych do 18. roku życia przewidziany jest bezpłatny grupowy bilet szkolny, który obejmuje minimum 10 osób oraz opiekuna. Wymagane jest wcześniejsze zgłoszenie.

Arka zdecydowała się zachować dotychczasowy trzyetapowy system dystrybucji karnetów premiujący wiernych kibiców. Do 29 czerwca sprzedaż w formie prolongaty zarezerwowana będzie dla osób, które posiadały karnet na sezon 2015/2016 lub rundę wiosenną 2016 i chcą wykupić te same miejsca. Drugi etap, czyli "przesiadki" potrwa od 30 czerwca do 3 lipca. Skierowany będzie do kibiców, którzy posiadali karnet na sezon 2015/2016, rundę wiosenną 2016 lub rundę jesienną 2015 i chcą zmienić miejsce. Wszystkie zajęte przez karnetowiczów miejsca, które nie zostały prolongowane zostają zwolnione.

Trzeci i ostatni etap, czyli sprzedaż otwarta rozpocznie się 4 lipca. W celu zakupienia karnetu wymagany jest zweryfikowany profil kibica, który można założyć w każdym punkcie sprzedaży.

ZOBACZ LISTĘ PUNKTÓW SPRZEDAŻY BILETÓW I KARNETÓW NA MECZE ARKI

Typowanie wyników

15 lipca 2016, godz. 18:00
HIT
3 pkt.
Wisła Płock
LECHIA Gdańsk

Jak typowano

9% 48 typowań Wisła Płock
18% 96 typowań REMIS
73% 395 typowań LECHIA Gdańsk

Twoje dane

18 lipca 2016, godz. 18:00
3 pkt.
Termalica Nieciecza
ARKA Gdynia

Jak typowano

43% 220 typowań Termalica Nieciecza
32% 160 typowań REMIS
25% 128 typowań ARKA Gdynia

Twoje dane

ras.

Miejsca

Kluby sportowe

Opinie (74) ponad 10 zablokowanych

 • (6)

  Karnet na arkę..lepiej dziecku loda kupić

  • 116 77

  • Smutno się zrobiło królom wielkich miast, bo z ich wyśnionego imperium została wyśmiana pustka (5)

   z żalu pozostało jedynie komentarz zamieścić

   • 41 21

   • (3)

    Haha i kto to pisze. Zapomniales juz jak kolejorz zrobil uklad z lodzkim a wy udaliscie, ze nic sie nie stalo. ....Lechia chociaz ma tzw jaja w przeciwienstwie do was. ..

    • 6 5

    • Haha i kto to pisze. Zapomnialeś już że gadalisie jeszcze tydzień temu że zgoda z Wislą to najsilniejsza zgoda w Polsce i nie ma bata aby ją zniszczyć ??!!!!

     • 4 2

    • jednak Motor dobrze ćwierkał że Wisła to zdrajcy.

     • 3 0

    • teraz to Cracovia będzie ganiana po Krakowie i okolicach.

     • 0 5

   • chyba zapomniałeś że to Lech podbijał do CHWM w 2007r z układem

    • 0 0

 • Tylko Arka Gdynia!!!! (4)

  • 62 104

  • (3)

   Uciekła ze swojego stadionu.29.06.1984.Tylko!!!.

   • 23 27

   • a jak tam zgodowe piwko na krakowskich plantach ? (2)

    • 29 10

    • (1)

     Nie jesteś na bieżąco. Temat już nieaktualny.

     • 3 7

     • Zgadza się. Kibice lechi się na to nie godzą, dalej będą wspierać wisełkę.

      • 3 3

 • Patrz zdj.kibiców! (4)

  Taki widok siedzenia obok siebie - nierealny! Wystarczy popatrzeć na te proste,zawiłe twarze by przekonać się,że mamy do czynienia ze zwykłymi burakami.

  • 15 57

  • to proste czy zawiłe twarze ? zdecyduj się szpilku...

   • 10 0

  • (1)

   drogi szpilku buraka to masz obok siebie w łóżku

   • 9 2

   • jaki on drogi,takie byle coś.

    • 5 0

  • Wrzuć swoje zdjęcie, to się oceni jaki inteligent z ciebie

   • 2 1

 • Nie ma Krasica - nie kupuje karnetu !!!!!!!!!

  • 29 50

 • Czy Lechia kupi jakiegoś zawodnika grającego na Euro? (2)

  Proponuję kupić Garetha Bale on już trzy razy trafił a gra w słabej Walii i jakieś drużynie w Primera División.

  • 15 32

  • gra w slabej Wali i slabym Realu.Faktycznie nie pasuje so Lechii

   • 10 3

  • Martw się o strzelca wyborowego którego dostała Arka za darmo nie martw się się o Lechię.Taki strzelec dziwne ze nie poszedł kopać za granicę 23 mecze 2 gole . Chodziły w Krakowie słuchy ze wybierał się do Arsenalu.

   • 5 3

 • Dziadostwo (2)

  Kupowac bliety na takie dziadostwo???? lepiej isc na piwko z kumplami a nie patrzec na patałachów kopaczy.

  • 15 57

  • januszu, proponuje szermierke.szachy i skoki narciarskie

   • 16 2

  • wolisz wino w bramie od piki nożne to ok ale nie krytykuj innych za ich zainteresowania bo są ciekawsze od podsikiwania podwórek i wracania na bani co dziennie do domu

   • 16 1

 • Karnet na całą rundę Lechii o równowartości biletu na mecz z Holandią.

  "Fejsbukowcy" mnie uporzedzili i wykupili wszystkie bilety na Holandię, więc ja teraz z czystym sumieniem wykupuję karnecik na rundę.

  • 37 9

 • (2)

  Ja już kupiłem, przyszły sezon zapowiada się emocjonująco, nie przeszkadza mi nawet, że mecze będę oglądał zza filara.

  • 30 19

  • (1)

   Mi by przeszkadzało jakbyśmy na Bursztynku mieli filary na trybunach.

   • 13 10

   • to był sarkazm :D

    • 0 0

 • Opłaca się

  Być wiernym karnetowiczem. ~420 zł za karnet na cały sezon na żółtą trybunę to moim zdaniem naprawdę niewiele.

  • 14 11

 • Bilety na Lechie (2)

  Cennik biletów oznaczony w odpowiednich dla nich kolorach !!!

  • 6 12

  • ważne ze na arce środek jest biało-zielony, zawsze tak było. (1)

   Lechia- najpopularniejszy klub w Gdyni

   • 13 12

   • w d*p**

    • 6 3

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najbliższy mecz Lechii

97% LECHIA Gdańsk
2% REMIS
1% Resovia

Najlepiej oceniani

Najlepiej typujący wyniki Lechii

Imię i nazwisko Typ. Pkt. Skuteczność
1 Piotr Matusiak 22 44 63.6%
2 Miś Beżuś 22 42 63.6%
3 Mirosław P. 22 40 59.1%
4 Roman Perz 21 40 57.1%
5 Rafał Kowalczyk 22 39 59.1%

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Arka Gdynia 22 13 4 5 37:21 43
2 GKS Tychy 22 13 1 8 28:23 40
3 Motor Lublin 22 12 3 7 30:26 39
4 Lechia Gdańsk 21 11 5 5 31:18 38
5 Wisła Kraków 22 10 7 5 42:25 37
6 Miedź Legnica 22 9 8 5 33:23 35
7 Górnik Łęczna 22 8 11 3 22:19 35
8 Odra Opole 22 10 4 8 25:22 34
9 Wisła Płock 22 9 7 6 32:30 34
10 GKS Katowice 22 9 6 7 34:25 33
11 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 22 7 8 7 36:30 29
12 Znicz Pruszków 22 8 2 12 17:27 26
13 Stal Rzeszów 22 6 5 11 29:39 23
14 Chrobry Głogów 22 6 5 11 21:35 23
15 Resovia 21 6 4 11 22:36 22
16 Polonia Warszawa 22 5 5 12 26:34 20
17 Podbeskidzie Bielsko-Biała 21 3 8 10 17:31 17
18 Zagłębie Sosnowiec 21 2 5 14 14:32 11
Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny wywalczą bezpośredni awans do ekstraklasy. Zespoły z pozycji 3-6 zagrają w dwustopniowych barażach o jeszcze jedno miejsce premiowane awansem.
Natomiast trzy najsłabsze drużyny zostaną zdegradowane do II ligi.

Wyniki 22 kolejki

 • LECHIA GDAŃSK - Resovia (poniedziałek, godz. 18)
 • GKS Tychy - ARKA Gdynia 0:1 (0:0)
 • Stal Rzeszów - Miedź Legnica 1:3 (0:1)
 • GKS Katowice - Znicz Pruszków 3:1 (2:0)
 • Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Płock 2:2 (2:1)
 • Odra Opole - Wisła Kraków 1:2 (0:0)
 • Górnik Łęczna - Motor Lublin 1:1 (0:1)
 • Polonia Warszawa - Chrobry Głogów 1:1 (1:1)
 • Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Ostatnie wyniki Lechii

25 lutego 2024, godz. 15:00
6% Znicz Pruszków
10% REMIS
84% LECHIA Gdańsk
81% LECHIA Gdańsk
11% REMIS
8% Wisła Płock

Najbliższy mecz Arki

Wisła Kraków
66% ARKA Gdynia
21% REMIS
13% Wisła Kraków

Najlepiej oceniani

Najlepiej typujący wyniki Arki

Imię i nazwisko Typ. Pkt. Skuteczność
1 Mirosław Radka 24 48 66.7%
2 Artur Wielkopolski 23 44 65.2%
3 Radosław Dymkowski 25 44 60%
4 Sławek Surkont 25 44 60%
5 RYSZARD KIWATROWSKI 19 43 73.7%

Ostatnie wyniki Arki

1 marca 2024, godz. 20:30
HIT
22% GKS Tychy
34% REMIS
44% ARKA Gdynia
91% ARKA Gdynia
5% REMIS
4% Stal Rzeszów

Relacje LIVE

Najczęściej czytane